619
The voice
  • Ironman2
    #619
    Voice Kids jobb lett volna.Zsűriben világhírü énekesek lennének,mint a Sat1-en.Nena-nak se kell énekelgetni a 99 lufijait vénkorára,anélkül is meggazdagodott a zsürizéssel.
  • Ironman2
    #617
    Na végre!!! Összel az RTL-en indul az X-Faktor helyett a The Voice.
    Nem rossz az új zsüri szerintem,van szinész,énekes,rapper.Csak Curtis el ne csessze az egészet.MAjd meglássuk:

    The Voice zsüri
    Utoljára szerkesztette: Ironman2, 2023.05.03. 11:45:45
  • Ironman2
    #616
    Én mostanában a Voice Kid-et nézem a Német változatban,de valami brutális.Youtubon fennt van az összes szereplő mindegyik évadban.Annyira sikeres hogy már az ötödik évadban járnak.
  • MerlinW
    #615
    2014-Sep-22 The Voice (US) 07x01 The Blind Auditions Premiere
  • MerlinW
    #614
    Akit érdekel:

    US: Adam Levine, Blake Shelton, Shakira, Usher
    -----------------------------------------------------------------------------
    2013-Mar-25 The Voice (US) 04x01 The Blind Auditions Premiere
    2013-Mar-26 The Voice (US) 04x02 The Blind Auditions (2)
    2013-Apr-01 The Voice (US) 04x03 The Blind Auditions (3)
    2013-Apr-02 The Voice (US) 04x04 The Blind Auditions (4)
    2013-Apr-08 The Voice (US) 04x05 The Blind Auditions (5)
    2013-Apr-09 The Voice (US) 04x06 The Blind Auditions (6)
    2013-Apr-15 The Voice (US) 04x07 The Battles Premiere
    2013-Apr-16 The Voice (US) 04x08 The Battles (2)


    UK: Jessie J, Will.i.am, Tom Jones, Danny O'Donoghue
    -----------------------------------------------------------------------------
    2013-Mar-30 The Voice (UK) 02x01 Series 2 - Blind Auditions 1
    2013-Apr-06 The Voice (UK) 02x02 Series 2 - Blind Auditions 2
    2013-Apr-13 The Voice (UK) 02x03 Series 2 - Blind Auditions 3
    2013-Apr-20 The Voice (UK) 02x04 Series 2 - Blind Auditions 4


    AU: Delta Goodrem, Joel Madden, Seal, Ricky Martin
    -----------------------------------------------------------------------------
    2013-Apr-07 The Voice (AU) 02x01 Blind Auditions 1
    2013-Apr-08 The Voice (AU) 02x02 Blind Auditions 2
    2013-Apr-09 The Voice (AU) 02x03 Blind Auditions 3
    2013-Apr-10 The Voice (AU) 02x04 Blind Auditions 4
    2013-Apr-14 The Voice (AU) 02x05 Blind Auditions 5
    2013-Apr-15 The Voice (AU) 02x06 Blind Auditions 6
  • MerlinW
    #613
    2013-Mar-25 The Voice (US) 04x01 The Blind Auditions (1)
    2013-Mar-26 The Voice (US) 04x02 The Blind Auditions (2)
  • a.carkey
    #612
    Ebből is látszik, kb. annyi közük volt a dalválasztáshoz azoknak, akiket nem toltak ezerrel a győzelem felé, mint egy kisegítőiskolásnak. A Szinetáros duettje atom szar volt. Sőt, mindkettő alatt ő még halkabb is volt, mint a többi.
  • a.carkey
    #611
    Bocs, de Gájer dobta a swinget és Skyfallt, RobbieWt, sziszarokat is énekelt. Nádornál az utolsó adásban beadtak egy Bangó Margitot, és sanyi. Közben amit youtubeon is látsz tőle. Ua stílus.
  • Casillas
    #610
    mondjuk én inkább pont meghallgattam volna Pál Dénestől a youtube-járól "ismert" Broken Vow-t vagy a Nyomorultakat értelmes minőségben azok helyett, amiket az utolsó 2-3 hétben kapott...
  • RatBaG #609
    "De hogy váltott volna? Ugyanazt a szart négy hónapon át."

    bekezdést tévesztettél, ez gájer egy az egyben :D
  • a.carkey
    #608
    Nem néztem a Faktort.
  • IXEMGabeo
    #607
    X faktorban derült ki, hogy tud dobolni is:D

    Phil Collins számmal ott mutatkozott be
  • a.carkey
    #606
    Te azt nézed, hogy közepes hang. Én viszont azt mondom, hogy ebből a négyesből két olyan ember van, aki kiad egy albumot, és nem tűnik el pár hét után, hanem sikeres lesz. Az egyik Pál Dénes, a másik pedig Gájer Bálint. Swingben ott van, baszott jól csinálja, de a Skyfall megmutatta, hogy tud mást is jól. No nem a Caramel-féle hangváltásokat, mert az inkább idegesítő, mint nem, hanem egyszerűen van hangja, jól mutat a színpadon, és nitt háttere, hogy ő most cigány, és azért kell szeretni.

    Nádornál a ükdédanyjának a szomszédjának, az édesféltestvére szintről szedték elő a roma szálat. A döntőre derült ki, hogy tud dobolni is. Húha. Kár, hogy playback volt. De hogy váltott volna? Ugyanazt a szart négy hónapon át. Még Malek is aláénekelt.

    Weiszt nem minősítem. Magyarul jól szól, de ennyi. Nem ölnék bele egy albumravalót sem, mert a haverok kivételével a kutya nem venné meg.

