49
Új 2d-s kukackaland
  • Rayden02
    #49
    Ingyenes hétvége a steam-en!
  • Nirz
    #48
    multiba majdnem mindenki rage quitot nyom ha vmi nem úgy alakul érdekes és ez megy ugye rankedbe el sem tudom akkor képzelni rankeden kivül mennyire gyakori lehet
  • Shiwo
    #47
    ah so.. akkor félreértettem
  • MerlinW
    #46
    Büntipont lesz ebből..
  • johny85
    #45
    az,a többit végégtoltam mind.
    de most inkább weblapokat fejlesztek:
    http://vicckategoria.hu/
    Lájkoljkátok le ha gondoljátok!!!!!
  • MerlinW
    #44
    A fegyverboltról kérdezett szerintem. Az aranyérmek kukacvásárlásra valók, az más. Aztán a fene tudja.
  • MerlinW
    #43
    Hihetetlen komplikált játék ez a Worms, mi? :)
  • Shiwo
    #42
    hát..kampányban leginkább kapsz egy rakat fegyvert, és ki kell nyírni az ellenfeleket, míg a puzzle-nél általában valami trükkös megoldással lehet kinyírni a pályán lévő kukucokat

    mindkettő a single rész alatt van
  • johny85
    #41
    a kampány és a puzzle között mi a külömbség?
    Vagy mint értesz kampány alatt?
    Én singlebe tolom de már nem birok velük túl sokan vannak lol
  • Shiwo
    #40
    érmét kapsz a kampányért és a puzzle-okért

    deathmatch-be be lehet állítani, hogy milyen gyakorisággal szórja, viszont mikor ketten toltuk egy gépen egymás ellen, akkor nem számolta be őket a többihez

  • MerlinW
    #39
    Multiban mindig esik, ha nem classic módot játszol. A single hadjáratban nem tudom, azzal nem játszottam még.
  • johny85
    #38
    nekem se fegyver se pénz nem esik!!
    Be kéne állítani?
  • MerlinW
    #37
    Esik az égből, mint a fegyverek.
  • johny85
    #36
    pénzt felvenni honnan?
  • modellmaker
    #35
    A narrátort át lehet ugrani, space a te billentyűd. Nyomkodtam mindent bakker, mire kiderült...
  • Shiwo
    #34
    nyah, jáccogattam picit a játékkal.. így első ránézésre vegyesek az érzéseim..

    + kukucok "sérülnek", monokli, tapasz, kiesett fogak, stb..
    + pályák háttere vicces
    + 4 kukuctípus, bár így elsőre a scout tűnik az überhatékonynak a mozgékonysága miatt, míg a melák lomhasága miatt nem túl nyerő
    + víz és egyéb új interaktív tereptárgyak
    + szamár most már nem utlimate killing weapon, ha rosszul pattan, a feladó is megszívhatja

    - menürendszer, ennél jobban átláthatóbb is volt már az elődök között
    - hot seat módhoz nem jöttem rá, miképp lehet másik csapatot készíteni, saját kinézettel, csak a meglévőt engedi klónozni.. vagy ha lehet is, nekem nem volt elég egyértelmű
    - narrátor a kampány módban... végig kell várni, ahogy a sz@rabbnál sz@rabb poénokkal traktál, a legszívesebben fejbe lőném



    szóval nem rossz, de lehetne sokkal jobb is
  • MerlinW
    #33
    Fel kell venned pénzt hogy tudj vásárolni a shop-ból. A 4 kukac 10 ellen meg.. gondolom single hadjáratot csinálod. Az nem nehéz.
  • johny85
    #32
    4 kukac 10 ellen hogy a rákba van ez?
    Shopot mért nem lehet használni?
  • MerlinW
    #31
    T17-et ismerve lesz még vagy egy tucat javítás és két tucat DLC:) Amiatt nem aggódom, hogy így marad.
  • Krisztiam #30
    lesz update?
  • MerlinW
    #29
    Ismert hiba, javítani fogják.
  • Krisztiam #28
    van benne, de szürke és nem lehet feloldalni.. legalábbis én nem tudtam..
  • Fpocok
    #27
    Mintha én láttam volna benne olyan opciót.
  • Krisztiam #26
    Anti analízinget miért nem tudok állítani?
  • MerlinW
    #25
    Reloaded-hoz is csak egy későbbi patch keretében jött a soundbank, lehet itt is így lesz, nem fért bele az időbe.
  • Fpocok
    #24
    Csak angol van. Elég gáz.
  • MerlinW
    #23
    Én játszom. Nem láttam benne nyelvet, csak stílusokat.
  • Krisztiam #22
    valaki játszik vele?
    be lehet állítani,hogy magyarul beszéljenek a kukacok?:D
  • Rayden02
    #21
  • Rayden02
    #20
  • Rayden02
    #19
    Októberben debütál a Worms: Revolution
  • Rayden02
    #18
  • Rayden02
    #17
  • Rayden02
    #16
  • modellmaker
    #15
    Mint a harci gáz. Körönként veszi le az életét, ha nem jön ki belőle.
  • Fpocok
    #14
    Mármint amivel megtölti a kis mélyedést és megfullasztja a kukacot? Az én sem tudom mire lesz jó... :D
  • Shiwo
    #13
    ahogy elnézem, a szamár még brutálisabb lesz, mint eddig... de mi a rák az a víz-szerűség? én nem figyeltem eléggé, vagy nem derül ki a haszna? gondolom nem lehet benne lőni, ki kell menni belőle, vagy beleragad a kukuc, ha nem szerel fel lefolyót, mint a videóban?
  • Rayden02
    #12
    Új videó!
  • Rayden02
    #11
    Jéé ezzel már én is játszottam porrá aláztak!
    Ami az új motort illeti,csak megjegyeztem hogy tudja az is akinek nagyon fontos pl a grafikabu..kkkhhhmm,tudod na kiknek!!
  • Pio
    #10
    Mi Hedge Warsoztunk haverokkal egyszer és konszenzussal úgy neveztük el a játékot, hogy "ez az, ami pont olyan, mint a worms, csak sokkal szarabb". :D
    A viszonyítási alap mondjuk nem a realoaded volt, hanem inkább az armageddon/world party, azokkal játszottunk sokat.