13
  • Merces
    #13
    ha ugy kezded hogy :Miböl gondolod hogy azzal csinálták, az ilyen Mer szerinted helyett akkort talán megkimélheted az emberek alpáribb stilusátol
    beszólogat meg még állszent is, nem mellesleg nem kell a legdrágább szoftverkörnyezet, ingyenes programok közt is vannak kivállóak, ami ebböl hiányzik az a befektetett munka......
  • IMYke2.0.0.0
    #12
    Veled ellentétben én nem teszek pontokat, ahová kedved szerint illeszthetsz általam szándékozott, általad elképzelt személyeskedő megjegyzéseket - az úgy látszik a Te stílusod -, hanem csak annyit mondok, hogy kicsit talán el kellene merengened, hogy vajh' miért is "kickstarter" a projekt, és miért nem azonnal a legdrágább szoftverkörnyezetben készültek az animációk...
    Nyugodtan mellőzheted a válaszolást, ha olyan stílusban tennéd, mint tetted az előzőekben...
  • Merces
    #11
    szerintem biztos azzal csinálták, mert igen a nő a videóban brutálissan sablon poser face, és megkockáztatom hogy a katonákat is azzal renderelték ezt meg a gagyi mozgásbol gondolom, de szerintem te biztos tudod, hogy én mihez értek és mihez nem.............ide egy személyeskedő megjegyzést illesz be bátran vállogathatsz a durvábbak közül, nem jókedvemben kritizálom a magyar játékokat hanem mert egyre igénytelenebb szarok.
  • IMYke2.0.0.0
    #10
    Mert szerinted biztos azzal csinálták...
  • Merces
    #9
    Poserrel csinyált karakterek , egy point and click játékban, vazze ez már szégyen.......nyócelemis pistike szinvonal....
  • IMYke2.0.0.0
    #8
    Ez így van. Nem is róttam fel hibának, csak észrevettem, hogy sok anime-áthallás van a trailerben :)
    Várom, sikerrel járnak-e, mert érdekesnek tűnik a játék.
  • Sippie
    #7
    a gits nekem is egyből eszembe jutott, van egy kis nyúlás belőle. Dehát ezvan, a jobbtól nyúlni nem szégyen, azt mondják :)
  • narumon
    #6
    Indíts egy projectet. A Kickstarteren te is indíthatsz szinte bármilyen témában projectet. Ne dumálj, hanem cselekedj! Vagy dumálni könnyebb?
  • IMYke2.0.0.0
    #5
    Csak három anime címet írok le, ami eszembe jutott a trailer megnézése közben (akik látták az összeset, azok tudják, mire gondolok):
    1 - "Ghost in the Shell (1995), Anidb.net + Youtube
    2 - "Appleseed" (2004), Anidb.net + Youtube
    3 - "Vexille" (2007), Anidb.net + Youtube
  • woy
    #4
    Mert a hajléktalan nem szokott internetezni :D
  • TomecK
    #3
    Valamiben egyetértek, de miért is fáj az neked ha végre sikerül valamilyen célra támogató jelleggel pénzt összegyűjteni ? Hidd el vannak olyan szervezetek is amik az embereken segítenek. Mondjuk azt nem árt tudnod, hogy az ilyen szervezetek profitálnak más emberek nyomorultságából.
  • Mardekár
    #2
    Ó kickstarter... így válik a szórakozás fontosabbá, mint az emberi élet. Miért nincs inkább hajléktalanoknak kickstarter, ahol leírják, hogy mit kezdenének a támogatás fejében a jövőjükkel, vagy uram bocsánat a kórházak, hogy amikor a cukorbeteg fogyatékos gamer bekerül, akkor ne ugráljanak fel patkányok a műtőasztalra... lol
  • galocza
    #1
    vagy 2 Horváth Péter van, vagy rosszul sikerült a copy/paste.
    ok, a kickstarter oldal alapján az egyik Péter az Csaba.
    még gondolkodom a dolgon, az epizodikus megoldás több okból nem tetszik...