22
Ingyenes MMO combat strategia
  • antgecc
    #22
    Meg tudná mondani valaki, hogy hogy kell haverral 1v1-et indítani? Sehogy nem bírok rájönni.
  • Lacc 88
    #21
    Tagja már valaki a magyar klánnak? Kellene néhány ember, hogy gyarapodhassunk és tudjunk hódítani. Privátban megírom a nevem és a klán nevét ha érdekel valakit.

  • Jakuza001
    #20
    Olyan nem szokott lenni, hogy ha senki nem csinal semmit akkor valaki vezessen.
    Ilyenkor inkabb az tortenik, hogy egyik csapatbol lenyilaznak par embert messzirol.
  • Lacc 88
    #19
    Engem felkért az egyik klán hogy csatlakozzam, elég durva óráis vs óriás harcok szoktak menni :D

    Viszont azt még nem tudtam kitapasztalni, hogy ha senki nem csinál semmit a gép a harmadik percben kiírja hogy vezet a csapatom. Ezt mi alapján dönti el? Ha a végén továbbra is ez marad az eredmény akkor ki nyer? Vagy döntetlen lesz és kevesebb pont jár az addigi victory streak pontok meg eltűnnek, mintha vszítettem volna?

  • Jakuza001
    #18
    Most nem volt idom jatszogatni vele igy a kerdesed az oriasra vonatkozoan megvalaszolatlan marad. Esetleg vidd ra az egerkurzort es kiirja, mikor tudod unlockolni oket.
    A lovassaggal kapcsolatban a csik azt jelzi, hogy mikor tudnak rohamozni. Ha a csik a piros vonal felett van, akkor tudjak ezt a lehetoseget hasznalni. Dupla klikk az ellenseg oge es akkor rohamoznak, kiveve akkor ha az egyseg amivel szembekerulnek az landzsas egyseg.

    A faradtsag szintjuket jelzi a csik, ami a rohammal csokken ertelemszeruen es amig nem toltodik fel addig nem lehet hasznalni.

    Klanba nekem nem sikerult belepni, ami azert ertheto is, mert 30 max fős lehet egy klan es gondolom a recruitnal megnezik hogy ki magas szintu es ki rendelkezik peldaul premium accounttal, hogy minnel erosebbek legyenek.
  • Lacc 88
    #17
    Elértem azt szintet, amin kaptam egy óriást. Ezt mikor tudom fejleszteni majd? Egyenlőre minden zárolva van nála.

  • Lacc 88
    #16
    Felmerült néhány kérdésem, remélem tudtok segíteni.
    A lovasságnál mi az a kis csík ami folyamatosan változik?
    Néha tudok úgy rohamozni, hogy repüljenek az ellenfél emberei, de néha nem. Ez mitől van?
    Felmerült egy lehetőség, hogy klánt alapíthatok. Érdemes megcsinálni vagy inkább csatlakozni a jobb valamelyik meglévőhöz? A klán harcoknál lehet több pénzt kapni vagy ott is csak annyi jár mint egy sima csatánál?
    Ha nyerek kapok victory streak-ot. Ez minél több annál több pénzt kaphatok a csaták során?

  • Jakuza001
    #15
    Az nem buff volt vazz, hanem felmentel egy emelkedore. :P
    Csekkold le, hogy valtozik meg.
  • Skill
    #14
    sajnos egy f2p játék sem az. megnéztem ezt is carte után . megfogadtam mostantól f2p játékokkal nem játszom ha csak nincs havidíj amiért teljes játékot kapok. (itt van ha jól látom de diablo 3 miatt már nem költök más játékra)
  • Fenrir
    #13
    Nekem volt egyszer 63-as range-em valami party buff-al.
  • Jakuza001
    #12
    Lattam en tegnap 84-est is. :P
  • Fenrir
    #11
    Premiumosok ellen sajnos a pvp baromi nehéz, főleg amikor 73-as range-ű íjászokkal lőnek téged :\

    Sajnos nagyon nem fair ez a normál játékosok ellen.
  • Jakuza001
    #10
    Gondolom azt csak a premium accountosok tudjak valasztani, az Elfek pedig meg nincsenek kesz.
    Klannal teruletekert lehet harcolni.
  • Lacc 88
    #9
    A Minotaur kasztot hogyan lehet aktiválni? Azt szerettem volna kezdeni, de nem engedte, így maradt a barbár. Elég furcsa, hogy csak csapatokat tudok irányítani, de hőst nem. Nekem hiányzik belőle ez a lehetőség.
    Másik kérdésem az lenne, hogy mire jó ha csatlakozom egy klánhoz?

  • Jakuza001
    #8
    Dark Elf , pedig nem igazan szeretem oket a cRPG-kben sem. :D
    Ez most veletlen volt, hogy igy alakult.
  • Cutee
    #7
    A kép amit posztoltál az army nevedből gondolom dark elf vagy undead lettél. (inkább a dark elfra szavaznék :) )
  • Cutee
    #6
    Azt már észrevettem… de dolgozni menni kell :p Sikerült pár haverban is felkelteni az érdeklődést, meg látom azért jó sokan tolják.
  • Jakuza001
    #5
    Pedig az elejen meg nagyon sok lehetoseg zarolva van.

    A szintekkel es kuldetesekkel aktivalodnak kicsit kesobb az also ikonok, mint peldaul az egysegek vasarlasa, a kulonbozo felszerelesek feloldasa stb.
    Valamint a szintekkel plusz tulajdonsagokat kap a jatekos, mint a formaciok,futas,roham stb.

    Nem olyan rossz ez, pedig meg en is csak az elejen jarok, de nem tunik rossznak.
  • Cutee
    #4
    Engem meggyőzött. Kicsit belenyaltam, eddig tetszik. Igaz még csak lvl 2 vagyok, de majd holnap tolom úgy igazán.
  • Jakuza001
    #3
    Van benne egy csapat vs csapat funkcio, hasonloan a League of Legendshez hasonloan
    Egy kis 4v4 statisztika.

  • Jakuza001
    #2
    Par kep:





  • Jakuza001
    #1
    Főoldal

    A jatek a Dark Omen cimu jatekra hasonlithato.
    9 valaszthato fajjal lehet a seregek iranyitasaval a klant gyozelemre segiteni.

    Egy atfogo video a jatekrol.