3
Bunheads - Amy Sherman-Palladino új sorozata
  • Montanosz
    #3

    Kiszaladtam pár péksütiért,
    ha éhes valaki.

    - Már senki sem eszik szénhidrátot.
    - Ja, jó.

    Hát, nem valami frissek.
    Ha ez segít valamit.

    Azzal, hogy jól meg kell rágni,
    el lehet égetni pár pluszkalóriát.
  • Montanosz
    #2
    Második rész,Jó volt, teli volt sziporkázó poénokkal, néhányat fel is írtam hogy később a fészen elsüthessem...

    Valojában azt akartam írni hogy végre egy sorozat amiben senki nem depresszios, de az az igazság hogy valami derűs mélabú burkolja át a sorit, tudjátok amikor napsütéses őszi sétányon a kedveseddel sétáltok, még meleg van de lehet tudni hogy nem sokára vége a késő őszi napsütésnek....
  • Montanosz
    #1
    \"...Amy Sherman-Palladino (Gilmore Girls) új sorozata. Kész. Ennyi komolyan elég kéne legyen arra, hogy mindenki esélyt adjon a Bunheads pilotjának....\" - Sorozatjunkie

    És itt folytatódik:
    Sorozatjunkie írás

    Mivel a Gilmore girls-t úgy évente egyszer biztos ledarálom, kötelezővé tettem ezt a sorit is.
    A pilot után máris rajongó lettem, több színész felbukkant a GG-ből, monológ darák, (várom a szinront), a zene és tánc (talán) kiemelkedő szerepe..
    Egy pici hiba van de ez szubjektív, maga a főhősnő nekem annyira nem jön be, főleg amikor teli szájjal próbál beszélni))...Na mindegy a kisvárosi hangulat ott van...

    HOMEPAGE



    Nekem máris ő a kedvenc))



    Amúgy a pilot végének sejtetése hogy valóvan \"anya és lánya\" felállás lesz....