7
  • COOLancs
    #7
    "Héj testvírem, nem köll egy vadiúj telkó, ötezeré ócsó" Nem tudom miért nem lehetett telekomot írni.

    De tényleg nem kell őket sajnálni, nyúzzák a magyart rendesen, csak ezzel az a baj hogy a kurmány megigérte hogy 2013-tól nem lesznek különadók, most meg átnevezve megy tovább, ezért is picsán fognak rúgni Brüsszelben.
  • Cat #6
    Valamiből finanszírozni kell az új cég indulását...
  • Gauge
    #5
    Nem kicsit undorító, hogy kivetnek különadót és közben egy állami céget indítanak be. Minek? Kell a hely a haveroknak?
  • hammerjoe
    #4
    Ráadásul milyen undorító címet adtak a cikknek!! Nincs ott egy értelmesebb cikkíró, aki nem az aktuális "hülyegyerek" trend után megy?
    Telkócégek...hahaha, az eszem megáll ekkora idiotizmuson!!
  • hammerjoe
    #3
    És ezzel nem azt írtam, hogy mennyire sajnálom őket, hanem azt, hogy meg tudom érteni a problémájukat......
  • hammerjoe
    #2
    Nem a szolgáltatókkal van a baj. Adnák ők olcsóbban is(mint külföldön), csak őket is fojtogatja a "drága" kormányunk:
    "Magyarországon jelenleg a távközlési szolgáltatást az európai átlagnál jóval magasabb terhek sújtják: az uniós átlagnál magasabb frekvencia- és koncessziós díj, 27%-os ÁFA, különadó és most egy újabb, percalapú adó"
    Szóval azt, hogy ilyenek az árak, azt kb. a saját kormányunknak köszönhetjük. Nem fog senki idejönni, és kisebb profitért beruházni, mert mi szegény magyarok vagyunk. Ez őket nem érdekli(valljuk be minket sem érdekelne). Viszont, ha emelik számukra a kiadást(különadó, 27%-os áfa,...stb), akkor nehogy már profitot veszítsen! Azonnal ránk terhelik, a fogyasztókra......Sajnos meg tudom érteni őket! Nem őket kell szidni, hanem a drágalátos kormányunkat, az idézetben szereplő aláhúzott szövegért. Gyakorlatilag a szolgáltatókkal végeztetik el a piszkos munkát! Újabb adónem, amit megint nekünk kell -fogyasztóként- kinyögni!!! A kurva anyjukat!!!
  • szgege
    #1
    Az adóval nem értek egyet,de a mobil szolgáltatókat egy percig se sajnálom,mert pofátlanul magasnak tartom a díjaikat.