105
  • halgatyó
    #41
    Bocs hogy beleszólok, de az USA-t NEM divatból utálják (-juk) hanem nagyonis józan okokból.
    Továbbá, ez NEM az USA népe elleni utálat, hanem azt az országot irányító és a kamatos hitelpénzuralmi bankármaffia rendszert az egész világra ráerőszakoló szennyhatalom elleni mérhetetlen és egyre növekvő utálatról van szó.
    (mellesleg, amely NEM USA-specifikus. én pl. az összes ballibernyálat utálom, az európaiakat, a kónbanditákat és hasonlókat is, meg a világ többi részének hazaárulóit is.)

    Továbbá, az a tény (mert tény, ezt el kell ismerni), hogy MOST az USA-ban élni lényegesen jobb, mint Iránban (brrrrr....) vagy Észak-Koreában (jajjjajjjjajjjajjj...) ez NEM JELENTI AZT, hogy a jövőben is így lesz.
    Ha ilyen ütemben és irányba "halad" tovább a világ, akkor sajnos meg fog fordulni a helyzet.

    A tragédia az -- szerintem -- hogy NEM az említtett országok felfejlődése, hanem az atlanti civilizáció szétrohadása miatt.
    50 év múlva elmondhatják utódaink, hogy "hát igen, volt egy remek életminőséget is nyújtani képes, nagyreményű civilizációnk, amit az irtózatosan pénzsóvár és hataloméhes okádékok tönkretettek"
  • Bronx South
    #42
    Nem kicsit ? Egy kínai tábornok tavaly már nyilatkozott ez ügyben, Kína megvédi Iránt akár egy újabb világháború kirobbantása árán is. De a kínai elnök is tett hasonló kijelentéseket, és egyben a fejlesztési ütemet is felgyorsította. Ha meg kitör a balhé az Oroszok meg szerinted majd tétlenül nézik ? A francot. Ez a hír is egy felfújt média lufi, kell a feszültség a világban, végül is ez meghatároz sok mindent ami a pénzel kapcsolatos.

    A mai világban két hangulatkeltő potenciál van, mindenki kussol amíg Izrael vagy az USA nem művel valamit valahol a világban, ők ketten alakítják a fő szálakat, csak nehéz kiszűrni hogy melyik az a szál ami spontán az etetést szolgálja, és melyik a véresen komoly.
  • Doktor Kotász
    #43
    "Egy halk kérdés a jelenlévő hozzászólókhoz:
    Jelentkezzenaz, aki már volt Észak_Koreában, ahhoz elegendő ideig (és elegendően sok helyen), hogy meg tudja itélni az ottani helyzetet.

    Ha van itt ilyen, akkor arról feltételezhető, hogy nem csupán az atlantista szarfossajtó megmondóembereinek a hazug dumáját visszhangozza."

    Édes kis faszom... Te ezt komolyan is gondolod?

    A nyugati sajtónak annyi képanyaga van Észak-Koreáról, amennyit a rezsim kiküld. Ahol göldön fetrengenek egy állami vezető koporsója előtt sírva az óvodásoktól az aggastyánokig, ott agymosás és terror van, mert, ha elhuny egy vezető, akkor töm,egesen a válrándítás szokásos, esetleg könnyek...

    Ha ez esetleg nem lett volna gyanús, akkor Észak-Koreai túristák még nem lepték el a világot. Valahogy nem engedik ki őket. De persze szerinted ott minden frankó, de annyira, hogy tulajdonképpen mehetnének világot látni, csak nem akarnak, mert otthon nekik jobb. Akkor ezek szerint szabadok és gazdagok. Csak azt nem értem, hogy a fene nagy jólétőkben és gazdagságukban miért nem árasztják el a világot a magas színvonalú termékeikkel...

    Attól, hogy valaki az USA-t unszimpatikusnak tartja, még nem kell saját maga szerint is hülyeségeket hangoztatnia.

    De ha esetleg komolyan is így gondolod, és nem csak azért mondtad, hogy köpködhess az amerikaiakra, akkor udvarias szóhastnálattal, egy marék lepkének is több esze van, mint neked.
  • Doktor Kotász
    #44
    "Akkor nézd meg kedvesem hogy Irán az elmúlt 60 éven hány háborút vívott.

    Egyet! És ekkor is Afganisztán támadta meg!"

