Halasztják a Torrente 4 hazai premierjét

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

NEXUS6
#7
Megtisztelsz!
<#vigyor>

Histeria est magistra vitae. Ez nem trollkodás, ez online graffiti! ;) https://suno.com/@nexus65ongs

#6
Remélem nem haragszol de ez annyira tetszik, hogy tovább osztom ahol csak tudom 😄DDD
#5
Õh van egy pici Freudi elszólás a kommentedbe "éretlen kis kötsögöknek való, akik táncoló WoW elflányokra, meg fiúkra matyizOK" azt hiszem az SG.hu történelem legepicebb kommentjét sikerült össze hozni 😄
#4
Ahhoz képest, hogy már majd egy éve, hogy láttam, "elég hamar" bemutatják... LOL!
#3
Megyünk, már ha lesznek szívesek nyíregyházán bemutatni. Az utóbbi években nem egy filmet kellet sajnos letöltenem, amiért tényleg akartam fizetni, csak nálunk nem ment a moziban.
#2
Egy hete még úgy tudtam hogy április 12 lesz a bemutató. Szóval akkor még tovább tolták? Annyira mondjuk nem zavar, haverokkal így is simán megyünk a moziba.
NEXUS6
#1
<#rinya>

Az APX-re biztos nem megyek el, az az éretlen kis kötsögöknek való, akik táncoló WoW elflányokra, meg fiúkra matyizok. Az érzékeny felnõtthumorral megáldott, ikonikus fõhõssel rendelkezõ, akciódús és végre 3D-s T4-et viszont biztos megnézem, még 19-én is!

<#vigyor>

Histeria est magistra vitae. Ez nem trollkodás, ez online graffiti! ;) https://suno.com/@nexus65ongs