277




  • Ironman2
    #37
    Beelőztél kiscsibe?
  • jackoneill90
    #36
    Tündérvölgyből nem találok vissza földemre. az a kis kő lenne a térkép az alsó sarokban ami nem megy?
  • Maximus4
    #35
    Bejelöltelek.

    #31
  • Ironman2
    #34
    Felvettelek!
  • Ironman2
    #33
    Oh de frankó lett a topik! Köszi Maximus!
  • jackoneill90
    #32
    Itt az ideje újra kertészkedni. Akarom mondani varázsolni. Vegyetek fel szomszédnak. varázs_vili a nevem :D

    Nem ígérem, hogy mindennapos játékos leszek.
  • Ironman2
    #31
    Holdfény-liget,a 17.szinttől lesz elérhető!
  • Ironman2
    #30
    Gyorsvetésről irnak a fórumban:

    Sziasztok!

    Jeleztük az illetékesek számára, erre a funkcióra mindenki igényt tartana..)
  • Ironman2
    #29
    Varázstáp lenne ugyebár a szupertáp.A varázspor meg a szupertrágya.Jól félre lehet nyomni ha valaki nem figyel oda.D
  • Ironman2
    #28
    Még egy jó kis háttér kéne.D
  • Ironman2
    #27
    Oh ez fasza lett! Hogy csináltad?
  • Maximus4
    #26
    Így már jó.
  • Ironman2
    #25
    Figyu Maxi,ha már hozzáférsz a téma beállításához,akkor majd alakithatod is a topikot,nekem mindegy.
  • Ironman2
    #24
    Hát nem tudom,szerinted melyik banner a jobb?
  • Ironman2
    #23
    Próbáld meg ezt,ennek nincs olyan ronda kerete:
  • Ironman2
    #22
  • Ironman2
    #21
    Ennek ronda fehér kerete van,az a baj
  • Ironman2
    #20
    Akkor ezt légyszi rakd be bannernak,szerintem jó lesz:

  • Ironman2
    #19
    Visszajelöltelek Maximus varázsgazda
  • Ironman2
    #18
    Oh,de marha vagyok.Ez most eszembe se jutott hirtelen hogy te is modi vagy! Tényleg meleg van!
  • Maximus4
    #17
    Majd jelölj vissza.
    Ha kell valami a topikkal kapcsolatba,szólhattok nekem is.
  • Ironman2
    #16
    Gyülnek a szomszédaim,látom! D
    Kéne ide egy jó banner,majd megkérjük Shadoweyest hogy rakja be!
  • Ironman2
    #15
    Áh.Az odébb lesz:))
  • Ironman2
    #14
    LOL.Micsoda árnyéka van a képnek!
  • Gólya #13
    annyi van nekem is most
    én azt hittem, már van 100 kristályod, hogy területvásárláson gondolkodsz:)
  • Ironman2
    #12
    Aki most kapcsolódik be:



    "Isten hozott a tündérek bűvös birodalmában, a FantasyRama mágikus játékban! Mélyen elrejtve az erdőben terül el Tündérvölgy, a FantasyRama szépséges és bűvös mágikus játékvilága. Az Életfa tövében levő tisztáson tündérek, elfek és misztikus erdei lények élnek: ez a fantázia birodalma. Ám az Életfa egyre veszít erejéből, mert az emberek már nem hisznek a mágikus játékok álmaiban… és vele együtt eltűnni látszik a FantasyRama mágikus játék világa is.

    A meseszerű álomvilágnak most egy olyan hősre van szüksége, aki megmenti a pusztulástól és visszaadja az erőt a FantasyRama mágikus játék lényeinek!

    Indulj kalandos utazásra a FantasyRama birodalmába, fedezd fel ezt a fantasztikus mágikus játékot! A könnyed tündérek majd mutatják az utat és segítenek a munkában. Tőlük mindent megtudhatsz a FantasyRama működéséről, az Életfáról, a mágikus játék elvarázsolt növényeinek gondozásáról és a misztikus lények tartásáról. Varázslatos eszenciák segítenek a FantasyRama kerted gondozásában. A segítségeddel ez a mágikus játék újjáéledhet, és a fantázia és álmok birodalma megmenekülhet!

    Vesd bele magad a FantasyRama mágikus játék bűvös kalandjába, légy része a természetnek és gondozd az ingyenes varázskertedet! Kelj tündérszárnyra és engedd be a varázslatot az életedbe! Játssz Te is FantasyRamát!

    Jó szórakozást, jó barangolást és sok sikert kívánunk a FantasyRama bűvös, varázslatos világában!

    A FantasyRama csapata"
  • Ironman2
    #11
    Nemtudom,29-et adott már a második szinten.És te hogyan látod azt?
  • Gólya #10
    honnan van neked annyi kristályod?
  • Ironman2
    #9
    Kösz,már visszaigazoltam.A másik terület 100 varázskristályba (farmarany) kerül,de még nem veszem meg,gondolom majd később ezt is el lehet érni
  • Gólya #8
    megérkeztem:)
    Iron - meghívtalak, privi is ment
  • Ironman2
    #7
    Piac még nem elérhető
  • Ironman2
    #6
    Gyorsvetés funkció még nincs beleépítve úgylátszik
  • Ironman2
    #5
    Vegyetek fel szomszédnak! Vasember72 vagyok ott is!
  • Ironman2
    #4
    Farmeramaban hetente vannak új feladatok,eventek,hogy ne unjanak bele a játékba.Igaz némelyik feladat elég brutális,de csillaggyüjtögetésre jó,gondolom majd itt is beindul a nagyipar.Igaz én már sokszor fel akartam adni a Farmeramat,de mégis ránézek mindennap.
  • Broafka
    #3
    az ilyen (vége nincs) játékokkal az a baj, hogy mindenkinél jobb úgyse leszel, és eltelik 3-4 hónap, aztán kijön egy újabb őrület (lásd ezt, vagy skyrama) és kezdődik az egész előről :S

    Diablo-ban ezt úgy oldották meg, hogy évente (most már asszem fél évente a sok csalás miatt) nullázódik az egész, és mindenki tiszta lappal kezd. Csak azzal meg az a baj, hogy ott meg fél évig küzdesz a semmiért
  • Ironman2
    #2
    Aki már ismeri a farmeramat annak nem lesz nehéz eligazodni,a menürendszer egy az egyben onnan lett átvéve:

  • Ironman2
    #1
    A Bigpoint új őrülete a Farmerama után,egyenlőre béta állapotban magyarul:

    http://fantasyrama.bigpoint.com/