    Hát egy veleszületett vaknak több elképzelése van a színkeverésről, mint neked arról, amiről magabiztosan csevegsz.

    Merthogy Irán nem háborúzozz Afganisztánnal.

    Irak-iráni háború volt...
  • Doktor Kotász
    #45
    "Vietnámban is elverték őket, pedig nem kis fölényben voltak, de ezt sem ismerték el. Öbölháborúban is kapták az ívet rendesen végig stb."

    Vietnámban nem veszítettek. A ruszkik miatt szó sem lehetett attől, hogy az északiakat ketonailag elfoglalják, ezért csak délen vívhatták meg a harcot. Amikor megelégelték ezt, szarrá bombázták északot, akik elfogadták a béketervet, hogy két vietnám marad. Azután az amerikaiak kivonultak, mert az amerikai lakosság sem akart maradni, sok volt a tűntetés, stb. Két évre rá, amikor Nixon bukott, az északiak lerohanták a délieket, és pár nap alatt nyertek, de amerikai katona ott már nagyon nem volt. ENSZ katonák álltak a határvonalon. Magyarok is. Az északiakkal még tűzpűrbajba is keveredtek, amikor azok elindították az inváziót.
  • Doktor Kotász
    #46
    "azt az országot irányító és a kamatos hitelpénzuralmi bankármaffia rendszert az egész világra ráerőszakoló szennyhatalom elleni mérhetetlen és egyre növekvő utálatról van szó."

    Nem megyek bele a részletekbe, mert feleslefes, de az a video, ami a kamatra nyomat pénzt a rohadék FED, és viszi adósságspirálba a világot, nem igaz. Mármint közgazdaságilag nem igaz. A bankjegyen nincs kamat. Az egész egy sefüle-sefarka hablaty, amivel a tájékozatlanok megvezethetők.
  • Asperot
    #47
    Mindig élmény olvasni a fórum helyi szakértőit. :D Mintha nem is ezen a bolygón élnének.

    „USA kb az összes háborúját elvesztette amiben eddig jelentősen részt vett, „ pontosabban mindet megnyerte illetve az Ő érdekei érvényesültek. Amit érdemben vitatható, azok politikai célok.

    Irak komoly ütőképes haderő. Nem, nem az. 70-es évek technikájával, suta képzetlen katonákkal teletömött banda. 8 évig vergődött egy olyan Irak ellenében akit a szövetségesek nettó egy hónap alatt lefektettek.

    „Oroszok beavatkoznának, ha Iránt megtámadják, üzleti érdekeik miatt.” Ha lesz háború az oroszok betegre keresik magukat. A legutóbbi energiaválság alatt pillanatok műve volt hogy megnégyszerezték a valutatartalékaikat. Ezt békében nem fogják megismételni. Lesz pár a konfliktust elitélő nyilatkozat, fejcsóválás, és pénzszámlálás.

    Észak-Korea jó hely. Nem az. 2 hetet volt szerencsém ott tölteni. Akik éltetik, és ott kellene élniük, minden éjjel felsírnának. Minimum kétszer.
  • theCREATOR
    #48
    Jó elírtam tényleg, de ettől függetlenül a lényege ugyan az.

    Nem? Nézted te a hős USA veszteségeit? Azért vonult ki, mert képtelen volt győzni és tudta ha ez így megy akkor veszteni fog, de ez nagyon nem jó vízhangot váltott volna ki.


    Mellesleg most nyilatkozott egy Izraeli prof, hogy nem jelent Irán veszélyt Izraelre az atomjával.. Csak nem azért nyilatkozta ezt, mert rájött, hogy Irán elsöpörné a föld színéről egész Izraelt hogyha megtámadnák Iránt és így még egész jól is jönnek ki a sztoriból... ?
  • WoodrowWilson
    #49
    Egy konvencionális összecsapásban biztosan nem tudná Irán lesöpörni Izraelt. Erre akkor nyílik lehetőség, ha elkészíti az atombombáját, abból kellő mennyiséget, és azt sikeresen célba is tudja juttatni. Ebben az esetben viszont kizárt, hogy "egész jól" kijöjjenek a dologból. A baj csak az, hogy ezt egy vallási fanatikus vezetés nem biztos, hogy felfogja.
  • theCREATOR
    #50
    Mindenki ezt mondja, hogy vallási fanatikus a vezetése Iránnak..

