9
  • Axlkenobi
    #9
    Az eredeti novellában sem mennek el a Marsra, a sztorinak meg sosem a vérfolyatás volt a lényege, hanem a "mi valós és mi álom" kérdés.

    A '90-es filmet totál átírták, hogy Arnie-ra passzoljon és egy non-stop lövöldét csináltak belőle, csak ugye az alap miatt jó történet is társult hozzá.

    Szerintem nem kéne leírni ezt a filmet, csak mert más, mint az Arnold-változat. Képileg egyébként szerintem a Spielberg-féle Különvéleményhez áll a legközelebb, az is Dick-adaptáció volt.
  • Bhalage
    #8
    lol mekkora egy fosszar lesz ez, meno ir csavo, 2 meno punci, par cerberus katona es ennyi a film?

    swarcis TR istenes volt! nem kéne erőltetni a rebootokat, foleg igy ebed utan nem ;d
  • Béka Benő
    #7
    Ebben a verzióban a Marsra se mennek el !
  • koschwarz
    #5
    mondjuk ezekből a mass effect páncélos (:D) figurákból nehezen fröcsögne a vér széles sugárban...(persze most lehet azt mondani, hogy miért van ilyen páncéljuk)

    igaz, az eredeti film sokáig tartotta "the most kill in a movie" rekordot :D
  • Wittgen
    #4
    Amúgy Verhoeven csinálhatna ismét egy jóféle kaszabot, Total Recall, Starship Troopers, RoboCop irányadó :)

    Utoljára a Black Book-ot láttam tőle, és az egy nagyon jó film lett.
  • Wittgen
    #3
    Nem feltétlenül, viszont élvezetesebbé teszi a mozit (és kissé jobban hihetőbbé az akciókat). Pl nincs is kiábrándítóbb, mint mikor lövések érik a csókákat a filmben és se golyónyom, se vérzéses seb...
  • Axlkenobi
    #2
    Mert attól lesz jó egy film. Mindig elfelejtem, hogy a brutalitás és a vér komplexebbé teszi a történetet és mélyíti a karaktereket...
  • Béka Benő
    #1
    Hát ez elég vérszegény az 1990-es Paul Verhoeven rendezte filmhez képest !
    Kár, hogy Verhoeven már nem nagyon rendez blockbustert...fröcsöghetne a vér úgy mint régen !