7
  • shaddam
    #7
    Te idegenszívű! Majd itthon nézed valami mutyi adón, miközben a sztárkommentátor makog
  • Cat #6
    "64 afrikai és ázsiai ország polgárai"

    Tehát nem Magyarországról van szó. Ez azoknak az országoknak van kitalálva, ahol nem vásárolta meg a közvetítési jogokat egy tévétársaság.
  • Tetsuo
    #5
    Valoszinuleg a fejlett orszagokban (igy Magyarorszagon is) nem lesz elerheto.
    Ez az ajanlat olyan tv-tarsasagokkal tudja felvenni a versenyt, mint az elefantcsontparti.

    Persze, nekem is jo lenne, hiszen nincs tv-m, de itt meg a BBC fogja tolni a neten is, az meg szaggat mint allat, bar az angolok tobbseget nem erdekli az olimpia (remelem).
  • topitopi
    #4
    Igazából nem is nagyon értem mert miért ne lenne elérhető itthonról a közvetítés? Esetleg szól a YT, hogy te nem nézheted mert nem vagy afrikai vagy ázsiai? Akkor meg proxin keresztül nézheted gondolom... Hacsak google ki nem talált erre valami védelmet... De nem hiszem mert a magasabb nézettség nekik csak jó... De igen, kicsit hiányosnak, felületesnek érzem a cikket mindamellett, hogy hasznos infót osztott meg velem.
  • Szefmester
    #3
    Valamint milyen kommentárral, vagy kommentár nélkül natúrban lesz e elérhető ha véletlen itthon is lehet majd látni!
  • Darth Sith
    #2
    nem ertem miert hianyolod ezt egy magyar portalon, amikor azt megtudhattuk, h elefantcsontparton nezheto lesz. nekem ez eleg :)
  • Timbu
    #1
    Csak az a nem elhanyagolható részlet hiányzik a cikkből: hogy a) Magyarországon is elérhető lesz b) Magyarországon nem lesz elérhető c) egyelőre nem tudjuk, hogy Magyarországon elérhető lesz-e.