2118






  • stcal
    #2078
    Sziasztok!
    Ha vannak itt olyan játékosok akik gamepaddal játszanak és nem boldogulnak még a billentyű + egér kombósokkal, esetleg csak gyakorolnának vele, próbálgatnák, csatlakozzanak hozzánk.
    Call Of Duty Black Ops 2 /PC-Gamepad Only/
    Természetesen csak eredeti játékkal oldható meg!
  • fawcet
    #2077
    Youtube videó a farm bugról
  • fawcet
    #2076
    Megalol! Nyomjuk nagyban a Farm mapon a Cia VS Cdc teamben a zombiirtást.
    Többit a videóban, várom a véleményt mitől van ez: :D
    farm map bug
  • kanduhr
    #2075
    Kijött az új patch!
  • DarkSector
    #2074
    Az nem mindig a kevés ember miatt van.
  • Fpocok
    #2073
    Ok. Értem. Csak találgattam...
  • Jaka923
    #2072
    Reklám, reklám, reklám. Ezek a bejelentések is kikerülnek a hírportálokra és ezzel megint csináltak maguknak egy újabb nagy reklámot, minimális munkával.
  • Fpocok
    #2071
    Cask azért kérdem, hogy ennyire tolják orrba szájba az akciós hétvégeket.
  • Jaka923
    #2070
    Hülyéskedsz? CoD-dal? Csak boxon nincs olyan perc, hogy legalább 1 millióan ne tolnák.
  • Fpocok
    #2069
    Ismét dupla xp hétvége. Most csak fegyverekre. Ennyire nem játszanak már vele?
  • fawcet
    #2068
    Most nem tetszik bo2, lassan lefogok szokni róla. Eddigi cod1-től mw3-ig hc sd volt az isten. Bo2-nél hc ctf jött be, annyira pörgős, de nem eszetlen.
    Kivették és berakták helyére ezt a fosos hc domination-t.
    1-2el kevesebben vagyunk akkor nem győzzünk rohanni mert 3 felé nem tudunk lenni mindig.
    Benyomom mondom oké a normal ctf-t, húbazmeg nyomják azt a fos darálópisztolyt mintha atyaúristen is erre teremtette.
    Mikor sokadik killcamban látom hogy megint ezzel ölnek, felmegy bennem a pumpa. Uncsi a többi fegyvernek mi a fenének van betéve.
    Ingyen hétvége jó akik még nem játszottak, itt az alkalom kideríteni, mennyit ér most valójában.
    Zombi mód is akkora faszság lett:
    2-3 an szoktunk nyomni grid modot (cdc versus cia), sokszor ellen a host, lelép kitudja mi okból a host. Bekövetkezik a migration host, utána kb. 5 perc múlva az új host-ot kivéve mindenkit kidobál és újratölteti a mapot nuku fegyverrel és 500 manival, és minden ilyen hostkilépésnel megcsinálja. Sose javították ki ezt a bugot.
  • DarkSector
    #2067
    Miért olcsóbbak lettek a dlc-k?
  • Jaka923
    #2066
    Az MW2 és az utána levő CoD-okhoz érkező 15 eurós DLC-k után azt hittük, hogy nincs lejjebb. Tévedtünk, de nem is kicsit.
  • DarkSector
    #2065
    Szerintem intravénásan nyomják már a ft-ot. :D
  • Fpocok
    #2064
    pénztárcát NYISS!!!!
  • Fpocok
    #2063
    ÉS???
  • DarkSector
    #2062
    Nekem win8 van. :D
  • Fpocok
    #2061
    dupla xp hétvééége.
  • Fpocok
    #2060
    Mégúj trailer
  • kemencebalázs
    #2059
    Hogy ez a zombis szart még mindig el lehet adni,gyááááá!
  • Fpocok
    #2058
    Alcatraz zombis pálya
  • fawcet
    #2057
    Azért nem sok quickscopos maradna életben ha darálnak rá. Bo2-ben meg golyó csíkot húz ha csipával lőnek.
  • Richárd65
    #2056
    neked a Quick scope nem tetszik,nekem meg más,az biztos,hogy a kritizálás nagyon tetszik sokaknak.
  • ozimak
    #2055
    Jaj hagyjátok már békén szerencsétlent... eleget kapott már. Különben is MW1 óta tele van a COD quickscoper-ekkel, nem tudom mit kell ezen így felháborodni... Ilyenkor látszik, ki mikor kezdte!
  • busman1
    #2054
    Hát ha neked a Quick scope egyfajta attachment, akkor lelked rajta.
  • Elektron814
    #2053
    Na akkor egy utolsó kommentel le is zárnám a témát. Tehát : Szerintem az itt hozzászólóknak mind igazuk van valamennyire. Mint mondtam, én sem ezt a játékstílust szeretem, MSMC a kedvenc fegyverem. Ezért sem online, hanem botok ellen toltam, és csak egy gyakorlás volt, mert videók alapján nagyon jól néz ki. A csatorna nem erről fog szólni, mert nem egyedül csinálom. Nem akarok off-olni, tehát nem írom le mi, hogy, hány méter. Összefoglalva, egy nem igazán kedvelt stílus, de ha nem téged ölnek meg, akkor szerintem jók néz ki :) Mindenkinek további jó játékot, remélem senkiben sem keltettem rossz gondolatokat :) Majd még jövök! :)
  • Richárd65
    #2052
    tehát ha nem akarom megkapni a magamét akkor attachment nélküli fegyverrel,valami keveset sebzőre gondolok, szép lassan meg kell halni előbb,mint akire lövök?!
    (nem ám úgy,hogy észrevesszük az ellenfelet,célzunk rá eltaláljuk és még meg is hal,ki hallott még ilyet?)