    Ehhez képest hivatalosan elfogadott vallás a kereszténység is Iránban... Ha ez az állítás igaz lenne akkor ez nem így lenne. Az meg, hogy most kivégeztek vagy csak ki fognak egy papot mert térített az semmi.. Törvény írja elő hogy nem téríthetnek náluk. A pap volt hülye nem az állam.

    Hidd el ha Buddhistákhoz mennél oda téríteni valószínűleg onnan se mennél el élve.
  • NEXUS6
    #51
    Egy csatában veszíteni katonai kérdés, egy háborúban politikai. Vietnámot az amcsik is vesztes háborúnak Ítélik meg, ezen csak itt az SG-n szokásos már csak vitatkozni. Mintahogy az I. VH is úgy ért véget, hogy az Antant nem győzte le katonailag a németeket és szövetségeseit, azok egyszerűen a kitörő forradalmak miatt abbahagyták a harcot, még is úgy szerepel a törikönyvekben, és sokak fejében, hogy xarrávertek bennünket.
  • Doktor Kotász
    #52
    Nekik nem az a lényeg, hogy mi van Észak-Koreában, hanem az, hogy fújjolhassák az USA-t. A furcsa az, hogy szerintük, aki nem köp le egy zsidót vagy bizut, az egy komcsi alapból. Fe azért éltetik A KNDK-taz is köpköd asz USA-ra.
  • Lucy in the Sky
    #53
    Magyarország hivatalos államformája meg köztársaság, parlamentáris demokrácia, oszt' mégis egy ember huzogatja a dzsojsztiket. Na, de ezt inkább hagyjuk.

    #49: Ha egyáltalán, és akármennyi atomfegyvert is vetnének be a perzsák, az izraeli hadvezetés ujja ott remeg a piros gombon, MAD, egyik fél se hülye, még ha vallási fanatikus is (amúgy mindkettő az). Izrael létszükséglete hogy megelőzze egy ilyen lokális status quo kialakulását, és nem vitás hogy lépni fognak valamit az iráni atomtudósok lemerénylésén túlmenően is, ha ez kevésnek bizonyulna. Nyilván kevésnek fog bizonyulni.
  • Doktor Kotász
    #54
    Te nem elírtad, hanem fogalmad sincs a történtekről, és totálisan tájékozatlan vagy. Ami nem lenne nagy probléma, ha nem hangoztatnád magabiztosan azt, amit rosszul tudsz.

    Most kanyarodjunk vissza Vietnámra. Nem veszítették el annak ellenére, hogy maguk is úgy élik meg. Kötöttek egy békét, amivel elérték a céljukat. Két évre rá ezt a békét Észak-Vietnám felrúgta, amikor az amerikaiak már nem voltak ott. Talán kevesebb, mint két hét alatt elsöpörték a délieket.

    Tehát a háborút megnyerték az amerikaiak, csak éppen nem volt semmi értelme, mert utána nem az történt, amit szerettek volna. Szóval ez nekik egy kudarc.

    Irak ellen is egy hónap alatt nyertek (míg Iránnak ehhet nyolc év sem volt elég), de a gerillák miatt ez szintén egy kudarc, tehát felesleges volt. Még káros is, mert Szadam legalább kordában tartotta a vallási fanatikusokat.
  • Doktor Kotász
    #55
    "Mindenki ezt mondja, hogy vallási fanatikus a vezetése Iránnak..

    Ehhez képest hivatalosan elfogadott vallás a kereszténység is Iránban... Ha ez az állítás igaz lenne akkor ez nem így lenne. Az meg, hogy most kivégeztek vagy csak ki fognak egy papot mert térített az semmi.. Törvény írja elő hogy nem téríthetnek náluk. A pap volt hülye nem az állam.

    Hidd el ha Buddhistákhoz mennél oda téríteni valószínűleg onnan se mennél el élve."

    Efyrészt a Budhistáknál, ha térítesz, nem végez ki az adott állam.

