15
  • Omega
    #15
    Az ellenszenvet az irigység szüli, de ellenszenv nélkül is kijelenthetjük, hogy ez a világ így ahogy van, nincsen teljesen rendben.
  • hawkie22
    #14
    Az ellenszenvet pedig csak az irigység szüli, mert te nem teheted meg azt, hogy csak kedvtelésböl ennyi pénzt kiadj. Ö kereste meg, megteheti. Neked se mondják meg mások, mire mennyit költesz a saját magad által megkeresett pénzedböl. :)
  • hawkie22
    #13
    Ne légy álszent. Ha te lennél ilyen gazdag, akkor te se költenél másra pénzt, csak a saját "hülyeségeidre". Ez lehet autógyüjtés, bélyeggyüjtés vagy bármi más. Te se adnál másoknak, hidd el. A másokat szolgáló fejlesztéseket, dolgokat pedig mind kisemberek alkották meg, ebböl lettek gazdagok. A gazdag mindig azt mondja, miért pont én adjak, a többiek se adnak, ráadásul nekem se segített senki.
  • jackoneill90
    #12
    tudom én azt. de azért leírtam
  • Tetsuo
    #11
    A mai digitalis gepek tobbsege nem fog egy fabatkat sem erni 90 ev mulva.
  • Tetsuo
    #10
    Jaja, de ez a penz nem vesz el, egyik gazdag ember zsebebol egy masikba vagy jobb esetben egy muzeumba, akarhova vandorol.
    A durva az, hogy a penzt mar nem csak csere, hanem leginkabb termeloeszkozkent kezelik.
  • thsanyi5
    #9
    Az az elképesztő, hogy egyes embereknek ennyi pénzük van csupán arra, hogy a gyűjteményüket 1-1 darabbal bővítsék, miközben a legtöbb ember egész élete folyamán nem keresi meg ennek az 1%át sem...
    Szinte mindenki gyűjt valamit. Képeket, zenéket, könyveket vagy akár csak emlékeket (kirándulás vagy akár egy szülinapi party). Csak az a nem mind1, hogy van aki ilyen összeget is kiadhat egy apróságért. Legszívesebben megetetném vele. Csak hogy érezze másokban milyen ellenszenvet képes kiváltani azzal, hogy ennyi pénze van és ilyen hülyeségre költi. A gazdag embereknek kéne nagy dolgokat véghez vinni (úgy értem olyat amivel másokat is szolgál valamilyen szinten), de minél többjük van annál nagyobb pénzek mennek csak el a saját hülyeségeire.
  • AgentKis
    #8
    Van rajta "valós felbontású optikai kereső" is pedig!
  • arthurius
    #7
    Hm, elnézem ezt a fényképet róla, de nem láom az iso állitás tekerőt, és a fehéregyensúly állítót sem. Apropó, ez hány arcot képes felismerni ennyi pénzért? :P
  • jackoneill90
    #6
    Majd egyszer a mi digitális gépünk is ennyit fog érni. Mondjuk akkor már használhatatlan lesz. De ezekből a régi gépekből kinézem hogy ma lehet velük fényképezni.
  • Lollerka
    #5
    "2 millió eurós Leica ritkaság"
    akkor most ez oan h 1,8at adott majdnem 2,2be kerult akkor az 2 v mi?
  • bestpixel
    #4
    Pár hete egy Linhof fényképezőgépet árultan az Ebayen 1.800.000 euróért, azaz több mint félmilliárd forintért. Nem tudták eladni, lehet, hogy a Wetlichtre kellett volna bízni. ;)
  • Cat #3
    "illetékekkel együtt 2,16 millió euróért"
  • Lollerka
    #2
    nem tom ki irja a cikkek cimet de sziveskedjen rendesen leirni mer 1,8 milio euro nem 2 milio mer ahoghy a forint all lassan 200K euro mar 1milliard lesz szoval csak ennyit errol
  • TomecK
    #1
    Elképesztő, hogy egyes embereknek mik jelentenek értéket. Sose értettem ezt a műgyüjtősdit. Méghogy válság mi ? :)