12
ENIGMA TÉVÉMŰSOR
  • lerboy
    #12
    Érdemes nézni, de fenntartással kell kezelni mindent.

    Elég sok butaság is elhangzik, meg az ezoterikus vonalat sem kellene erőltetni, de arra mindenképpen jó a műsor, hogy gondolkodásra késztesse a nézőket.

    Nekem az Egely-féle részek tetszettek alapvetően.
  • mila69en
    #11
    szoktam nézni....jó kis témákat boncolgatnak
  • SirAlo
    #10
    a fixtv oldalan fent van az osszes resz videotarba es a fixtvt is lehet barmikor online nezni SD es HD minosegbe a fooldalon
  • pomogacs2
    #9
    Fent van a Youtube-on szinte az összes rész.
    Ugye le tudjátok tölteni magatoknak?
    Beszéltem UPC bácsival, azt mondta, hogy nem tervezik a fixhd.tv csatorna
    felvételét a kínálatukba.

    A képen látható személy a Hihetetlen magazin főszerkesztője.
  • SirAlo
    #8
    jah az enigma kb 2011 korul ota megy vagyis a videotarba 2010-11 a legregebbi video, en nemreg talaltam ra youtuben es azota nezem:)
  • kjhun
    #7
    Ez a műsor, már régóta megy. Évekkel korábban, ha jól emlékszem rá, Határzóna címmel ment ez a műsor, az is pont ugyanaz volt, mint ez.
    Amúgy jó a műsor, bár nem néztem mostanában.

    Amúgy földi műsorterjesztés lesz-e még valamikor?? Pl.: DVB-T/T2 formában? Mindig-re felrakhatnák. 2008.10.28. (ezóta nincs földi-n, az UHF26-os csatin) óta csak kábelen (ott is csak pár szolgáltatónál), meg neten nézhető, de ehhez legalább 4-8Mbit/s kell, hogy ne akadjon, és minőség is legyen. Kábeltv sok helyen meg nincs is, műholdon meg nem is lesz szerintem sohasem.

    FixHD weboldala
    Az Enigma műsor ajánlója
  • SirAlo
    #6
    itt egy nagyon jo es erdekes musor pl. ennek meg van 3 resze kb:
  • SirAlo
    #5
    nem ilyesmirol szol a musor, sok erdekes temarol beszelgetnek, videotarba a cimukbol kiderul meik musor mirol szol
  • pxxl
    #4
    persze mert agyonbaszta őket a tv mikor odacsoszogtak és megfogták a képernyőt :D
  • Montanosz
    #3
    kár hogy már mind meghalt aki ilyenben hitt))
  • kifli
    #2
    TEDD A KEZED A TÉVÉRE!


    küldöm a pénzenergiát
  • SirAlo
    #1
    Elindult Horváth Zoltán új, ezotériával és határtudományokkal foglalkozó tévéműsora, az ENIGMA a FIXHD tévében!
    Minden kedden 20.15-től hihetetlen és izgamas témákkal, valamint meghívott szakemberekkel várja Önt a műsorvezető, Horváth Zoltán.
    A műsort többször megismétlik és egyes adásokat teljes terjedelemben lehet megtekinteni a tévé honlapján: www.fixhd.tv