    Másrészt Iránban a hitehagyásért kivégzés jár. Hát akkor hogy írhatod le, hogy nem vallási szélsődégesek vezetik? Neked fogalmad sincs arról, amiről beszélsz.
  • Lucy in the Sky
    #56
    A dzsongil-klán meg imo. azt a pillanatot várja generációk óta, hogy valami nagyobb, világszintű balhé kitörése kapcsán stratégiailag fontos partnerévé válhassanak az egyik (van pár variáció) félnek. Mióta atomot robbantgatnak és ICBMet indítgatnak, már nem a csatlós, hanem az egyenrangú szövetséges tárgyalási pozíciójából várják a poklot. Akár még be is jöhet a számításuk.
    Persze ha a félhülye, fiatal, tapasztalatlan Un segge alól elpuccsolják a trónt, akkor bármi lehet...
  • Doktor Kotász
    #57
    Nem vitatom, hogy kudarc volt nekik Vietnám, mert tíz évnyi őrült háború után kikényszerítették azt, amiért beavatkoztak, és két évre rá az északiak felrúgták a békemegállapodást a távollétükben, és az amerikaiaknak idejük sem volt reagálni, mert két hét alatt elfoglalták a déliek összes terüketét, így értelmetlenné vált minden, amit előtte elértek.
  • theCREATOR
    #58
    Én nem tudom?

    Olvass Iránról légyszíves. Nem azt kell elhinni ami lejön Indexen meg itt ott, hogy mi miatt végeztek ki embereket.

    Idéznélek! totálisan tájékozatlan vagy.
  • Lucy in the Sky
    #59
    Egy háború megnyerése egyenértékű azzal, hogy legalább évtizedes távlatban az történik, amit te akarsz. Nameg az USA fő ellenfele akkoriban nem a vietkong volt, sokkal inkább az ideológia, a vietnami "kaland" egy harmadik fél területén lejátszott hidegháborús meccs volt a SzU-val szemben, és a történtek fényében erős túlzás sikerről beszélni.
  • Doktor Kotász
    #60
    Költözz oda, és rakj egy turbánt a fejedre. Szerintem még az erkölcsrendőrökhöz is szívessen beállnál, ahol botokkal lejetne verni fiatal nőket, mert kihívóan viselkednek.
  • Doktor Kotász
    #61
    Én konkrétan kudarcról beszéltem, de ez ne zavarjon!
    Bonyolult elolvasni a másikat, és arra reagálni, nem másra?
  • theCREATOR
    #62
    Semmit nem tudsz az ottani kultúráról csak annyit amennyit a tv2 meg az rtl meg hasonló színvonalú média dolgok nyomnak az arcodba.

    Érdemes lenne dokumentum filmeket is nézned, ahol 1-2-3 ember megy kamerával és riportokat készít az ottani emberekkel. Pl hogy magyart mondjak.. On the Spot. Mondjuk őket konkrétan nem tudom, hogy jártak-e Iránban de le merem fogadni, hogy igen.

    Meglepődnél azon hogy az ottani emberek mit gondolnak az ottani dolgokról... Csak ezt innen a fotelból sosem fogod felfogni mert nem ott élsz. Nekik ez ami itt van pont olyan furcsa mint neked az ő dolgaik. Ne hidd hogy ők nem néznek le minket és sok mindenben teljesen jogosan.
  • Rapid81
    #63
    Képzeld én is elnáspángolnám az itthoni emós köcsögöket, meg kurválkodó tizenéves kiscsitriket, mert megérdemelnék. Sosem lesz belőlük értelmes ember, ha ezt csinálják. Akkor legalább megtanulnák mi a rend. Azért kapnak az ottani nők a kirívó viselkedésért, meg terjed a nyugati "civilizáció", meg szabadosság, ami ellentétben a liberális felfogással, nem az ember természetes állapota, hanem a megrontott, bűnös lelkeké.
  • Doktor Kotász
    #64
    Szerinted egy diktatúrában, ahol egyetlen rosz mondatért bebörtönöznek és leverik a veséd, mit fognak mondani az emberek egy riporternek?
    Iránban cenzúra van, ha nem hallottál volna róla. Szóval ráadásul folyamatos agymosásban is részesülnek. Ja két éve készítettek egy riportot Líbiában, akkor mindenki azt mondta volna a kamerába, hogy a világ legboldogaabb országában él, és az életét adná népe atyjáért , a bölcs Kadhafiért.

    Ugyanezek az emberek, amikor a kezük ügyébe került Kadhafi, összeverték, és éljenezve, röjögve egy botot dugtak fel a seggébe, és azt huzogatték ki-be Kadhafiban, annak meg ömlött a vér a seggéból, míg egy fegyveres lázadó megsajnálta, és fejbe lőtte a hönyörgő, nyüszítő Kadhafit.

