14
Stratégia és Taktika a Dominanciáért, Víz felett és alatt.
  • Hypo #14
  • AnuluWork #13
    Bocs, ide ezt akartam.
  • AnuluWork #12


    A Fleet Command mellett talán a Fighting Steel volt még igazán jó tengeri stratégia.
  • AnuluWork #11
  • AnuluWork #10
    A Fleet Commandtól pl. abban, hogy az profibb volt (JANE), és volt editorja.
  • AnuluWork #9
  • AnuluWork #8
    Ez egy Fleet Command 2012-ből. Se több, se kevesebb. De annak tökéletes. :D
  • Molnibalage
    #7
    Minben tér el?
  • Hypo #6
    :) érdemes azért többször ránézni és akkor nyilvánvaló lesz a különbség.
  • Molnibalage
    #5
    Ez egy feltápolt és ráncfellvart Harpoon 3 első ránézésre.

    Az RTS játékokra meg mindig is azt mondtam, hogy ki nem érdemelt titulus.
  • cifcuk
    #4
    Egész jó ez a game, igaz eddig csak két és fél tutorialt csináltam meg. A Harmadiknál van egy anyahajód két kisérő hajóval, egy olyan radaros repcsi meg egy tengeralattjáró, ja meg egy szárazföldi bázis. Meg egy jópár különböző repülő.

    Ez nem RTS hanem tényleg stratégia vagy taktika vagy nem tudom minek kell ezt nevezni. A lényeg, hogy van idő mindenre, nem klikkelő bajnokság. Viszont itt mindennel a játékosnak kell foglalkoznia, repülők repülési magassága, sebessége, mikor milyen radarokat, szenzorokat használjanak, stb... Pl egyik lopakodómat azért vették észre mert hozzánemértésemből kifolyólag bekapcsolt szenzorokkal vagy radarokkal mentem. Sajnos csak egy órám volt tesztelni, mert indulok melóba, de kifejezetten tetszik a játék. Azt nem tudom mennyire élethű, mert nem vagyok szakértő.

    Ja és többnyire a lenti képek alsó részén látható térképet kell használni, fellehet cserélni a pozíciót a térkép van a nagy felső részen. Szóval a 3D-s része a dolognak inkább csak dísz, vagy hangulat javító vagy nem tudom. Ki is lehet kapcsolni.
  • Molnibalage
    #3
    18 ezer tonnás MiG-29. Az igen. Kis gépelési hiba. :)

  • cifcuk
    #2
    Key features:
    -Two campaign modes, telling a narrative from Russian and NATO sides
    -On-line play through LAN as well as over the Internet
    -Enormous area of game play space, with over 35 million square km of open sea and coast line
    -Extreme long range guided and self-guided weaponry; if you can detect the enemy, it will be possible to strike
    -Vertical game play, from orbit aerial units to the bottom of the ocean floor using a seamless zoomable map of the entire North Atlantic Ocean
    -Detection and evasion focus with realistic sensory measures and countermeasures yielding a strategic game experience based on stealth rather than head on tactical battle
    -Great detail in unit management with fewer but more powerful units making selection and management more distinguishable and less cluttered with an unparalelled level of individual detail
    -Realistic weather model, with real world implications for tactical and strategical deployment of resources at hand
    -Real world units, with all major powers surface, subsurface and aerial units, both contemporarry in service, as well as experimental and on the drawing board
  • cifcuk
    #1
    Naval War: Arctic Circle
    Stratégia és Taktika a Dominanciáért, Víz felett és alatt.

    Megvettem ezt a játékot, mert 15 fontba került és adtak mellé egy egyébként 20fontos játékot a Steamen. (Commander: Conquest of America)

    Holnap fogom kipróbálni.

    Hivatalos weboldal
    Steam (itt van a jó kis akció, áprl17-ig.)