11
Missing, a Taken nyomdokain...
  • csubakkamuki
    #11
    annyit sajnáltam, hogy itt Sean Bean nem halt meg.. mint szinte az összes filmjében, sorozatában :D
  • csubakkamuki
    #10
    Hát én szívesn megnéztem voln a második évadot.. bár nem dobtam hátast az elsőtől.. de azért nem volt az olyan szörnyű..
  • pannika89
    #9
    Na a nyavalyások... Elkaszálták a sorozat következő évadát.
  • Montanosz
    #8
    hát a negyedik résznél volt egy csavar, ami a promós képek után végül is nem meglepő, de ahogy szaporodnak a hullák sztem lesz még meglepi.
    de legalább ufok meg természetfeletti képességű cicababák nincsennek benne
  • pannika89
    #7
    Egy ilyet olvastam, mi igaz ebből?
    "A nő /Ashley Judd/ Rómába utazik, hogy előkerítse 18 éves elrabolt fiát, a gyerekrablóknak pedig fájhat majd a fejük, mert rossz asszony fiát rabolták el"
    A sorozat planet-en találtam.

    Most akkor tök felesleges az egész hajsza, /amit egyébként jónak tartok, mert imádom az összeesküvős dolgokat/ És csak arra szolgál hogy mindenkiről lehulljon a lepel?
  • Montanosz
    #6
    A negyedik részben:

  • Montanosz
    #5
    Nem egy PI, de ledaráltam az első 4 részt és csokis paránnyal, sült hússal meg egy doboz sörrel nem volt rossz
  • Prince23
    #4
    Ashley Judd?
  • Sir Quno Jedi
    #3
    Már a női főszereplő gyanús, meg hogy fiát nyúlják le?! WTF?!
  • stargatelost
    #2
    GAGYI!!!!

    Második rész elejéig bírtam, igen rossz sorozat sajnos. Pedig a Taken után én is nagy reményekkel álltam neki. Ahogy olvasom junkie kibeszélőben, a sorozat a további részekben is hozza a gagyit, szóval örülök, hogy kiszálltam :)
  • Montanosz
    #1
    Homepage

    Sorozatjunkie

    A Taken nyomdokain:


    Férje tragikus halála óta Beccának (Ashley Judd) egyetlen fia, Michael jelenti a világot. Amikor a fiú visszautasíthatatlan ösztöndíjat nyer a varázslatos Rómába, Becca nem tarthatja vissza féltett gyermekét, engedi elutazni. Aggodalmai azonban beigazolódnak, mikor Michaelnek nyoma vész. A volt elit CIA-ügynök anya nem ül otthon karba tett kézzel, hanem nyomozni kezd. Régi sebeket feltépve, ügynöki képességeit a végletekig kihasználva, lehetetlent nem is merve indul fia keresésére. Bárki álljon a fiú eltűnése hátterében, hamarosan rá fog jönni: egy anyával nem lehet packázni! (- Port.hu - )