7
  • aaaaa
    #7
    Talán a telefonnak, nem szabadna egy bizonyos hangerőnél hangosabban szólni, bármekkora is a bejövő hang. Nem is teszi. Ha mégis hangosabb lenne, akkor egyértelműen a telefon gyártója a hibás, nem az aki túl hangosan beszél vagy sípol bele a másik oldalon. Egy ügyvédtanonc is megnyerne egy ilyen pert. Elég hülye, ha egy centet is fizet. Ha 200 dB-lel elsütnek egy puskát egy telefon mikrofonja mellett másik végén, akkor sem fog 200 dB-el megszólalni a másik készülék hangszórója. Ez a hír akkora kamu, hogy csak na.
    Kb akkora kacsa, mint ha azt írták volna, belevakuzott 5 centiről a mobil kamerájába, a hívott fél meg azonnal megvakult mindkét szemére, miközben nézte a másik telefonon a kijelzőt...
  • chuky123
    #6
    De szerintem kamu ez a hír. Bár lehet erősítős (fülhallgatón) keresztül hallgatta a nő. Inkább a azt reklám céget kéne munkavédelmi birságot adni amiért olyan "berendezést" használnak ami egészségkarosítást okoz.
  • chuky123
    #5
    Hehe jól tette a nő :) szerintem ezért még vmi dijjat kéne adni neki amiért sikerült telefonon keresztül egészségkarosítást okoznia a kéretlen zaklatónak És ilyen olcsó eszközzel (erősitő,hangenerátor nélkül) sikerült. Rispect
  • redfish
    #4
    És vajon a reklámozó céget mennyire büntették, hogy kéretlen reklámozással zaklatják otthonukban az állampolgárokat?!...
    Ha emailben kéretlen reklámokkal (spam) bombázzák a magánembereket, az büntethető cselekedet, telefonon ez még zavaróbb lehet!...

    Én például pont az ilyen reklámozós cégek miatt változtattam titkosított számra a telefonomat, mert már nem lehetett kibírni reggeltől estig, szombaton, vasárnap is a zaklatásokat!...
    Hiába kértem én is, hogy töröljék adataimat az adatbázisukból, semmit nem használt!...
  • Papi65
    #3
    Igen. Budapesten a Lánchídról a Dunába dobta a zaklató reklámhívást adó telefont, a reklámozó nem tudott úszni és vízbefulladt...
  • Namelesske
    #2
    Bulvár szar.