22
  • Yany
    #22
    Gyerekek! Ez a szórakoztatás! Tudjátok mi jött le nekem a moziban a sírvaröhögések közepette: ezt a filmet a színészek is élvezték, nem is kicsit. Egyszerűen lubickolnak a szerepekben.

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!

    Ahogy Amerika kapitány már-már nevetséges hazafiassága összecsap Thor színpadiasságával és Vasember öntelt "bájával", az szenzációs. A filmben a legjobb, hogy nem csak hogy megőrizték a készítők a karakterek jellemfiguráit, de még egymásnak is szegezték őket kisarkítva, kiélezve azok fő vonásait. Nálam csillagos 5-ös a film. Aki meg mély drámát akar, az üljön be egy arra szánt filmre.


    Nagyon rég nem voltam már úgy moziban, hogy több párbeszédről is amiatt maradtam le, hogy a nézők próbálták összeszedni magukat egy-egy poén után (akárcsak én és a párom)...
  • Venom T
    #21
    Ez az!
    Jól megmondtad neki!
  • AZTA
    #20
    Thor meg a kis nyilas pali elég gyengusnak tűnt. A csaj meg csak lövöldözik?:D
  • kissssss
    #19
    jajjjjj szerencsétlen felkelni sem tudott a padlóról úgy elkente a száját Hulk, az tényleg fasza rész volt. :-DDD
  • Béka Benő
    #18
    Az édesapád az !
  • Zoliz
    #17
    Mert kegyetlen jó film. Végre így kell filmet csinálni, még soha nem élveztem ennyire kameras akciofilmet. A legjobb a Hulk mikor leveri a.. spoiler
  • Zombee
    #16
    Sólyomszem Amerikában sem tartozik a legismertebb és legnépszerűbb Marvel karakterek közé, annak ellenére sem, hogy ő is tagja a Bosszúállóknak.
    Olyan bukta lenne, mint az Elektra vagy a Daredevil volt.
  • Wlanseraf
    #15
    Full HD megvár.. legalább a mozi gépész fanszőrzete nem ugrál az életlen képen:))))) hangban simán megvan a mozi szint:)))
  • Merces
    #14
    nem vettem észre hogy a csapbol is ez folyna , mint a hupikék cicák ugyhogy felesleges cikizni , mehet a levesbe a többi közé....
  • Chocho
    #13
    winnie, lesz kritika?
  • sad1976
    #12
    az volt a gond,hogy ezt nem tudta ctrl-c ctrl-v-vel egy az egyben"megírni"azért a hiba. ahogy a többinél. amit meg külföldről koppint az megy a translatebautána kicsit szerkeszti.hogy legyen valami értelme is.
  • Nabateus
    #11
    Ej Viktor, kapat, kaszat eldobtal, hogy ilyen gyorsan beird a cimet? Hat legalabb azt nezzuk at ketszer mielott kilojjuk elesbe
  • Tower Guard
    #10
    Nekem is ez volt az első 3D-s filmem. Ez valami hihetetlen alkotás! Nem találok szavakat, hibákat meg nem is vettem észre úgy lekötött minden. Ez az igazi alkotás!
    Még sok ilyen hasonlóan tökéletes filmet!
  • Balumann
    #9
    Elég sok szuperhős filmet láttam már, de eddig tényleg ez volt a legjobb, pláne 3D-ben (első 3D-s filmem is volt). Nem csak látványban volt ott, hanem nagyon jó szinészek, jól összeillesztett sztory (igaz nem túl bonyolult) és szereplők, poénok, meg úgy tényleg minden.
  • kissssss
    #8
    egy betű már megint kimaradt abból a fránya címből. -.-'
  • xido
    #7
    Sólyomszem,ha jól rémlik a neve,a Thor-ban benne volt,mikor Thor-t beviszik a sivatagi központba és ott van ő is,de jó lett volna valami eredet story hozzá is előtte..
  • morden
    #6
    Hol vannak az Avatar fanok akik leírják, hogy pochahontas :D ? ( jön egy gonosz, hoz űrlényt, emberiség kiváló tagjai megállítják) ej a story vonz a moziba be :D
  • dzsagon
    #5
    ki az a nyilazó köcsög a filmben?
  • Stranger666
    #4
    sok klisé volt benne... eléggé overrated, like Eredet...
  • wolruf
    #3
    Szerintem is jó volt :) Mármint moziban 3D-ben...
  • CaptainRumi
    #2
    "azokról nem is szólva, akik nappalijában esti családi szórakozásként ment a film, letöltött, kamerás verzióban."

    azokról ne is szóljunk...
  • orotib
    #1
    Gyerekek , én is a mozikban néztem meg és minden elismerésem mind a rendezőnek, mind pedig a szereplőknek. Van jó néhány film amit moziban néztem meg, de ez viszi a pálmát. Aki csak tudja moziban nézze meg, mivel a "kamos" minőség miatt elvész a látvány - amiből bővelkedik a film.