8
  • RoyalPredator
    #8
    Én tartok ettől az erdős mókától.
    Jópofa lesz "predatorozni", de azért a művészi/mocskos városok igencsak hiányozni fognak nekem.
    Legfőképp AC1-et látnám újítva, mert a sivatagi városok valami varázslatosak... Egyiptomot is megnéztem volna, vagy a feudális Japánt... mind1, majomkodjunk a fákon, és próbáljunk lekapni pár Illuminátust.
  • Protosz
    #7
    Én egyet remélek, nem lesz erősebb grafikája a Relevationnél... ott már lowra állitva is volt hogy beröfögött a gép....Imádom magát a sztoriját ennek a játéknak ezért nekem kivételesen de másodrangú a látványvilág. :]
  • LizzyKathy
    #6
    www.gamespot.com/news/india-set-assassins-creed-on-ubisofts-radar-6370104
  • Etinger
    #5
    Ne trollkodj, mindenki tudja, hogy egyre minőségibb az egész sorozat :)
  • xido
    #4
    Az Ezio trilógiát amúgy is egynek tekintem,de számomra ijesztő lesz,hogy ott cca 40 év 3 játékban ívelt át,itt meg egyben akarják megoldani úgy,hogy mellé Desmondék idejében is sok mindennek kellene történnie,hogy lezárja a dolgokat..Fenntartásaim kezdenek lenni...Nem mellesleg nálam most Ezio keményen odaszögezte a seggét a trónhoz :)
  • WoodrowWilson
    #3
    Az első rész több gyermekbetegséggel küzdött, legnagyobb hibája, hogy túl monoton volt. A második rész volt az, ami igazán ütősre sikeredett, és ezt nem csak én gondolom így, ez az általános vélekedés. A Brotherhood tovább finomított a dolgon, szerintem még jobb is lett, mint a 2. A Revelationsre elfáradt egy kicsit a koncepció, de az elsőnél még mindig jobb.
  • Ender Wiggin #2
    Az elsőt bánhatod, utána meredek lejtmenet. A Revelations a tower defence baromsággal már értékelhetetlen...
  • bladesoft
    #1
    Szinte sajnálom hogy az első résznél felb.... agyilag a trainer. nem tudtam átjutni a vizes edényt hordó embereken.. :D