9
  • AZTA
    #9
    El sem hiszem hogy hogy gyakorlatilag minden hozzászóló egy véleményen van a hírrel kapcsolatban. Amit utánam írtatok, azzal is teljes mértékben egyetértek. :D:D
  • winnie
    #8
    ezt biztos átgondoltad? itthon vagy 4 csatornán megy és még évekig menni fog. hol napi, hol heti rendszerességgel.
  • mochee
    #7
    Most az ismétléseket fogják mindenhol nyomatni, én egyenlőre nem örülnék annyira. Ez olyan mint a ún. "nagy slágerek" amiktől szintén nem lehet megszabadulni, bekapcsolod a kocsiban a rádiót és legszívesebben nekihajtanál a szembejövő kamionnak.
  • nessboth
    #6
    Végre! VÉGRE! Akármerre kapcsoltam, mindig a helyszínelőket láttam. Már a tököm televolt ezzel az unalmas sorozattal. Semmi izgalom, semmi feszkó, csak ment oszt jóvan...
  • csimmasz
    #5
    Nemtudom de engem az irritál hogy az a szőke p*csa is úgy járkál mintha karót nyelt volna, olyan önteltség és felsőbbrendűség sugárzik belőle, mondjuk mindegyik a CSI is egy kutya.
    Egyik szereplő sem természetes, meg amúgy semmi sem természetes azokban a sz*rokban.
    Azon szoktam hahotázni amikor a kommandósok előtt a nyamvadt pisztolyával osztja az igazságot a kis vörös, az állig felfegyverzett különleges egység meg hátvédet játszik.
    A 320x200 as felbontásu biztonsági kamera képéből kihozzák valaki szemében tükröződő másig személy arcát.
  • kiralysanyi
    #4
    Epizódikus nyomozós, alapból nem lehet jó. :)
  • csimmasz
    #3
    Mindenkinek akkora arca van abban a sorozatban, egy kalap sz*r.
  • xido
    #2
    Ááá..szerintem kap egy zsíros reklám szerződést valamelyik napszemüveg cégtől :))
  • AZTA
    #1
    Haha ideje volt már :D Kíváncsi vagyok hogy Mr. Horatio milyen sorozatba lesz legközelebb, lehet megint visszamegy statisztának pár videotékás filmbe, mint ahogy kezdte. :D