277




  • Maximus4
    #201
    Persze gyorsvetés sehol:(
    Kezdem már baromira unni amúgy:(
  • random001
    #202
    Hivatalos bejelentés :D

    Én Nemesis hivatalosan is bejelentem, hogy aki akar az nyugodtan töröljön a barát listáról.
    Be pirosodni nem fogok, mert napi egyszer ( vagy nem ) belépek. De számomra a játék ezen formája baromira unalmas.

    Április 25.-én idították a bétát. A piac bevezetése óta semmi érdemleges nem történt. Az is alig 3 hete azóta semmi..

    Ez az agyatlan klikkelgetés semmi cél nélkül, nem az én világom. Néha ránézek történik-e majd valami de nagy fejlődést ne várjatok tőllem...

    Aki ezen bejelentésem ellenére is bent hagy a szomszéd, illetve barát, listán az csak saját felelősségére tegye :D

    Köszönöm a "meghalgatást" :)
  • Ironman2
    #203
    Nem tőled várjuk a fejlődést.DDD
  • Maximus4
    #204
    Hamarosan csatlakozom hozzád én is:)
  • random001
    #205
    Azt mindjárt gondoltam. :P

    De Te akkor csak kattogj tovább és majd szólj itt vagy a nagytesónál ha történik valami. :)

    Maxi neked meg csodálom a kitartásod. 35-ös szint nem semmi azért. Ezért csodálkozom a csatlakozásodon. Elég fanatikusnak tűntél :)
  • Maximus4
    #206
    Igen,egészen eddig:)
  • Ironman2
    #207
    LOL.Ezek valami lámpást beraktak a Holdfény-ligetbe,a mögötte lévő területet meg nem tudom leszedni.Rákattintok,akkor meg valami német szöveg jön elő:

  • random001
    #208
    Pont most akartam belinkelni a képet, hogy mi a bánat virága ez? :D De simán megelőztél. Én le tudtam tőle szedni mindent. Mióta van bent a játékba? Amilyen sűrűn ránézek akár pár napja is bent lehet :D
  • Ironman2
    #209
    Tegnap még nem volt ott.Nekem beragadt mögéje egy 1x1-es mező.DDD
  • Ironman2
    #210
    Térképen megjelent egy tojás ami hamarosan kikel! Át is rendezték a térképet.A Holdfény-liget most jobboldalon van
  • Ironman2
    #211
    Városban is megjelent a navigátorkő,ami a térképre vezet!
  • Ironman2
    #212
    LOL!

    Varázslatos napot!

    A városban egy új épületet vehetünk birtokunkba mostantól: a Tündértornyot.

    Nagyon sokan hiányoltátok már, mikor lesz lehetőségünk feladatokat teljesítenünk. Nos, ez a pillanat is elérkezett, az első 3 küldetés immáron elérhető a Tündértoronyban.



    Kezdetnek 3 feladatsor fog a rendelkezésünkre állni:
    A lények ura
    Virágzó varázslat
    Faóriások
    A küldetések több szintesek, és minden szinten 3 nehézségi fokozatot találunk.
    Így mindenki a képességeinek, erejének megfelelően tud előre haladni a feladatsorok teljesítésében. A jelenleg elérhető küldetések állandó jellegűek, tehát mindenkinek lesz elegendő ideje a teljesítésre.

    A küldetéseket csak sorban lehet teljesíteni. Ha készen van a tanonc küldetés, akkor választhatunk, hogy átlépünk a következő szintre, vagy adott szinten szeretnénk tovább dolgozni, és teljesíteni az inas és a mester feladatot is.
    Ami elérhető a számunkra, és teljesíthető is, ott a pipa aktív, és zöld. Minden más esetben szürke, és inaktív a gomb.

