31
  • Tau Tang Wou
    #31
    Ha a viccek tartoznak az érdeklődésed középpontjába, akkor ajánlom a legalja.hu-t.
    Jó szórakozást.
  • Molnibalage
    #30
    Ismered a medve és a vadász viccet? Tudod, amikor a vadász szopni jár a barlanghoz..
  • Tau Tang Wou
    #29
    Gyere át az "Egymillió éve használja az ember a tüzet" cikkhez. Ott elmondhatod a véleményedet a nyelvek kialakulásáról az evolúció fényében.
  • Venom T
    #28
    Ha a "nyitottság" alatt a megvezethetőséget érted, akkor bizony jól érezted. De az érdemi felvetések, bizonyítékok előtt meghajolok bármikor. Függetlenül attól mennyire elképzelhetetlen is.

    A támadó jellegű hozzászólásokkal kapcsolatban, inkább magadba kéne elsőként tekinteni!

    Kauzalitás törvénye, tudod?!
  • Tau Tang Wou
    #27
    Egyrészt nem láttam benned a nyitottságot a kérdéssel kapcsolatban.
    Ezt a támadó jellegű hozzászólásaidból állapítottam meg.

    Bocs, hogy nincs kedvem falra hányni a borsót.
  • Venom T
    #26
    Ebben az esetben elnézésed kérem a zavarásért. Micsoda hülye is vagyok, hogy választ vártam tőled azzal kapcsolatban, hogy élesen támadod az általánosan elfogadott tanításokat. Szabályosan még én érzem bunkónak magam, hogy védelmembe vettem a "Darwinizmust".
    Így viszont, mivel a hozzászólásaid hasznossága egyenlő a nullával felmerül bennem a kérdés: mi a fenéért regisztráltál ide?!

    Én sem hiszek az egyházi tanításokban, mégsem megyek minden Jézusról szóló poszt alá Darwint kiáltani...

    Ez színtiszta trollkodás így.
  • Palinko
    #25
    de félrebeszélni mennyivel jobb ugye?
  • Tau Tang Wou
    #24
    Úgy érzem hiába írnám le, téged úgysem érdekelne.

    Borítékolom, hogy te már borítékoltad a válaszodat erre az esetre.
  • Venom T
    #23
    Nem igazán. Úgy érzem ez csak gyenge mentegetőzés a részedről!

    Az emberi evolúcióról alkotott elképzeléseidet nem osztanád meg velünk?
    Ha már szerinted kamu a C. Darwin féle elmélet, akkor jó lenne tudni az "igazságot" a származásunkat illetően!

    Amíg csak támadod az elméletet de nincs alternatív felvetésed a témával kapcsolatban addig nem csodálom, hogy trollnak tekintenek a fórumtársaid.
    Az lenne a minimum egy "féltudományos" fórumon, ha már élesen támadod az elfogadott tanulmányokat, akkor azt le is vezeted, hogy miért. Vagy legalább felvázolod a te verziódat.

  • WoodrowWilson
    #22
    Aki kamuzik, az szándékosan állít valótlant.
    Remélem segíthettem.
  • Tau Tang Wou
    #21
    A hazugság az én értelmezésemben az, amikor valaki az igazság tudatában szándékosan állít valótlant.

    Na most aki igaznak hiszi amit mond, az nem hazudik.

    Remélem segíthettem.
  • immovable
    #20
    Don't feed the troll.
  • Dredd
    #19
    5 gyerek, feleség, akitől nem vált el... példaértékű élete van
  • Doktor Kotász
    #18
    Ha ez nem egy műgurus tettetett lazaság, akkor ez az ember nagyon jó arc. :-)
  • Venom T
    #17
    Ez annyira gagyi már ne haragudj. Az összes kutatót lehazugozod ezzel az állításoddal. Hiszen az elmélet kamuzik. Akkor a te felfogásod szerint az is aki a Darwin elméletet tanítja. Prof. Dr. közép, általános iskolai tanárok, kutatók, tudósok ezrei. Vagy nem kamuzik, csak sík hülye az önálló gondolkodáshoz. Egyik sem jobb.

    Az emberi faj kialakulásáról alkotott elméletedet, azt hiszem mindannyiunk nevében mondhatom, kíváncsian várjuk!
  • Mathiassa
    #16
    "Lehet, hogy ha ébren vagyok, hülye vagyok, de félálomban még nem."

    Ez tetszik! Szimpatikus emberkének tűnik az öreg: :DDD
  • Tau Tang Wou
    #15
    És itt melyik kutatót látod megnevezve?
  • Venom T
    #14
    "Mivel az egyház is kamuzik meg az evolúció elmélet is, így nem csodálkozok, hogy a zsák megtalálta a foltját."
  • Tau Tang Wou
    #13
    Hazugnak neveztem volna valamelyik kutatót?