    És még én vagyok a tájékozatlan...
  • Doktor Kotász
    #65
    Te beteg vagy. :-(
  • Rapid81
    #66
    Ha szerinted azért beteg vagyok, mert undorodom attól, amivé a csodás usákiai civilizáció és liberalizmus változtatta a fiataljainkat, akkor vállalom. De ha én beteg vagyok, akkor te meg vak.
  • theCREATOR
    #67
    Nem akarok tovább vitázni veled. Van egy elképzelt világod ahol Eu-Usa kombó a best a többi minden szar.

    Befejeztem veled ezt a témát, mert menthetetlen vagy.
  • Lucy in the Sky
    #68
    Sajnos a mieink tették ezt velünk, nem az usákiak. Ők max. mintát szolgáltattak a disznóságokhoz. És borzasztó tévedés összekeverni a liberális értékeket a nálunk szabad pórázra eresztett, fékevesztett profithajhászó mocskok rombolásával. Az egyén szabadsága igenis tartson addig, amíg azzal nem árt másnak. És egy lépéssel se tovább - ez utóbbit valahogy itt nálunk nagyon sikerült elrontani... De ettől még ne tessék átmenni fasisztába, a bonyolult kérdések megválaszolása, a helyes irány közös keresése helyett nem megoldás az, hogy mindenkinek előre kiosztod a szerepét, hogy "tanulja meg mi a rend", és kussoljon ha jót akar.
    Szerintem is szörnyű ami körülöttünk zajlik, de amiről te beszélsz, attól meg a frász kerülget. A szűklátókörűséged melyik romlott, bocsánat, "megrontott, bűnös lelkű" embercsoport hibája?
  • Rapid81
    #69
    Egy szót nem írtam arról, hogy kussoljon, ha jót akar. Én azt írtam, hogy a fékevesztett erkölcstelenség igenis ártalmas, mert mintát szolgáltat másoknak, amivel már ártanak is nekik. Igenis tanulják meg, hogy mi az emberi, emberhez méltó élet rendje. Ha szerinted ez meg fasiszta felfogás, akkor az is vagyok. Meg szűklátókörű is, ha nem tetszik az, hogy beteg lelkű emberek rózsaszín reverendában, rózsaszín Bibliával a kezükben vonaglanak fővárosunk utcáin, azt hirdetve, hogy aki nem olyan, mint ők és nem fogadja el azt, amit ők csinálnak és képviselnek, az beteg. Megszégyenítve mindazt, ami társadalmunk alapjait kellene, hogy szolgálja, a családot és az emberhez méltó viselkedést.

    Már látom, hogy mindjárt homofób is leszek, meg rasszista, meg nácifasisztaantiszemita is.

    Az egésszel ott a baj, hogy aki meg akarja védeni az emberi értékeket, azokra ilyen jelzőket aggatnak, megszégyenítik és lenézik. Vegyétek már észre, hogy ami körülöttetek van, az nem szabadság, hanem szabadosság, erkölcstelenség és minden emberi meggyalázása.
  • Doktor Kotász
    #70
    "Nem akarok tovább vitázni veled. Van egy elképzelt világod ahol Eu-Usa kombó a best a többi minden szar.

    Befejeztem veled ezt a témát, mert menthetetlen vagy."

    Szokj le arról, hogy hazudsz arról, hogy mit mond a másik.

    Egyáltalán nem mondtam azt, hogy az USA és az EU a best.
    Hogy veszed a bátorságot a hazudozásaidhoz?

    At EU egy tehetetlen vízfej, az USA meg a 70 éves anglia, aki nem veszi észre, hogy most húznak el mellette. A jövő és a jelen már Ázsia korszaka. Most még lehetne lépni, de az csak hiú remény, hogy fognak is.

    Mellesleg arról volt szó, hogy Iránban cenzúra van, és ostoba dolog részedről bármiféle belemagyarázása annak, hogy USA meg EU.

    Egyébként pont itt az SG-én az első cikk, hogy cenzúrázzák a netet Iránban.
    Úgyhogy gyorsan váltanod kellett a témát egy ordas hazugsággal.

