21
  • winnie
    #21
    a sikert természetesen az eladásokra gondolom, valami oka csak volt annak, hogy ez egyike volt azon kevés mockbusternek, aminek lett folytatása.
  • Zombee
    #20
    Basszus, tényleg volt Asylum első rész is :)
    1000000$-ból forgatták, a DVD eladásokból, tévés jogdíjakból ez nevetve visszajött szerintem.
  • Fresh Duke
    #19
    Igaz, ezek nem tavalyiak.

    A Világok Harcából volt első is, de nem nevezném sikernek. (IMDb-n 3.3) Pusztán arra akartam utalni, hogy abból még folytatást is csináltak...
  • Zombee
    #18
    A világok harca 2 a 2005-ös Tom Cruise mozi "folytatása" volt :)
  • Tinman #17
    I Am Omega (2007)

    Komolyan mondom csak később tudtam meg, hogy Asylum cucc. Na ez az egy filmjük egész nézhető, bár az is lehet, hogy az I am Legend hangulatvilága miatt láttam csak némi fényt a fenti produktumban.
  • Inquisitor
    #15
    Az nem volt gáz amikor két animációs stúdió egyszerre adott ki "halas" filmet? majd egyszerre adott ki "állatok szöknek állatkertből" filmet? Vagy amikor egyszerre jött két "bogaras" film? :D
  • latex2
    #14
    Tetszetős kis filmnek ígérkezik.Csak egy bökkenő van közvetlenül az első jeleneteknél senkinek nem tűnt fel,hogy révén Németekről van szó akkor hogy lehet rajtuk Orosz GP5 gázálarc?Tudtommal ellenségek voltak és a Németeknek teljesen más volt a felszerelésük. :)Bocs a kis észrevételél és ha ne adj Isten evvel valakit is megsértettem volna.
  • winnie
    #13
    ezek nem tavalyiak.

    (btw. a világok harca 2 nem másolat volt, gondolom az első rész elég nagy siker lett - viszont a transmorphers 3 az lehetett volna. de az meg nem volt.)
  • Fresh Duke
    #12
    Transmorphers, Világok Harca 2, stb. Tényleg alig van. (Nem vagyok nagy filmnéző, de hallottam még párról.)
  • winnie
    #11
    mindig?? épp ez az, hogy ritkán dobnak ki, pedig mindig lehet mulatni. a thor és a battle la mellett volt valami nagyszabású filmmásolatuk tavaly?

    egyébként bennem még az is megfordult, hogy aki megnézi az összeset, az talál egy jót is. kizárt, hogy ne legyen nem olyan rosszul sikerült, nem?
  • Zombee
    #10
    Az túl magas labda ahhoz, hogy kihagyják. Bár érdekes, az Amerika kapitánynak nem volt Asylum verziója. A Thorral mondjuk könnyebb dolguk volt, a név is maradhatott, elvégre viking isteneket nem szoktak lejogvédeni :)
  • Prof William
    #9
    Az Asylium a filmek sötét oldala. Mindig kidob egy érdekes módon hasonlító filmet amikor új film van.

    Alig várom az ő Avengers verziójukat. Biztos filmtörténelem lesz.
  • Kensin
    #8
    "Senki nem mondhatja, hogy nem eredeti a Nazis at the Center of the Earth története"

    Nem az, Iron Sky koppintás
  • torreadorz
    #7
    Én már várom a következő részt, mondjuk valami ilyesmi cimmel:

    "a nácik már a spájzban vannak"
  • Zombee
    #6
    A hasonló cím, körvonalakban távolról hasonló sztori, meg az a "bokád lefosod mert akkora látványos és sikeres és kurvajó film" promoszöveg a DVD borítón biztos képes jó pár tájékozatlan nézőt elcsábítani. Látta a tévében a nagyobbik előzetesét, két hétre rá meg tévé vagy DVD...
    Szerencsére a mozifilmek célközönsége böngészi az internetet, így legalább a lehetőség megvan a tájékozódásra. Hogy tud-e olvasni a mai tinédzser, az más kérdés...:)
  • Wittgen
    #5
    Azért ez valahol elég gáz, hogy az Asylum a mozis megjelenések előtt pár héttel mindig piacra dob egy hasonló témájú, de ultragagyi szemetet. Kíváncsi vagyok ez mennyiben befolyásolja a jegyeladásokat (mármint, hogy a sztorit a népek már megnézték, így a mozis filmre már nem kíváncsiak - de lehet, nem így van).

    Ha a kiadók szerint a torrent miatt kevesebben mennek moziba, akkor az Asylum miatt is (USA-ban).

    Vagy ez már túl összeesküvés-elmélet? :-)
  • wolruf
    #4
    Utolsó snittben új értelmet nyer a "pofám leszakad" :)
    Amúgy egyre jobb effektjei lesznek az Asylumnak :) Ezt szerintem meg is nézem, hátha valami jó kis fél sci-fi izé lesz :) Majd a színészek játékakor becsukom a szemem és csak a látvány miatt nézem.
  • Teppik Amon
    #3
    A hold túloldala nem volt elég nekik?
    Hiába, a nácik örök téma...
  • Seth
    #2
    Iron Sky ripoff ? :)
  • lived
    #1
    Ezt 1 hónap múlva már a Film+-on fogjuk látni :D