    A varázskristály ikonra kattintva lehetőségünk van a feladatot bizonyos mennyiségű varázskristály ellenében is befejezni. Ilyenkor csak adott szint, adott fokozata kerül teljesítésre!
  • Maximus4
    #213
    + megy a tündértorony is.
  • Ironman2
    #214
    Igen.Pont irtam közben
  • Ironman2
    #215
    Aki elpártolt most bánhatja.DDDD
  • Maximus4
    #216
    LOL

    A feladatokkal összeszedtem vagy 20 ezer tp-t:)
  • Ironman2
    #217
    Nekem meg alig van hozzá terményem.Holnaptól majd ültetek megint folyamatosan
  • Maximus4
    #218
    2 szintet is léptem:D
  • Ironman2
    #219
    Láttam a 37-en vagy.grat!
  • Maximus4
    #220
  • Maximus4
    #221
    Gondoltam veszek nyílméregbékát:P



  • Ironman2
    #222
    Az igen.Ez se csalt,mi? Vagy csak olyan van neki felrakva
  • random001
    #223
    Látom megijedtek a bejelentésemen és gyorsan csináltak valamit nehogy elveszítsenek :D

    Még jó, hogy felnéztem legalább ide este és így hamar gyorsan aktivizáltam magam újra.

    Viszont nincs csak 11 tündértársam amit szomorúan tapasztalok. Egy valaki eltűnt az idők folyamán :S
  • Maximus4
    #224
    Itt is vannak a nyeremények között munkások:)
  • Maximus4
    #225
    Kiszámoltam,miből mennyi kell ,hogy kész legyen az összes feladat:P

    Aranyló lótusz: 7588
    Vénuszkorall: 2281
    Boldogasszony papucsa: 3828
    Vitézsas: 13
    Óriáscsiga: 9
    Illatos májmoha: 2457
    Mákvirág: 4307
    Angyaltrombita: 3362
    Hársmakk: 23
    Tölgymakk: 237
  • Ironman2
    #226
    Akkor ez se mostanában lesz meg.DDD
  • Gólya #227
    látom, ráértél:)

    nézegettem ezt a jav. listát, amit Iron írt...
    ha tudják, hogy ezek a problémák, mi a tökszárnak nem erre koncentrálnak? minek addig újítás (bármilyen is), amíg a már meglevő egy kalap ....?
    tudom, tudom, a kérdések költőiek...csak úgy felmerültek bennem:)
  • Ironman2
    #228
    Nem értem.Ez most begazosodott,vagy pedig bővitették a növényt? Kivenni tuti nem tudom mögüle azt az 1x1-es területet

  • Ironman2
    #229
    Kivettem a lámpanövény alól a gazt hála istennek.Oda viszont ültetni nem lehet:

  • Ironman2
    #230
    Végül is megoldottam.Becsúsztattam alá egy 2x1-es mezőt,amit le tudok szedni rendesen,mert az egyik széle kint van:

  • Maximus4
    #231
    Te aztán el vagy ezzel a dísszel A?S:DA?S:D_AS?_D
  • Ironman2
    #232
    DDD
  • random001
    #233
    Értelmes újítás. A szintet lépett tündér társ mellett arany nyilacska jelenik meg. :) Nem kell minden nap átnyalni mindet ki is léphetett szintet közülük.
  • Ironman2
    #234
    Igen,láttam már azt tegnap én is
  • Maximus4
    #235
    Valaki tudta teljesíteni a virágzó varázslatnál a 3/10 mester feladatot?Már ezer éve meg van hozzá minden,de nem engedi megcsinálni.
  • Ironman2
    #236
    Basszus.Egy napig nem néztem rá a játékra:

  • Ironman2
    #237
    Irj a fórumba szerintem! Én még nem tartok ott.
  • Ironman2
    #238
    Na végre kisebb lett az a lámpás.DDD
  • Maximus4
    #239
    Kész vagyok az összes feladattal:(
    Nincs újabb elérhető újdonság,se ól,fa vagy növény.Még szerencse,hogy ma behoztak egy órás feladatsort,különben abbahagynám:(
  • slankard
    #240
    helló
    tündér társakat keresek akinek van szabad helye az jelöljön be most 18-ik szinten vagyok előre is köszi
    üdv slankard