14
  • Merces
    #14
    nem kell kommentelni, még megnézni sem itt csak a klikk meg a kommentszámra mennek
  • morden
    #13
    Annyi jó és értékes film lenne, miért pont ezeket a szemeteket kell ráklámozni ?
  • zsoltz
    #12
    nem azért vagy azért de, mi ez a szar? :D
  • JohnR
    #11
    Már mért ne kezdhetné sértegetni az olvasókat, ez neki csak jó mert nő a kommentek száma, a forgalma a cikkének.
    Ha meg mégsem igy lenne, hát kit érdekel.
    Nem igaz?
  • JACKAL89
    #10
    Erre már én is gondoltam.
    De a nagy SG.hu egyik szerkesztője csak nem kezdi el sértegetni hű olvasóit, vagy mégis?
  • ADAMEX9
    #9
    Az nem winnie? Vagy már multi acc-al nyomja?
  • JohnR
    #8
    Szerintem olyan jogon, hogy zetortraktor = Szekeres V.
    Azt már észrevettem, hogy, ha valamelyik kommentelő nemtetszését fejezi ki a cikkel kapcsolatban, akkor Ő rögtön kardoskodni kezd a szerző mellett.

    Na most ebből azt lehet kikövetkeztetni, hogy vagy nagyon bejön neki Sz.V. stílusa, vagy Ő maga Sz.V.




  • zetortraktor
    #7
    Én arra jöttem, hogy itt egy előzetes - ez eszedbe sem jutott? Te meg még hisztizel is, mert valami nem volt elég brutális, pedig vagy 8 embert kinyírtak benne. Mennyi okozott volna elégedettséget? 10 ember? 12? 20? Vagy leszakadó végtagokra vágytál?
  • ADAMEX9
    #6
    Mindig elgondolkodom, hogy ezeket a trash filmeket egy cannabis ültetvény szponzorálja-e... mert tuti nem lehet megnézni, ha nem vagy betépve! Max akkor lehet szórakozás, a haverokkal leülni és végigröhögni.
  • JACKAL89
    #5
    Igen, szoktam látni.
    Általában figyelmen kívül hagyom az ilyen "elképesztő, szuper, brutális" címeket, de erre már csak kíváncsi voltam.
    Érdekes amúgy, hogy pl. az sg informatikai részlegen nincsenek ilyen hatás-vadász címek.
  • JACKAL89
    #4
    Óhhh köszönöm.
    Megkérdezhetem milyen jogon sértegetsz?
    Már ne haragudj, de te hogy tévedtél ide?
    Ezek szerint akkor te is beléptél a brutális szó láttán.
    Akkor ki is a beteg traktorka?
    Ezt a kedves stílust meg tartogasd otthonra a kedves családodnak.
  • zetortraktor
    #3
    És pont azért, mert az ilyen JACKAL89-féle betegeket csak az érdekli, ami brutális.
  • tom..
    #2
    Nézd végig pl a hírkereső blokkjait :) Sokszor a legtöbb hír cím csak ilyen brutálisokból áll :)
  • JACKAL89
    #1
    Ebbe mi volt durva, a brutális?
    Amúgy a szerkesztő Úrtól direkt kérik azt, hogy ilyen címeket adjon a cikkeinek?
    Ezek a hatásvadász címek. Már nagyon unalmas.