    Tudnád idézni is?
  • Venom T
    #12
    Üdv!

    No offense, de nagyon sok fórumon olvastam már, hogy hazugnak nevezed azon kutatókat, akik kiállnak a Darwin elmélet mellett.
    Két fontos kérdésem lenne a dologgal kapcsolatban:
    1, Te mennyire vagy kompetens a témában? Valamiféle biológus, történész, vagy régész vagy? Mivel olyan hévvel osztod az észt ebben a témában, hogy minimum egy ilyet kinézek belőled. Vagy esetleg csak a neten szörfözgetve olvasol a belső földről meg ehhez hasonló marhaságokról és ezek alapján állítasz fel hipotézist az emberi faj kialakulásával kapcsolatban?
    2, Az egyház nyilán nem válasz, csak a lelki szegényeknek. Az isten elméletek hívőit is furcsán szemlélem magam is. De most akkor szerinted végülis, hogy alakult ki az emberi faj?
    Xenu szarta a világra őket? Vagy a Predátorok? Vagy mi?
    Az űrből tenyésztettek ki minket valóságshow céljából a marson lakó idegenek?
    Ha már mindenki hazug, légyszi írd már le nekem, mi az abszolút igazság a származásunkat illetően és légy oly szíves az elméletedet megdönthetetlen bizonyítékokkal és érvekkel alátámasztani!

    Amint ez megvan telefonálok a MTA-ra!

    Kíváncsi vagyok.
  • Tau Tang Wou
    #11
    Mivel az egyház is kamuzik meg az evolúció elmélet is, így nem csodálkozok, hogy a zsák megtalálta a foltját.
  • Dj Faustus #10
    Sőt a diákokat tanító római katolikus paptanárok - legyenek azok piaristák vagy bencések - is elismerik/tanítják az evolúciót (tudom, tapasztaltam, találkoztam már párral).

    Egy érdekes cikk a témában: delmagyar.hu - Istenhit és evolúció nem zárja ki egymást
  • gombabácsi
    #9
    Szimpatikus ember.
    Szívesen elmondanám neki a kezdeti állapotban lévő matematikai elméletemet.
  • whisper
    #8
    Ezért ez a kicsi ország még mindig elől jár a Nobel díjasokból! Mi nagyon büszkék vagyunk!
  • Archenemy
    #7
    Attól hogy valaki nem kőmaterialista, még bőven elfogadhatja az evolúciót. Katolikusok jelentős része (II.JP is pl.) evolúciópárti. Elsősorban a vonalasabb protestánsok evo-ellenesek, nem is véletlen, hogy az Usában megy főleg ez az ellentét.
  • Tau Tang Wou
    #6
    "Szűknek érzem a materialista világképet.

    Ennek ellenére nem hiszek semmi konkrétban, de valami spirituális „dologban” feltétlenül. Ha körülnézek a világban, tisztán látom, hogy „valaminek” lenni kell. "

    Egy ember a matematika csúcsán, aki elveti a materializmust.

    Kíváncsi lennék a megrögzött ateisták véleményére, akik lenézik azokat, akik nem hisznek a darwinizmus tanításaiban, sőt butaságnak tartják azt.
  • pasi29uk
    #5
    Szegedi spec matekról annyit, hogy az egyetemen analízis, lineáris algebra, és diszkrét matek első fél évét végig aludta Gyurika, majd közölte, hogy analízisből megnézné a második féléves anyagot hátha(!) van benne valami érdekes... És nem volt nagy arc a srác tényleg bivaly erős az oktatás. Deák Ferenc gimi és a Radnóti odateszi magát becsülettel.
  • Archenemy
    #4
    - Igen, imádom a feleségemet. Szellemes, néha kicsit szatirikus, és a vicceknek általában én vagyok a célpontja.
    - Értem, és ki ADTA ÖSSZE önöket?

    :p
  • moikboy
    #3
    Matematikusi körökben a kombinatorika "magyar tudománynak" számít, szóval elég ismertek vagyunk. A politikusainkra 2 év múlva a kutya sem fog emlékezni, de a Szemerédi-féle regularitási lemmát vagy a Turán-tételt még 100 év múlva is gyakran idézik majd. Ennyi :))
  • gforce9
    #2
    Csatlakozom. És milyen érdekes, hogy többet beszél arról, amit nem tud, mint arról amit tud. Ilyen egy okos, de szerény ember. Jóegészséget neki! :)
  • Venom T
    #1
    Nagyon szimpatikus a nyilatkozatai alapján. Örülök, hogy a világsajtóban ilyenekről is olvashatok nem csak a röhejes politikusainkról.

    Erről kéne Magyarországot ismerni, hogy ilyen koponyáknak adunk otthont, nem pedig a vadbarmoknak!

    Minden tiszteletem!