2514
  • ntex
    #43
    Semmi baj nincs a tuninggal. Egyrészt nem kötelező pl SHIFT-ben sem, mert ha alap kocsival állsz ki versenyezni a gép autói is csökkentett képességgel indulnak, hozzá igazítja az autók teljesítményét így nincs handicap. Simán lehet nyerni alap kocsival is bármelyik versenyen. Szóval a tuning igazából csak a tartalmat növeli, játékmechanikai jelentősége nincs túl sok, mivel ha a te autód teljesítménye - kezelhetősége nő akkor a gép is ugyanezt teszi az ellenfelekkel.
  • arty
    #44
    nekem 8 óra felett volt a végigjátszás, ekkor feloldodott csomo egyedi esemény amibe még kb ennyit bele lehet tenni...

    és ahoz képest nagyonis változatos a táj, hiszen nem körpályán vagy kisvárosban megyünk :)
  • janihunk
    #45
    Egy kép jöhetne már.
  • janihunk
    #47
    xd
  • ntex
    #48
    Gratulálok
  • Bullitt
    #49
    E3-on bejelentés esedékes.

    Ja és korábbi, de Criterion álláshirdetései között van pár érdekes.
  • gosumofo
    #50
    pofátlanok lesznek és 2-es nélkül lesz most wanted? :D
  • Bullitt
    #51
    Hát, mostanság már nem menő számozni semmit. Ugyanakkor szerintem betesznek ott egy kettest, elvégre az eredeti még élénkebben él az emberek tudatában, mint a Hot Pursuit tette korábban. Persze simán meglephetnek, de jól össze fogják kavarni a PS3-asokat pl., mert arra most adták ki az eredeti MW PS2 portját, 10 dolcsiért. :D
  • szabii98
    #52
    Ha kiadják Most Wanted néven, és olyan lesz mint az Undercover pl, akkor számomra minden téren felejtős az EA.
  • janihunk
    #53
    Ha ha xd X360 ra legalább normális kis grafó tuningot kapott verzió van.
  • tutituti
    #54
    http://www.demonicplayer.hu/?post=e3-2012-need-for-speed-most-wanted-bejelentes-az-e3-on
  • pxxl
    #55
    ùgy érted beírtak egy blur 200 sort a graf sciptbe? xDD
  • Bronx South
    #56
    Hajrá hajrá ! Nálam sajnos a Most Wanted kimaradt, bánom amennyi jót olvastam róla, de ezt mindenképp várom ! És remélhetőleg nem egy 4 órás játékmenetet kapunk, hanem egy jól összerakott történetet, változatos tuningokat etc. Ráadásul egyre sűrűbben látok Underground 2 style autókat itt pesten is, különböző kittek, neon az alvázon etc, és ugye minden ilyesmi az usaból jön, az NFS -ek meg az aktuális divatra épülnek nem véletlenül. Most egy MW jövőre meg egy Underground 3.
  • Bronx South
    #57
    Ráadásul egyre sűrűbben látok (újra), ez fontos.
  • arty
    #58
    még pótolhatod, nem tűnt el a játék :)

    (én épp most játszom - játszanám, ha nem lenne szervízben az alaplapom, anno 33% körül abbahagytam, pedig nagyon bejött, most van időm, nyomom tovább)
  • Bronx South
    #59
    Ha nagy kocka lennék pótolnám de nem fér bele az időmbe. TDU2, GTA IV DLC-k, Max Payne 3, Deus Ex ami így hirtelen eszembe jutott, szal nem unatkozom.
  • tutituti
    #60
    én minap vittem el a feléig.Mert hangulatban nagyon jó.
    TDU2-t megvettem.Háááát...más kategória mondjuk.
  • Bronx South
    #61
    A TDU2 nálam olyan mint a cigi, ha kell ha nem alig van nap mikor ne játszanák vele kisebb hosszabb időt. Az első résszel ritkábban, de még ma is játszok. Szerintem autós kategóriában nincs még egy olyan játék ami átadná a hatalmas szabadságot ami a terület és az online lehetőségekben rejlik, a másokkal való autóstalálkozók, cruiseok, street racingek élményét.

    De mérges is vagyok mert az hagyján hogy irányításügyileg az autókat elbaszták (a motorok egész jók lettek), a kiadó a pénzt is elbaszta, és mivel az Atari kirúgott az Edentől szinte mindenkit ebből kifolyólag így a javítások alig ha készülnek el, talán a DLC2 után mondhatjuk a játékra hogy nem béta (ami egy év után jött ki), a beígért további DLC -kről meg ne is beszéljünk.

    Ha belegondolsz egy olyan játékban mint a TDU2 hatalmas lehetőségek rejlenek, rengeteg rétegű lehetne a játék, annyi DLC -t minimum ki lehetne dobni rá mint egy Simshez legyen az új sziget, autók, motorok, ruhák, játéktermek, irányítás módok (az első részben pl. két fajta volt) etc, és abban biztos vagyok hogy az emberek vennék is mint a cukrot.

