15
Extrém hintázás
  • swingflip
    #15
    A laikus akkor egy BMX-es vagy deszkás videónál is csak annyit lát, hogy erre szaltó arra forog, meg hogy összevissza pörög az ember alatt a deszka, tehát ez minden sportban benne van. Mindenesetre köszönöm a véleményt! :)
  • precision
    #14
    megcsinálni persze, hogy más mindent :) valószínűleg én a nyakamat törném ki a legegyszerűbb trükknél is :D
    csak így ránézésre tényleg nem tűnnek fel azok az apró különbségek, én elhiszem, hogy tényleg más és más mind (egykéz, nem egy kéz, hosszabb, rövidebb ugrás...stb.) de így nézve a videót a laikus (az átlag néző) csak annyit lát, hogy már megint szaltóval ugrott le, már megint, most megint előre felé, most megint hátrafelé, most megint előre, most megint hátra :) egy különbséget vettem észre, amikor ugrás helyett megpördült a hintán, az tetszett abból a szempontból, hogy tényleg más volt

    de sok sikert, mert amúgy tényleg nem egy szokványos sport!
  • swingflip
    #13
    Mástól is hallottam már, de csak nem látod a különbséget, de úgy megcsinálni egész más mindent, hogy éppen hátra lendülésből, vagy előre lendülésből, úgy hogy fogjuk a láncokat, vagy nem, esetleg csak egy kézzel, stb. Bár tényleg vannak benne ismétlések is de a 50-ből 25 van ami abszolút különbözik, és akkor még nem számoltam bele hogy valamikor direkt távolságra vagy magasságra csináljuk. De köszönöm a kritikát. :)
    Egyébként idén nyár végén vízbe kipróbálunk új dolgokat, természetesen nem merült ki ennyiben a dolog.
  • precision
    #12
    jópofa, csak fantáziátlan... mármint, ugyanazt csináljátok végig, nagyon minimális módosítással
    persze nem értek hozzá, lehet, hogy "ennyi van benne", nem lehet többet kihozni... de az biztos, hogy egymás után 50x megnézni ugyanazt a trükköt nem túl izgalmas :)
  • zsolesz92
    #11
    4:25-nél van a legjobb trükk :D:D:D:D
  • ScarY MAN
    #10
    az hagyján hogy az álla tulajdona, de hogy fér el az állán?!
  • Fbn Lx
    #9
    gecigazdag egy állad lehet!
  • flashpointer
    #8
    Jha amúgy meg az összes folyó patak meg ilyenek az államé .)
  • flashpointer
    #7
    Saját folyó nélkül nem is az igazi!
  • jackoneill90
    #6
    egyszer egy hajóhinta majdnem kinyírt egy kis csajt kis falumban. Le is szerelték az összes játszóteret, azóta kevesebb a játszótér. Nem ott laksz te is?
  • ScarY MAN
    #5
    szerintem egy folyója van a haverjának a hintája alatt
  • swingflip
    #4
    van egy hintád víz fölött? :D
  • flashpointer
    #3
    Amit 3:00-3:20ig csinálnak én is szoktam, akkor most stunter vagyok?
  • tutituti
    #2
    Én nekem az ugrott be,hogy még nagyon régen amikor kis pöcs voltam láttam ahogy egy csaj kiugrik a hintából és tarkón vágja a hinta és betört a koponyája.
    azután a szemtanúk nem ugrottak ki a hintából vidám és sugárzó mosollyal:D
    De azért érdekes.
  • swingflip
    #1
    Nem túl ismert \"sport\", mit gondoltok róla?

    http://www.youtube.com/watch?v=EHCXVwL4UZs