1
  • donceleger
    #1
    Engem meglepett, na nem az, hogy folytatják, hiszen van Titanic 2 is! WTF???
    A napokban volt letölthető a Halálos kitérő 3. Nem is néztem az évszámot, csak megnéztem a filmet és tetszett. Rég láttam ilyen jó horror filmet. Aztán egyszer csak látom, hogy van már 4. rész is. Na ekkor rákerestem a cuccra, és látom hogy 2009-es a 3. rész. Mi tartott ennyi ideig, míg leszinkronizálták? Dvd megjelenés ide vagy oda, sokkal élvezhetőbb mint pár mai klisés alkotás, amiknek akkora feneket kerítenek, és valójában semmi köze a horrorhoz, de még csak ijesztőnek sem ijesztő egy kicsit sem. A 4. rész 2011-es, kíváncsi vagyok mikor lesz szinkronos változat belőle, mindenesetre tutira megnézem majd, és az ötödiket is várom!
    Mondjuk végletekig folytatni már nem lehet. Ha jól tudom, akkor a 4. rész is már előzmény film lett. Persze úgy lett vége a 3. résznek, hogy lehetne folytatása, de ez a befejezés alap egy horrorfilm esetében, mindenképpen nyitottan kell hagyni. Mondjuk az ötödik rész előzetes történetével fenntartásaim vannak, "elevegyülnek" a bulizó fiatalok között (hogyan? annyit fognak inni hogy nem ismerik fel a torz embereket?), meg ez a Bulgáriában forgatás már ingen csak költségcsökkentés szagú. Az ilyen filmek szoktak zs kategóriások lenni. De majd meglátjuk.