    Van neked bőr a pofádon?
  • Doktor Kotász
    #71
    Igen, tee nem azt írtad, hogy kussoljon, ha jót akar, hanem azt, hogy agyonvernéd egy bottal.

    Én meg ezért mondom, hogy beteg vagy. ellesleg olyan dolgokba akarsz beleugatni, amihez semmi közöd. Minden tinédzser feszegeti a világ korlátait, keresi a gasztuggya mit, de felnő, és munkába áll, normalizálódik. Ha te azért vernéd őket bottal, hogy milyen zenét halgat, akkor egy elmebeteg fasz vagy. Vahy csak egy alibi szájhős, aki mond itt nagyokat, és letudja annyiban. Ez lenne a szerencsésebb eset.
  • Rapid81
    #72
    Ha neked az elnáspángolás bottal való agyonverést jelent, akkor te meg még magyarul sem tudsz. Te beszélsz arról, hogy valaki hazudik arról, hogy mit mond a másik, amikor te ugyanezt teszed. Szintén nem szóltam egy szót sem arról, hogy milyen zenét hallgat. Vegyél elő egy értelmező kéziszótárat vagy olvastasd el a hozzászólásaimat olyannal, aki tudja értelmezni és kérd meg, hogy fordítsa le neked birkanyelve, aztán gyere vissza beszólógatni.

    Egyébként meg látom, hogy veled valóban nem lehet értelmes párbeszédet folytatni, mert csak félremagyarázni, beugatni és ordenáré módon írni tudsz, mást nem. Nem tudom, hogy honnan veszed a jogot és a bátorságot, hogy engem "elmebeteg fasz"-nak nevezz, mikor én semmi hasonló hangnemet nem ütöttem meg veled. Látod, az ilyen barmokkal van bajom, mint te.
  • theCREATOR
    #73
    Jót mondasz de van egy probléma.

    Amivel valakit megsértek azzal mást nem. Nincs olyan hogy középút mert valakit így is úgy is megsétek a viselkedésemmel. Pláne, hogy az egyiket akkor sértem meg ha úgy viselkedek ami a másiknak tetszik

    Érted így vagy megpróbáljam másképp megfogalmazni?
  • theCREATOR
    #74
    Ez a vallási példa pont nem volt jó, mivel ahhoz hogy pedofil legyél és még mellé homokos is elég lenne simán felvenni a fekete csuhát.

    Elég jól példázzák mennyi pedofil pap bukott le, akiket nyílvánosan kellene kivégezni, mindazokkal akik védeni merik őket. Így rend lenne, és aki ezt ellenzi arra én nyugodt szívvel mondom hogy elmebeteg barom.

    De amúgy én értem, hogy Te mit mondasz és egyet is értek vele részben, csak annyival egészíteném ki, hogy senkinek nincs joga bele ugatni egy másik ország egy másik nép egy másik kultúra dolgaiba, ahogy ezt a "fejlett" világ teszi az """"""elmaradott"""""" kelettel.
  • gforce9
    #75
    Amúgy pl, úgy általánosságban mibajod az "emósokkal?" (félre ne érts én is rosszul vagyok tőlük),de azt is tudom, hogy az én koromban a hosszú haj volt a ciki, rólunk is azt gondolták, hogy értelmes ember nem lesz belőlünk, kinőttünk belőle, dolgozunk, adózunk, családunk van a hajunkat meg levágattuk. Az hogy valamelyik fiatal "emós" az nem predesztinál előre marhára semmit. Én magam is ismerek olyan fiatalt, aki épp nő ki belőle, kezd "emberesedni". Ez csak egy kamaszkori idióta divat hóbort, semmi több. Náspángolással ez ellen ugyan mit tehetsz? Egy kamasz ellen akarsz lázadni? :) Ez még nem sok embernek sikerült eredményesen :) A #63-as hozzászólásod, egy olyan embert sejtet, aki elfeledte saját kamaszkorát, vagy épp nem is volt neki.
  • Doktor Kotász
    #76
    "Ha neked az elnáspángolás bottal való agyonverést jelent, akkor te meg még magyarul sem tudsz. Te beszélsz arról, hogy valaki hazudik arról, hogy mit mond a másik, amikor te ugyanezt teszed."

    Oké, elnáspángolnád. Ettől még egy beteg fasz vagy.

