17
  • Merces
    #17
    ...ébresztő a rossz helyesirás sikk, gramar naziskodni meg bunkóság, mondjuk az utóbbi szerintem is az.....
  • cloud.strife
    #16
    Jessz. :)
    (mivelhogy rühellem a kóreai márkákat... :)
  • mad mind
    #15
    Direkt írod hibásan?
  • Vadnokedli
    #14
    Hajót is gyárt a Samsung. mindent gyárt, igazi mindenes. :D Szerintem már van 10 éve Samsung WC tartály is, meg hamburger is.
  • cloud.strife
    #13
    Köszönöm a kioktatást, de én direkt írom így, ha ismernél tudnád.

    Köszihelló.
  • JL666
    #12
    ezek a kóreiaiak olyanok, mint jappán, meg a pappír, hogy a póstásról ne is beszéljünk, már csak helyesen tudni leírni őket, meg kimondani, igaz?!
  • cloud.strife
    #11
    Ezek a kóreaiak bármit kitalálnak hogy a hírekbe kerüljenek..... :/
  • Szefmester
    #10
    Használják még. De tudod ezt a kérdést én is fel tudom ám tenni. Ha van iwiw akkor minek az FB? Nincs annyi külföldi ismerősöm aki miatt érdemes legyen regisztrálnom, kapcsolatot iwiwen is tudok tartani, régebb óta vagyok ott már, és nem fogok egy új divatos oldalért átmenni. Ha akartam volna akkor lett volna myspace-em is.

    Szóval miért is jobb az FB mint pl az iwiw? ha abugos szart írja valaki akkor dobjon már egy bugreportot is legyen szives. :)
  • Nonix
    #9
    amugy elkepzelek egy jovobeli beszelgetest.
    -Szia, akkor majd bejelollek face-en.
    -oh en Samut hasznalok
    -jo akkor mindegy
  • Pharaoh
    #8
    Koreában szinte minden Samsung. Még Samsung fashion ruhabolt is van.
  • Nonix
    #7
    Remelem semelyik cegnek nem jon ossze ez a kozossegi oldal fejlesztes. legyen fb azt csa. mar akkor is elegem volt az egeszbol mikor fele ismerosom iwiwen volt fele meg fb-o. apropo iwiw meg letezik? ha igen minek?
  • Szefmester
    #6
    Elérte úgymond azt a pontot ahonnan már több bevételt nem tud mivel termelni, a tőzsdén sem remekel. És egyre több ismerősöm kezd elfordulni a használatától, mert már nem látják értelmét, és max a chat miatt járnak fel oda, de arra meg vannak több platformot is támogató alternatívák.
  • finaltrekker
    #5
    Hogy érted, hogy a FB elkezdte a vergődést?
  • Szefmester
    #4
    Zöldségesbódéként kezdték... most akkor miért is ne vághatna bele valami új területbe? Az már más kérdés hogy felesleges ezt a közösségi mocskot erőltetni. Attól hogy az FB elkezdte a vergődés felé az araszolást még korántsem jelenti azt hogy majd egy majdnem ugyanolyan valami átveheti extra szolgáltatások és praktikum nélkül a pozícióját.
  • zpe
    #3
    Ez a samsung lassan már WC-csészék és hamburgerek gyártásába is belekezd és ott is ki akar mindenkit túrni a piacról :/
    Nem drukkolok nekik az biztos .
  • Namelesske
    #2
    Hagyják a picsába. Értelmes ember nem vág bele ilyen pénznyelőbe. Gyártsanak inkább hűtő szekrényt. Inkább azt se.
  • hurkaur
    #1
    ahahah