10
  • narumon
    #10
    Igen azért volt olyan híres a Samsung vinyó, azért nyomják a hifijüket meg mp3 kütyüket, DVD írók/olvasók - mind mind minőségi termék. Hááát peeersze. Jó reggelt kívánok!
  • CairoJack
    #9
    Nálam marad a Dell...
  • cateran
    #8
    Ja, sejtettem...Csak tudod a zinternet miatt konnyu am megtudni mennyire jo vagy rossz 1-1 adott termek, mert rengeteg review, teszt, babamfasza van am...De eldegelj csak az almaorszagban, ahol minden tokeletes, tiszta es szeretetremelto.....
  • cloud.strife
    #7
    Az érdekel hogy tetszik-e a népnek? Egymillió légy.....
  • cateran
    #6
    Jaja...[URL=http://reviews.us.samsung.com/7463/NP-RF510-S02US/samsung-rf510-s02-notebook-reviews/reviews.htm]Ilyen "szarokat" arulnak....[/URL]nem is tetszik a nepnek...vagy varjunk csak...ja de....
  • cloud.strife
    #5
    Az tény hogy van egy jónagy piaca a Samsung-nak, valakinek elég az a szint...... nekem nem. A jó minőséget olcsón adnak süket dumát meg hagyjuk már. A nagy lóizét jó.
  • TommyGun
    #4
    Egyetértek, és ami trendi azt nem restellik koppintani olcsóbban adni és jobban megcsinálni, mindig azt csinálják és úgy ahogy igény van rá. Sosem gondoltam vólna hogy ezt mondom de ma már minőségi cuccokat gyártanak. Hamarosan az apple-t is le fogják kőrözni szerintem. Sajnos akik a trendeket kitalálják nem sokáig tudják azt uralni. Lásd IBM a PC-vel vagy mondjam a Myspace-t? Lehetne sorolni, az úttörők általában elbukják az újítási előnyüket...mindig lesz egy olyan cég aki ügyesebben másol és olcsóbban tudja azt adni és amikor el is kezd mégtöbb értéket hozzáadni ahogy a samsung teszi. Gratulálok nekik brutál mód növekednek és asszem nem lehet panaszunk a termékeikre.
  • Bannedusermail
    #3
    A Samsungnak nem süket marketingje van, hanem azzal tarolt, hogy jobb áron adta a jót. Hűsz éve utánzóművészek voltak, ma már ők diktálják a trendet.
  • cloud.strife
    #2
    Na attól mentsen meg a jóisten..... bár sok marketinggel ezt is megoldják.
  • JL666
    #1
    hát hajrá