53
  • DontKillMe
    #13
    És erre még nem írtak EMU-t? :))))
  • willcox
    #12
    Kérlek: kvantummatyi (willcox TM)
    :)
  • willcox
    #11
    Azt hiszed, hogy ha a manapság divatos troll szót valamilyen formában beleszövöd a mondandódba, akkor igazad lesz? Majd talán egyszer kinövöd, ha felnősz.
  • WoodrowWilson
    #10
    Amikor megláttam a cikk címét, rögtön az jutott eszembe, hogy biztos willcox hozzászólása lesz az első. Mondjuk azon csodálkozom, hogy még nem írta le a kvantummatyi szót.
  • willcox
    #9
    Dehogynem.
    Egyébként ez a bulvárcikk ismét a semmiről szól.
    "olyan algoritmust terveztek, ami állításuk szerint bármelyik kvantumszámítógépen futtatható lesz" - ugye vágod, hogy ami mindenre jó, az valójában nem jó semmire.

    PS: én meg elkészítettem a még szintén nem létező kvantumszámítógép után következő szuperszámítógépre egy olyan algoritmust, amivel mindent ki lehet számítani. A hír kb. ezzel ekvivalens.
  • topitopi
    #8
    Én nem imádtam halálra őket csak mondom, hogy nem is kéne oltani őket...
  • willcox
    #7
    Ősrobbanásról fantáziálnak már megint, pedig az is csak "lóg a levegőben", nincs semmi sem megmagyarázva.
  • willcox
    #6
    Én meg az olyan hozzászólóktól kapok hülyét, akik bármilyen baromságtól azonnal elájulnak és hallelujáznak, mert még józan paraszti eszük sincs.
  • GerY5
    #5
  • topitopi
    #4
    Rohadtul rühellem azokat a hozzászólásokat és hozzászólókat akik letrollkodnak minden jövőbe mutató tudományos kísérletet, kutatást! Ott olyan koponyák dolgoznak amilyeneket ti el sem tudtok képzelni! Igen messzemenő és meredek elképzeléseik vannak de szerintetek hogy a p**ában jött létre az a számítógép amiről a fantasztikus troll kommentjeidet útjára engeded? Úgy hogy néhány zseni gondolt egy merészet úgy 100 évvel ezelőtt... És most tessék! Majd a kölykeid meg az unokáid élvezik ezeknek az embereknek a munkáját.
    Szóval vagy normális kommentet vagy semmit
  • nagylzs
    #3
    Ez a hír is legalább egy hetes...
  • Tau Tang Wou
    #2
    Inkább azon törjék a fejüket, hogyan kapcsolódik az ember tudata a fizikai testére, azaz a szoftver a hardverre.
  • willcox
    #1
    Álmodoznak a kamuról. Ez kb. hasonló ábránd, mintha olyan "számítógépet" akarnának csinálni, ami az emberek agyát telepatikusan akarná összekapcsolni, kibővítendően az agyi kapacitást. Vicc kategória.