    Csak talán ma pár hét alatt eldobható játékot gyártani kifizetődőbb mint egy olyat amivel évekig el van az ember, bízom benne hogy a jövőben ez változni fog. A Forza Horizonra meg kíváncsi leszek, bár ha jó is lesz se fogok amiatt Xboxot venni.
  • Bronx South
    #62
    De mivel NFS topik megemlítem a Worldot. Azt is legalább úgy vártam mint egy TDU2 -t, azt kegyetlen nagy pofon volt azzal elkezdeni játszani. Az Undercover volt előtte ami nem jött be, de a World még azt is felül múlja annyira szar. Pedig egy jól összerakott Underground, Most Wanted, vagy Carbon stílusjegyeket viselő online világot is eltudnák képzelni nagy területekkel, Shift vagy Run szintű irányítással, a jó grafika meg ma már alap.
  • janihunk
    #63
    Azért a színek is jobbak boxxon, élethűbb.
  • arty
    #64
    megértelek, én se véletlen most játszom az MW1-et :) (carbont is kb 2.5 hete játszottam végig, azt anno 1%-on hagytam abba :D )

    viszont nálam:
    TDU1 > MW1 >>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>> tdu2/nfsu1-2
  • Bronx South
    #65
    Kis reklám, saját videó.
  • pxxl
    #66
    "bad reklám is reklám too" ahogy Béres Zoo mondta :D

    ez a videó rémes már bocs :) 2mp-es snittek, sokszor zavaró átmenetek, effektek, zene.

    ebből nem jön át hogy mi az a TDU.

    és ez mitől fake TDU3? :)
  • Bronx South
    #67
    Ez is egy vélemény. Az valóban hiba hogy egy driving videóban zenei videóklipp formára törekedtem, és hangsúlyt tettem az effektekre, és a dinamikusabb vágásra, de én úgy hiszem hogy egy játéknál ez megállja a helyét. Ha egy reális autós találkozót akarnák bemutatni nem így csinálnám, de a valóságból máshogy is jönnek át a képek mint egy játékból. Csináltam én ilyet is, de változó mikor mit dob a fantáziám. :)
  • pxxl
    #68
    ja láttam már sok videódat, voltak jobbak ennél :D
  • tutituti
    #69
    tdu első részét mikor meg akartam venni addigra eléggé megcsappant a játékosok száma.Ezért a második részét vásároltam meg.
    nekem is ez a véleményem.Bár a topikja a kedvencekben van a cruiseolás csak haverokkal maradt meg.
    de a dlc-k hiánya sajnos tényleg eléggé elkeserítő..
  • pxxl
    #70
    nem a dlc-k hiánya elkeserítő, hanem hogy volt pofájuk kiadni egy béta fost, és utána nagyívben elszarni mindent...kb ez volt
  • tutituti
    #71
    trú.

    Akkor maradt félbe mikor haverom már jócskán előre volt benne és winreinstall után bukta a mentését.
    Volt ott káromkodás jócskán.
  • G.Freeman
    #72
    http://hardverapro.hu/apro/logitech_driving_force_gt_elado
  • fodorpetii
    #73
    IT’S OFFICIAL: The next Need for Speed will be Most Wanted, developed by Criterion! Here’s the first screenshot!

    Make sure to watch our E3 press conference live on June 4th at 1PM (PST) for more info!

    kep

    forrás: /Need for Speed facebook/
  • janihunk
    #74
    Nem igaz hogy nem tudtak volna egy 2-est az MW mögé rakni. Ez így olyan gáz szerintem. Am a képből az jön le hogy nem Frostibe 2 lesz alatta.
  • fodorpetii
    #75
    a feeling legyen meg, meg egy jó hosszú történet én ennyit szeretnék! :D
  • ATi0021
    #76
    Nagyon kíváncsi leszek a bemutató trailerre. Így elsőre Hot Pursuit, Burnout keveréknek nézem és nem Most Wantednek. :(

    Számomra az a fontos, hogy legyen benne jó irányítás, sebességérzet, feketelista, MW-es rendőrös részek és persze motiváló történet. Amúgy én se értem miért nem lehet MW2. Már látom előre aki kb. sehol nincs a videojátékok piacán és megakarja venni a Most Wantedet esetlegesen megveszi a régit. (lehet a végén jobban is jár vele, utóbbi éveket nézve) :)
  • janihunk
    #77
    Xd megveszi mert jóval olcsóbb és ugyan az névileg xd
  • Ryder62
    #78
    Lassan 2-3 éves játékokat nem lehet kapni. Egy 2005-ös játék azért már elég régi. Sztem nem is kapható már.

    Igazából ami az új HP-ban volt azokat kéne a Most Wantedbe tenni. Pl: EMP gránát, abroncs lyukasztó stb. Sztem eléggé vacak lett a HP pont ezek miatt, mert állandó lökdösődés meg szivatás ment végig.
  • fodorpetii
    #79
    Reméljük észhez térnek és vissza hozzák azt a hangulatot amit az MW adott szerintem a játékosok 70% azt várja vissza!:)
  • fodorpetii
    #81
    hát reméljük nem az lesz a reakciónk hogy, "na ez sem a régi MW-.-" !
  • ntex
    #82
    Őszintén remélem hogy nem Frostbite 2 lesz alatta, mert akkor dühös leszek. Nem akarok diavetítést...
  • Ryder62
    #83
    A HP motorja kb kétszer szebben jelenítette meg a kocsikat meg a tájat mint ez a frosbite 2

    BF 3 alatt sem volt hú de szép, vannak jobb motorok is ennél. Arról nem is beszélve hogy igencsak gépzabáló. Bár szerintem mostantól minden EA fejlesztésű játék ezt fogja használni egy darabig.
  • fodorpetii
    #84
    leginkább gépzabáló..Sajnos!