23
Silent Hunter Online
  • Titan
    #23
    UHHH! Várós nagyon!
  • etniez
    #22
    Konkrétan a Silent Hunter sorozatból valóak a gépek, stb.
    Vajon az a román csapat csinálja? Nem, lengyel csapat... Ubisoft teljesen leállt a sorozat fejlesztésével?
    Utoljára szerkesztette: etniez, 2017.01.30. 22:14:50
  • AnuluWork #21
    Huh, ez marha jó!
  • Komatsu
    #20
    Van egy új játék sh6 szerű. Akit érdekell itt a link.

    https://www.kickstarter.com/projects/1752350052/uboot-a-ww2-survival-sandbox
  • [NST]Cifu
    #19
    Sajnos a tudomásom szerint nem. Éppen ezért célszerű a periszkópont fejleszteni, mert jobb nagyítás -> szűkebb és távolabb lehetséges a célpont befogása. Viszont éppen emiatt nem tudom, hogy mi az értelme így a keresőperiszkópnak, ha úgy is mindig a támadóperiszkópot használja az ember...
  • Titan
    #18
    Látom egy kicsit behalt a topik..:( A sorbaállás már megszűnt!!
    Egy kérdés: a minimapon nem lehet célpontot kijelölni csak a periszkóppal?
  • Muttley
    #17
    :)

  • pirdi
    #16
    Köszi. Meglett a hiba. A tűzróka vacakolt, képe elcsúszott és nem látszott a next gomb. Meg sok más sem. És nem adtam el a hajóm, sikerült összetörnöm a B-t. Még szokni kell de jó lesz ez.
  • VDomino
    #15
    Nem baj,legalább lesz kivel tolni,jó lesz ez.:)
  • [NST]Cifu
    #14
    Egyre rosszabb a helyzet, most már a sorok hossza eléri a 600 feletti számot, és a várakozási idő közelít a két órához.

    Azt ígérik, hogy az elkövetkező napokban lépésről-lépésre bővítik a szerverkapacitást, és a helyzet normalizálódni fog.
  • VDomino
    #13
    Én most 600. voltam a sorban,1 hónap és 27 nap múlva kerülök játékba.
  • [NST]Cifu
    #12
    Jobb oldalt felül regisztrálsz a Uplay-re.
  • pirdi
    #11
    Forum-facebook-support de mit kell csinálni?
  • pirdi
    #10
    Sziasztok. Hogy kell eltüntetni a prologust, hogy tudjak valamit csinálni?
  • [NST]Cifu
    #9
    Megkezdődött a nyílt béte, lehet hajózni. :)

    Első tapasztalatok:

    -90-es sor most délben. :)
    -Alapból van egy kis tutorial, nincs agyon bonyolítva.
    -Kapsz egy IIA. és egy IIB. osztályú tengót. Ne add el a IIA osztályút, amíg nem vagy magasabb szintű! Én sajnos elkövettem ezt a hibát, így csak a IIB-m maradt meg, meg kértem egy szükség IIA-t (Auxiliary IIA, nem lehet fejleszteni).
    -Az utánpótlás Prestige pontokba kerül alaphangon, az üzemanyag és lőszer is. Bizonyos mennyiségű utánpótlás persze rendelkezésre áll, de az nem sok.
    -Három hajónak van helyed alapból (én itt követtel el a hibát, mert azt hittem, csak 2 helyem van).
    -Pénzért (arany) lehet venni alapból akár milyen osztályt (per pillanat a II.A, B, C, D és a VIIA, B, C, C/41, C/42 és E van benne).
    -A grafika visszalépés a Silent Hunter V.-höz képest, a beltér egy sima háttérkép, a külső nézet szintén egyszerűsítve van, az időjárás és a tenger megvalósításánál is láttunk már sokkal szebbet...
    -Egyszerre akár több hajónk is lehet kint a tengeren! Ebből fakad, hogy akár ugyan azt a konvojt is támadhatjuk több tengóval!
  • madmanic
    #8
    megkaptam :)
  • zoltang
    #7
    Osztogatnak zárt béta kulcsokat.

    Én még tavaly regisztráltam itt,
    http://de.silenthunteronline.com/de
    és most küldtek.

    Belenézetem pár percre, de nem a régi színvonal csak egy flash-es játék... elsőre. :(
  • zoltang
    #6
  • zoltang
    #5
    Először mozgásban a Silent Hunter Online

  • Muttley
    #4
    még telepíteni sem kell majd :)

    hivatalos FAQ
  • Muttley
    #3
  • Muttley
    #2
    kár, h csak online
    :(
    viszont a 2. kép zsííííír :)
  • Muki100
    #1
    Visszatér a Silent Hunter sorozat, ezúttal a böngészőkbe szorítva. Wolfpack, Uboot, tonnavadászat ezúttal barátokkal.

    hivatalos oldal
    facebook