7
  • zetortraktor
    #7
    "A kis szőkét viszont becserkészném. :P"

    Két szőke srác volt és egyik sem kicsi. Melyikre gondolsz?
  • Yutani
    #6
    Kedves Olvasóink, a tipikus magyar betegségnek, az irígységnek a kiváló példáját láthatták.

    Nem tudom, mennyire beszélsz angolul, de a britt és amerikai X-Factor és "Csillag születik" sokkal jobb, mint a magyar. Ott vannak valódi érzelmek, a közönség TUD és KÉPES üdvrivalgással fogadni a jó produkciókat, sokkal több érzelem van a műsorokban. A magyarok ülnek/állnak mint a néma fasz és nem történik semmi. Kissé sarkos, de tavaly ezt láttuk az egyidejűleg futott magyar/angol/amerikai X-Factorokban.
  • FoodLFG
    #5
    Ez a műsor egyébként is szarság. Csak azért adták le őket, mert látványos (és visít rá a sok idióta angol), de én sem értem, hogy minek vannak ott. Az ingyen hírnéven kívül semmi értelme.

    A kis szőkét viszont becserkészném. :P
  • AZTA
    #4
    Ha jól csinálták akkor egyértelmű hogy mehetnek egy kört mert új és érdekes de tényleg még max 1et mennek és vége lesz mert egész egyszerűen nem illik oda.
  • NovaTerra
    #3
    Szép és jó ez a 1,5 perc, csak legközelebb mit adnak elő? Körülbelül ugyanezt és akkor már nem lesz olyan sikeres, harmadjára meg főleg. Egy énekesnek ilyen szempontból könnyebb dolga van, mert bár mindig énekel, de mást dalt, így a produkció is változik.
  • KRTuning
    #2
    Gratula a srácoknak, és sajnálatos hogy a német Supertalentben nem jutottak tovább, de látszik hogy fejlesztve lett az előadás. Csak így tovább! Hajrá, hajrá! Szurkolunk!
  • redfish
    #1
    Hajrá fiúk!
    Szurkolunk nektek!...