11
  • Tetsuo
    #11
    Fejlodes? A tobb antenna?
    Az lenne a fejlodes, ha kisebb elektromagneses sugarzassal tudnanak kommunikalni nagyobb teruleten.
    Az lenne a fejlodes, ha csokkenetenek a kartekony varosi hatasokat ugy, hogy a megszokott komforterzet es a szolgaltatasok minosege ne csokkenjen.
  • sanyicks
    #10
    én örülnék egy adótoronynak a házam tetején, állítólag jó pénzt fizetnek érte.
  • chuky123
    #9
    Ez az tiltakozzunk a fejlődés ellen Bravó.
  • uniu
    #8
    Nem vagyok biztos a hír ezen részének valóságtartalmában. Nyilván nehéz helyzetben vannak, hogy hogyan indokolják meg a nemtetszésüket és az esetleges panaszokat tárgyilagosan egy adótoronnyal szemben. De kiragadni egy véleményt és a hírt így tálalni szerintem gusztustalan dolog az MTI-től.
  • uniu
    #7
    Jah. Meg a kevesebb közös költséget sem kell sokáig fizetniük, mert rákban előbb-utóbb meghalnak.
    Tisztára megéri!
  • jeti00
    #6
    "Gyűrűsi József bioenergetikus szakértő megállapította"
    percenként 250ft + áfa volt a díja? :D

    am tegyék mellénk a tornyot mivel én sokat használom a mobilnetet. még pénzt se kérek érte :)
  • Cat #5
    Budapesten a főutvonalak mentén (nagykörút, stb.) végig mobilállomásokat látni a házak tetején. Szerintem a lakók még örülnek is, mert kisebb miatta a közös költség.
  • gumibéka
    #4
    Igen, szó ami szó én sem örülnék egy ilyen adótoronynak a szomszédban még 200 m-re sem, de egy TV2-es látóval szereztetni igazolást a sugárzásról az mosolyogni való.
  • uniu
    #3
    Kár, hogy egy ilyen hírt így közöl le a MTI. Persze ha az a lényeg, hogy nevetségessé tegyenek valamit, akkor jól csinálják.

    A Discovery-n volt egy film a Világ legveszélyesebb munkáiról.Ott az
    adótornyok karbantartás volt ez egyik. Nem csak a magasság miatt, ugyanis ha nem áramtalanítanak teljesen és valaki véletlenül visszakapcsol, akkor a melósok megégnek a sugárzástól.

    Bizonyára ez az adóteljesítmény 50m távolságban "szigorúan alkalmazkodnak az európai és magyar egészségügyi határértékeket is tartalmazó előírásokhoz"
  • zidder
    #2
    Mega vízbűl veszi ki a zoxigént
  • drsx
    #1
    "a lakóépületeken keresztül tolja végig a sugárzást"
    aztan meg azt kiabalja, hogy "Tultotuk, Belaim! Ratotuk! Tultotuk!"