9
  • Zombee
    #9
    Nem csak állítólag. Csúcs gépeknél még fogyasztás tesztekhez is a Metro 2033-at futtatják, annyira megdolgoztatja :).
  • Venom T
    #8
    Hát, ha szeretted a S.T.A.L.K.E.R.-t, akkor a Metro-t is szeretnéd szerintem. Én imádom az ilyen poszt apokaliptikus játékokat, mert a hangulat már alapból adott. A kivitelezést kell már "csak" összehozni a fejlesztőknek és tuti a recept! :)

    A Metro nem nyújt olyan szabadságot mint a S.T.A.L.K.E.R. mivel teljesen lineáris, de iszonyat jó hangulata van.
    Én Box-on toltam végig, de Pc-n is jó lehet. Annyi a bibi, hogy állítólag az optimalizálást eléggé elkúrták és a dx10 vagy a dx11 alatt még az erőművek alatt is hajlamos beszaggatni.

    dx9 alatt egy közepes konfig asszem elviszi. :)

    Merem ajánlani!
  • Deus Ex
    #7
    Ámen. Időnként én is előveszem a SoC-ot és Oblivion Lost moddal végigtolom.

    Nem ismerem a többi korszerű FPS szinvonalát az AI tekintetében, de talán első sörben ezen lehetne reszelni, mert az összes epizód bármilyen moddal LOL volt ebből a szempontból.

    A Metro 2033-at is talán ugyanez a csapat reszelte, bár azzal nem játszottam.
  • Venom T
    #6
    Szerintem semmi gond nincs a mozgással, a GTA se azért népszerű mert Battlefield 3-as szintű grafikát produkált, hanem mert jó a játékélmény.

    A S.T.A.L.K.E.R. azon játékok közé tartozik, amik olyan játékélmény adtak, hogy azonnal az újrajátszáson gondolkodtam. És sajnáltam mikor végig vittem. Pedig nem épp egy rövid FPS.

    RoyalPredator jól mondta. Ez kultuszjáték!

    A grafika másodlagos! De még így se mondanám gyengének.

    A másik ilyen fehér holló számomra a Metro 2033. :)
  • RoyalPredator
    #5
    Jópofa, hogy a zene miatt a youtube vadássza a videót. Nincs meg a licensz, uraim? PIPA! :D

    Egyébként a mozgás teljesen rendben van.
    Lehetne sokkal jobb is, de még egy Call of Duty se foglalkozik ilyenekkel, valamiért. Egy STALKER játék mindíg esetlen lesz valahol, mindíg egy kicsit "oldschool" lesz, dehát így is óriási teljesítmény egy Ukrán bandától, akik felett nincsen "profi" cég, és tagjait sem a világ pontjairól gyűjtögetik össze, mint egy Assassin's Creed project.

    Kultuszjáték ez uraim.
    Csak legyen játszható.
  • peetfire
    #4
    (Distance Remix)
  • peetfire
    #3
    Jess Mills - Live For What I'd Die For
  • Jawarider
    #2
    Mi ez a zene ?
  • peetfire
    #1
    Szerintem semmi baj a mozgással!Én várom a játékot