21
  • Csaba42
    #21
    És az téged miért bánt, hogy valaki a saját maga által megkeresett pénzén mit veszi? Mi közöd van neked hozzá? Szerintem abszolút semmi, de ezt csak csendben jegyzem meg itt, mert lassan én érzem magam degenerált idiótának, hogy ezt nem bírom felfogni (magyar sajátosság lenne az, hogy mindig azt lessük, másnak mi van, és irigykedve fröcsögünk rajta?).

    Az előttem szólókkal pedig teljesen egyetértek abban, hogy igénytelennek tűnik a cím a hír tartalma elolvasása után - aminek egyenes következménye az, hogy ez a cikk is csak egy fércmunka. :(
  • passatgt
    #20
    inkább az tuti, hogy simán iPhone lesz a neve
  • AZTA
    #19
    Az tuti hogy az új iphone neve csak simán iphone 5 lesz. Felesleges minden évben a sok hülyeséget előadni, olcsóbb iphone se lesz, viszont a megjelenésen tuti hogy változtatnak mint anno a 3gsről 4re váltásnál.

    Viszont ez az októberi megjelenés is hülyeség, mert az egy dolog hogy tavaly mikor jelent meg a 4s, mert például a 4 és 4s között se úgyvolt időben hogy 1 év és jött is.
  • Nonix
    #18
    Az vesz ilyet akinek nincs penze Vertura.
  • a_n_d_r_e_w
    #17
    A cikkíróknak viszont vannak feletteseik, akik ha meglátják hogy csökken a reklámbevétel a látogatottsággal egyetemben, akkor észrevehetik, hogy.elpártoltak az olvasók, mert a legtöbb cikk a szemét kategóriát sem ütötte meg. A szenzációhajhászás egy tudományosabb érdeklődési körrel rendelkező olvasótáború lapnál szvsz nagyon rövidtávú stratégia.
  • Skynet
    #16
    Nem eröltetném a 3d kijelzőt,mert a hatása gagyi a normális 3d megjelenítőkhöz képest, a képminősége pedig kb egy nokia N95-el vetekszik (ergo sehol sincs a bravia,amoled és egyéb kijelzőkhöz képest).....
  • asgh
    #15
    Most, hogy így mondod, az a párszázmillió iPhone felhasználó biztosan fejéhez kap, hogy "OMFG eddig sötétségben éltem, de szerencsére akadt egy brave hungarian fórumtroll, aki felnyitotta a szemem, így sikerült megmenekülnöm az örök kárhozattól!"
  • immovable
    #14
    Én egy hirdetést sem látok. :)
  • EnxTheOne
    #13
    A cikk irokat nem az érdekli hogy hogy értékelik a cikket, hanem hogy hányan kattintanak rá. Tudod, a hirdetések miatt fontos hogy hány ember látja a cikket, és ezzel a reklámokat. :D Nézd meg a képernyő jobb oldalát, ott van vagy 8 google hirdetés, egy iponos, ez a szövegbox felett valami turo rudis reklám, a cikk alján meg valami olcsó okos telefonos hirdetés. :D
  • mtxaudio
    #12
    Ennek köze nincs az iPhone 5 höz! Ez csak valami agy halott szüleménye lehet. Az Apple ennyire azért nem rugaszkodna el,és különben is,aYoutube-on már 2 hónapja van videó a lehetséges iPhone 5 röl ! Jobb lett volna ha a cikk szerzője is azt keresi meg,és linkeli be ide!
  • orkaman
    #11
    ez sértené a samsung szabadalmait. mivel az apple levédette a kijelző körüli egyforma keretet, ezért a samsung levédette a nem egyforma vastagságú keretet.

    ezen kívül az óra fent középen van, ez is szabadalom sértő. A készülék hátulján pedig a logo, középen, a tetejétől 2cm re van, ami pedig a sony szabadalmait sérti.

    újratervezni !
  • donceleger
    #10
    ....és nagyon zárt a rendszer, szinte semmivel sem kompatibilis (csak egy másik almával, kicsit sem önimádók...), szinte minden alkalmazás pénzes és a benne használt feature-ok már más gyártók telefonjaiba megtalálhatóak, ennek ellenére kétszer annyiba kerülnek! És ennek ellenére van/vannak olyanok aki megveszik! WTF????
    Megrohadhatna ez az alma most már! De tényleg!
    Bár ez a kép csak koncepció, de ugye kicsit sem hasonlít a Galaxy S2-re ugye???
  • bigjoe
    #9
    Király az iphone, de kicsi a kijelzője és nem cserélhető az aksi és túl nehéz...
    Szerintem ezzel a specifikációval nem sokra mennek.. O.k a sznoboknak tök mindegy csak menő legyen.
    Az iphone évekkel ezelőtt forradalmi újítás volt, de azóta csak ráncot varrnak..
  • MR007
    #8
    Ez a készülékház elnyerte a tetszésemet. De ebbe a vékonyságba túl sok mindent szerintem nem lehet belesűríteni.
  • Bagoly81
    #7
    igazad van, értékeltem..
  • a_n_d_r_e_w
    #6
    Ilyenkor tessek szepen odamenni es a megfelelo erteket adni a cikkre, es akkor hatha eszreveszik magukat. Mostanaban brutalis mennyisegu tevinformacio, mellebeszeles es osszefuggestelen cikk jelent meg. Szomoru, valtoztatni kellene
  • culas25hc
    #5
    Már megszokhattátok volna, hogy is SG-n a cikkek szenzációhajhász címei köszönő viszonyban sincsenek a tartalommal :D:D

    Amúgy meg kell a fasznak ájfón, hiába rajzolgatja mindenki a szép koncepcióját, úgy is valami atom egyszerű, semmilyen dizájnja lesz a következőnek is.
  • zola2000
    #4
    Lesz benne 3D kijelző (lásd LG optimus 3D)?
  • himihumi27
    #3
    Öhm, nincs elég téma amiről lehetne írni, hogy ehhez folyamodik az oldal? Mindenféle flame-war dolgot félre téve, semmi plusz infót nem adott a cikk.
  • passatgt
    #2
    de már ez is elég egy jó kis flame-hez:D
  • Gerygrey
    #1
    Ahhoz képest, hogy a cikk címe részleteket ígér, elég homályos és bizonytalan pletykákról szól az egész, mindez egy láthatóan fan-made fotosoppolt képpel illusztrálva.

    Epic fail.