    Pál Dénes baromi szar volt a Szinetárral. De a Tom Jones szám az zseniális volt. Sajnos, a hülye számválasztások miatt értelmes számot csak akkor hallottam tőle, amikor megfordultak miatta, de legalább nem a Youtubeon v. a korábbi megpróbáltatásain hallottakat adta újból elő, mint egyesek ...
  • a.carkey
    #605
    A Tom Jones dal ébresztett fel a szintifosok után. Dukai mióta énekes? :D
  • a.carkey
    #604
    Ahogy megfordultak, már nem a hang döntött.
  • precision
    #603
    Bálint jobb énekes mint Dénes, de még Nádor Dávid is jobb tőle... de hát ez van, gratula azért neki... fizimiskájának köszönheti elsőrban szerintem, hogy megnyerte
  • Lord Mortanius
    #602
    Szerintem meg pont, hogy ő volt a legrosszabb a négy közül! Egy közepes hang semmi több!

    Pedig jól indult ez a Voice, de vége szép nagy csalódás lett.
  • IXEMGabeo
    #601
    szakmailag nem tudom a 4 közül ki a legjobb, de Dénes stabilan hozott egy magas szintet szerintem megérdemelte
  • RatBaG #600
    egyértelmű volt, hogy ő nyer.
    bár ha tényleg a legjobb hang nyert volna, akkor weisz lenne az első.
  • IXEMGabeo
    #599
    hogy dobálják:D
  • wesker24
    #598
    FUCK YEAH ! Grat Dénesnek megérdemelte !
  • IXEMGabeo
    #597
    Dénes nyerte meg, várható volt:) meg is érdemli ő valóban a legjobb
  • IXEMGabeo
    #596
    Nádor Dávid harmadik lett:) szép volt

    Dénes nyeri meg ő a tippem
  • IXEMGabeo
    #595
    Viktorka lett a 4. Hogy eltaláltam:)
  • IXEMGabeo
    #594
    no ki nyeri meg?:)
  • Zeraa
    #593
    felháborító....
  • precision
    #592
    ahhoz képest hogy már nem sok van hátra a döntőből egy árva hsz sincs itt... :D
    az milyen? :)
  • precision
    #591
    Én megnéztem mit mond magáról a művész úr :D

    "A véleményem, ami veled kapcsolatos Somló Tamás, amit el szeretnék mondani, hogy ez ilyen zúzós szentimentalizmus volt, ugye? Úgy láttam, hogy le akarod gyűrni magad minden alkalommal.

    Ettől függetlenül zeneművész vagy, mindenféle bűvész vagy. Show-arc lett belőled. Az united color volt, tudod? Ebből látszik, hogy belefér ide minden, ami jó."
  • Zeraa
    #590
    "A véleményem, ami veled kapcsolatos zeraa, amit el szeretnék mondani, hogy le vagyok vibrálva tőled."
  • Ironman2
    #589
    Nekem ezt mondta Somló bácsi:

    "A véleményem, ami veled kapcsolatos Ironman2, amit el szeretnék mondani, hogy gyönyörűen nézett ki az egész körítés, ami körülötted volt. Úgy láttam, hogy megzavart téged a közönség az elején.

    De szerintem nagyon szépen énekelsz angolul és jógául. Ezt a téged felkészítő vokálbiológus találta ki. Az united color volt, tudod? Ebből látszik, hogy belefér ide minden, ami jó."
  • IXEMGabeo
    #588
    lol
  • RatBaG #587
    http://velvet.hu/celeb/2013/01/21/somlogenerator/
  • IXEMGabeo
    #586
    ja orosz a csaj amúgy
  • a.carkey
    #585
    Egy komment a commentblogon:

    "'Husnullina Regina [...] kiesett'

    A Voice innentől kezdve játék tatárok nélkül."

    :D
  • a.carkey
    #584
    Gájerra és Pálra lehet lemezt írni. Az egyikre egy swingeset, amiben nagyon jó, a másikra egy komoly hangvételű szomorú dalösszeállítást.

    Írjatok Weiszre SAJÁT lemezt! :) Nem könnyű, különösen ezután a copkilleres kirándulás után, hogy most ennek mi is áll jól?

    De ugyanez igaz Nádorra is. Annyira mű a srác, hogy egy Házibuli Attilával is hitelesebb nála.
  • Fizzi
    #583
    Ja, illetve még annyit, hogy a legjobb hang Gájer Bálint, utána Pál Dénes jön. A másik kettő csak töltelékelem a műsorban.
  • Fizzi
    #582
    Mindig jókat derülök azon, amikor valami fotelszakértő elkezd "tini picsázni". Mintha az édesanyja, barátnője ne lett volna egykoron "tini picsa". Ráadásul velük mentegetőzni elég nagy baklövés, mert nem ők tolják a legtöbb SMS-t, hanem a 40-60 éves unatkozó háziasszonyok. A tinilányok elöntik a Facebookot meg a többi oldalt a kommentjeikkel, de szavazni nem sok pénzük van. Csak ennyit akartam mondani.
  • Gábor3
    #581
    Jó döntések születtek, egyedül Reginát sajnáltam.
  • Béka Benő
    #580
    " Két adás óta nem swingesít..."

    Igen, mert még időben kapcsoltak a birkaagyú TV2-ős fejesek hogy swinges nótákkal nem kerülne be a döntőbe !
  • Béka Benő
    #579
    Én az argentin fülesbaglyot már röptetném haza !
    Nagyon gáz volt mikor magyarul akart énekelni.