14
  • shaba23 #14
    Ilyen hülyeséget honnan szedsz? Azért nem tetszett neki mert nem érti?
    Leírta, hogy a kritikák miatt magasak voltak az elvárásai, és azt végül nem érte el a film. Nekem tetszett, de én sem tervezem, hogy a közeljövőben újra megnézem. Akkor ez azt jelenti, hogy én nem értem, vagy azt, hogy te nem érted, ha valakinek a tiéddel ellentétes a véleménye?
  • Laza
    #13
    Mondjuk DVD-n legalább szinkronos, megérte várni. A francia dumát nem bírom.
  • BrockSamson
    #12
    Eloszor nem csigazott, ahogy vegigfutottam mirol szol, de aztan annyi dicseretet hallottam, hogy megneztuk asszonnyal, es valoban: szorakoztato es meg rohogni is lehet rajta, pedig a film alapotlete nem tul vidam. Nem lesz orok kedvenc, de kellemes filmes elmeny, foleg a sablonos hollywoodi kozegben.
  • IMYke2.0.0.0
    #11
    Csak ajánlani tudom ezt a filmet! Döbbenetesen jó, egyszerű, fordulatos és megindító - vétek kihagyni.
    Még szép, hogy letarolta az embereket!

    [A két főszereplő közül Philip az a fiatalkori Dustin Hoffmannra hasonlít és ezt a poént el is lövik benne :)]
  • skyhero911
    #10
    Látszik, hogy nem érted a film lényegét, mondani valóját. Hanem csak a bugyuta robbantgató filmekben "Hiszel", ahol semmi értelem, csak lőjük az idegeneket és mi nyerünk :)

    A legtöbb nagy amerikai vígjátékon nem tudtam annyit nevetni mint ezen a filmen, pedig ez vígjáték-dráma.
  • koschwarz
    #9
    felüdülés a sok idegeninváziós, szuperhősös és kakis-pisis poénos film között.
  • laziga
    #8
    Nagyon nagy film, KÖTELEZŐ!
  • nlght
    #7
    nekem is a kritikák után sok elvárásom volt és lehet hogy épp ezért lett csak erős közepes a film számomra, a legjobb filmeket 20-szor is újranézed életedben, ezt lefeljebb még max 2-3-szor fogom újranézni a későbbi években
  • Cef
    #6
    Jó kis film, tetszett. Igaz én nem voltam annyira odáig érte, de bármikor újra tudnám nézni.
  • dresden1
    #5
    Minek költsenek, ha a nézők teszik a dolgukat?
  • DontKillMe
    #4
    Rendkívül kellemesen csalódtam.
  • morden
    #3
    nahát nahát :D
  • Tau Tang Wou
    #2
    "a 10 millió euróba kerülő film már 343,6 millió dollár bevételt hozott."

    És mennyit költöttek reklámra?

    Gondolom ez lényeges információ.
  • flashpointer
    #1
    "...a 10 millió euróba kerülő film már 343,6 millió dollár bevételt hozott."

    Most komolyan, tudom hogy a pénzügyi helyzet mennyire bizonytalan, de azért egy hozzávetőleges átváltás igazán nem lett volna nagy erőfeszítés, hogy ne azon kelljen gondolkodnom hogy namostakkor hányszorosát termelte meg a költségeknek.

    Mintha azt írnám a jegyzőkönyvre hogy a jármű 100km-en 6,5 liter üzemanyagot fogyaszt, viszont az új szuper dízellel 1 gallonnyi elég 50 mérföldre!