    "Szintén nem szóltam egy szót sem arról, hogy milyen zenét hallgat. Vegyél elő egy értelmező kéziszótárat vagy olvastasd el a hozzászólásaimat olyannal, aki tudja értelmezni és kérd meg, hogy fordítsa le neked birkanyelve, aztán gyere vissza beszólógatni. "

    Emósokat köcsög csitriket írtál. Az emo egy zenei irányzat külsőségekkel és depressziós világvége bánattal.

    Még mindig mondom, hogy egy beteg fasz vagy. Elvernél embereket azért, mert olyan zenéket hallgatnak, amilyet, meg úgy öltöznek, ahogy.
    Én csak nevetek rajtuk, hogy idióták, majd kinövik. Te meg vernéd őket.

    "Egyébként meg látom, hogy veled valóban nem lehet értelmes párbeszédet folytatni, mert csak félremagyarázni, beugatni és ordenáré módon írni tudsz, mást nem. Nem tudom, hogy honnan veszed a jogot és a bátorságot, hogy engem "elmebeteg fasz"-nak nevezz, mikor én semmi hasonló hangnemet nem ütöttem meg veled. Látod, az ilyen barmokkal van bajom, mint te. "

    Azon a jogon veszem a bátorságot, hogy elmebeteg fasznak nevezzelek, ahogyan másokról beszélsz. Normális vagy bazmeg? Neked az a normális párbeszéd, hogy vernéd a köcsög emós csitriket? Vedd már észre, hogy azért nevezlek elmebeteg fasznak, mert az vagy. Már hogy ne lennél az, ha fiatalokat a zenéjük és az öltözködésük miatt vernél meg?
  • Doktor Kotász
    #77
    "A #63-as hozzászólásod, egy olyan embert sejtet, aki elfeledte saját kamaszkorát, vagy épp nem is volt neki."

    Inkább egy szociopatát sejtet. :-(
  • halgatyó
    #78
    Te tudod mit írsz, vagy csak irkálsz?
    Az egész hozzászólásod pontosan olyan, mintha egy USA-buzi által írt mesterséges "intelligencia" írta volna.

    Mi nem tetszik neked? Az "atlantista szarfossajtó" kifejezés? Akkor leírom mégegyszer: a hazug, okádék, fos, rohadék, "demokráciáról papoló és hazudozó", a gyilkosok gaztetteit letagadó atlantista szarfossajtóról írtam, IGEN.
    Ha nem tetszik, belebújhatsz az USA hátsó felébe.

    Észak-Koreát nem kívánom védeni, mert én az életem nagyobbik felét a szocializmusban éltem le, és nagyon jól tudom, hogy milyen és hogy működik.

    A probléma az, hogy Észak -Koreát NEM AZÉRT baszogatja a hazug nyomorult gyilkos amerikai háttérhatalom, mert az emberek férgek módjára élnek, de nem ám! Ha te azt hiszed, hogy az az usákok baja, akkor veled nagyon nagy baj van.

    Az usákok nagy ívben szarják le a világ összes szenvedését, ha az nekik "baráti" (értsd: vazallus, függő, gyarmati, stb.) országban történik.


    Járják a világot és diktálnak a sorosok, richardfieldek, markpalmerek, aprilfoleyk és ezer és ezer hasonszőrű.

    Abban, hogy Észak-Koreában ekkora szörnyrendszer alakult ki, jelentős része van az usákoktól való félelemnek.
    Tudod egyszer egy katonatiszt (1971-72-ben voltam katona) azt magyarázta nekünk, hogy a nyugati kapitalista országokban csak azért jó a népnek, mert tőlünk tartanak és a szebb arcukat mutatják.
    Akkor magunkban elég csúnyákat gondoltunk erről a tisztről. (nyíltan persze mindeki pókerarccal bólogatott vagy nézett maga elé...)
    Pedig mennyire igaza volt! A "rendszerváltáskor" ugyanis minden megváltozott.
    És amit elhallgatnak: az igazi rendszerváltás nem nálunk, keleten volt, hanem nyugaton! Aztán az a szarfos jött be hozzánk is.
  • passatgt
    #79
    Elindították a rakétát ami darabokra esett:D
  • Molnibalage
    #80
    Közelebb állunk a 3. vh-hoz mint gondolnátok.

    Kicsin uncsi már ez aduma. Világháborút nehéz vívi úgy, hogy nincs közös hadszíntér. Ki vívná, miért, hol és mivel...?