    NINCS MINDENKINEK TETSZŐ JÁTÉKSTÍLUS!
    ha valakit BÁRHOGY lelőnek,annak általában nem tetszik
  • busman1
    #2051
    Na azért majd játék közben megkapod a magadét a nem magyaroktól is ezért a játékstílusért, nyugodt lehetsz.
  • LocalPatriot
    #2050
    Én sem szeretem a feszültséget, és lehet igazad van, hogy egyből ilyen hsz-t írtam. Valszeg a melóhelyi stressz tehet róla, hogy idegbeteg lettem. És a lényeg, hogy mindneki úgy játszik, ahogy akar, amit élvez. Akiknek ez tetszik így játszik, mivel nekem nem, én nem. De világos, hogy ezért mást nem lehet lenézni. Előző hsz-eimet ne vedd figyelembe.
  • Elektron814
    #2049
    De mint mondtam nem szeretem a feszültséget. Jó rendben kis nyomorék vagyok, a sniper nem erre való a magyarok tökéletesek, te neked meg igazad van. Téma lezárva.
  • Elektron814
    #2048
    Szeretnék videót, unokatesómmal csináljuk a csatornát, mind2-en rendelkezünk videós múlttal, szóval szerintem jó lesz. Hétvége körül lesznek már videók!
  • Elektron814
    #2047
    De hogy lehet azt mondani egy másik emberre eleve, hogy nyomorék úgy, hogy nem is ismersz. Azért meg ne hogy már nyomorék legyen valaki, mert tud olyat, amit te nem szeretsz. Ezért szidom a magyart. Mert ami neki nem megy vagy nem szereti az másnak se mehet vagy nem szeretheti. Ótvar a videó akkor lenne, ha tök szar minőségben raknám fel, úgy hogy az egész képernyőn még tele is spam-olnám képekkel pl. Legyél tisztában a fogalmakkal, meg egy kis emberi viselkedés sem ártana. Le lehetett volna úgy is írnod a véleményed, hogy : Figyelj, ha lehet ezt ne csináld, mert szerintem a sniper nem erre való. Nem egyből itt undorító, meg bann neked kis nyomorék...
  • Richárd65
    #2046
    Elektron814,ha bosszantanak,tegyél fel még pár videót,picit hosszabbat.
    (engem érdekelne+legalább megelevenedik a fórum)
  • LocalPatriot
    #2045
    Belinkelsz ide egy ótvar videót, leírjuk a véleméynünket, hogy bannolnánk az összes ilyen szerencsétlent, te meg elkezdesz sírni, hogy bezzeg máshol dícsérik? Lesz@rom, hogy sok a nyomorék rajtad kívül. Remélem felfogod.
    Szidod a Magyart?
    Remélem külföldi vagy, ha meg nem szereztél egy barátot...
  • Elektron814
    #2044
    Úristen! Ne haragudj, de te vagy a nyomorék. Mi ebben az undorító?? Jah, magyar vagy. Érdekes, külföldiek alatt olyan kommenteket látni, hogy király, ügyes vagy, mákod volt, szerencsés vagy, jó fegyver.... Magyar: Undorító. Még jó, hogy nem te mondod meg ki mit csináljon... Szerintem sem erre való a sniper, de ha ilyen funkciót is ellát miért ne lehetne ezt csinálni? Nekem ez a véleményem, én nem szeretnék ebből vitát csinálni, csak gyakoroltam. Remélem megérted. Azért sem szerveren csináltam, hanem botok ellen. Jobban támogatom pl. az MSMC-t. Kedvenc fegyverem.
  • LocalPatriot
    #2043
    Igen! Szó szerint az!
    Több ezer van fent, és az összes ilyen kis nyomorékot bannolnám örökre.
    Kerüld ezt a stílust, inkább rohangálj késsel.
  • Elektron814
    #2042
    Besétált elém :D
  • Richárd65
    #2041
    Quick scope-ban semmi undorító nincs,csak ha engem találnak el így:)

  • Elektron814
    #2040
    Több ezer Quick scope-os videó van fent, de pont az enyém az undorító?? Köszönöm!
  • Elektron814
    #2039
    Mi bajotok van? A futó csávót akartam lelőni, de ha jobban megnézitek, akkor nem azt találtam el, hanem pont kijött elém valaki. Meg most mi van?? Nem értelek titeket....