15
  • billbester
    #15
    Lehet viccesen néz ki és, hogy sokszor kerül vicces helyzetbe, de ő is egy elég jó ellenfél, mert amúgy nagyon eszes hihetetlenül :D Akinek egy kis háttérsztori kell MODOK-hoz
  • Szolnokboy1
    #14
    MODOK önmagában egy enyhén szólva is röhejes karakter, nem tudom, hogy adaptálják filmre. én nem erőltetném, de bízom a Marvelben. :)
  • Laza
    #13
    Valszeg a ruhába külön is be lehet szerelni :)
  • Harkat 89
    #12
    Köszi a választ. Így már érthetőbb.
    Viszont van még valami, ami nem világos nekem. Ha jól tudom, Stark azért tudja működtetni a "ruháját", mert az a mellkasában lévő szerkezet termeli az energiát. Viszont ugyebár Rhodynak nincs ilyen a testén, akkor ő hogy tudta működtetni a MARK II ruhát?
  • Beast Machine
    #11
    Aztán Stane összeszedeti a homokinégerekkel, és elszállíttatja Amerikába, hogy az alapján építse meg a Vasmongár páncélt - látni is az első filmben, amikor a S.H.I.E.L.D. és Potts betörnek a műhelybe, ahol fel van akasztva, Potts megnézi.
  • billbester
    #10
    Ja amúgy az AIM alkotta meg a Kozmikus Kockát azon belül is MODOK :D Össze fog állni a kép mi? :D Főleg, hogy, ha belegondolunk Mandarin miatt lett Tony Stark Vasember, továbbá, ha valakinek felvetődne a kérdés, hogy akkor a HIDRA-nál, hogy volt ott a kozmikus kocka( Tesseract) már a 2. világháborúba. Még a HIDRA előtt alakult meg az AIM, ha MODOK-ot belevesszük ő nem igen öregedik szerintem :D Ez az eredeti szála a sztorinak, hogy filmbe mi lesz ki tujda :D
  • billbester
    #9
    a MARK II-t meg elvitte Rhodey és megalkotta belőle Gépágyút :D Tuti, hogy csak úgy emlékül csinált mindegyikből egy másikat. Ő a bélyeg helyett a saját páncéljait gyűjti egy darabban :D
  • Harkat 89
    #8
    A MARK I páncél mit keres itt ilyen jó állapotban? Nekem úgy rémlik, hogy az darabokra esett, amikor a sivatagban földet ért vele Stark.
  • billbester
    #7

    Nézzétek csak ezt gondolom sokan rájönnek, hogy itt született meg MODOK. Aki simán benne lehet a Vasember 3 filmben Mandarin mellett. Jó sok ellenség lesz ebbe szerintem nagyon sok harccal :D
  • PheCho
    #6
    Igazad van. Visszanéztem. :)
    Tényleg a hetest veszi fel a Bosszúállók végén.
    Jarvis mondja is.
  • billbester
    #5
    MARK VIII-at én a Vasember 3-hoz kötöttem, hogy tuti lesz benne új. Ami a BOsszúállók elején van az a MARK VI-os. Bosszúállók végén lesz majd MARK VII-es.
  • PheCho
    #4
    Nekem úgy rémlik, hogy amit MARK VIII-nak jelöltél az az Avengers végén felöltött második páncélja, mivel az elsőt (amiben az elején hegeszt a víz alatt MARK VII) szétverik rajta.
    Gyanítom, hogy az új filmben tök új páncél lesz megint.
    Az Iron Patriot páncél meg azért fura nekem, mert rémlik, hogy azt Norman Osborn viselte a Dark Avengers-ben. Bár lehet, hogy Stark-tól "vette kölcsön".
  • Kferro
    #3
    Egyik jobban néz ki, mint a másik.
  • Jrex
    #2
    Ezen a forgatási képen pedig az Iron Patriot páncél látható: itt
  • billbester
    #1
    Akinek nem esnének le vagy nem figyelt oda:
    MARK I = Vasember 1-ben a barlangos első páncél
    MARK II= Vasember 1-ben még sima ezüst színű, amit a 2-ben el lop Rhodey, aki felturbózza Gépágyúvá
    MARK III= Ez már a színezett legelső páncél ebbe megy Jinsen szülőhelyére amit rombolnak a terroristák és ebben végez Obedaia-val
    MARK IV= Vasember 2 elején ebben lép be a Star Expo-ra
    MARK V= Ostor elleni küzdelmében ölti magára. Ez a táskás páncél
    MARK VI= Vasember 2 végén ebben küzd Gépágyú mellett. Az új elem feltalálása utáni páncél.
    MARK VII= Bosszúállókban a páncélja, amivel tud repülni és már ezzel együttesen lőni is.
    MARK VIII= A Vasember 3-ban 1000×, hogy lesz új páncél sőt, ha engem kérdeztek kettő is.