14
  • aronvirginas
    #14
    Tévedés, XNU a kernel neve
  • Namelesske
    #13
    Egyébként Darwin lett a kernel neve és csak annyi köze van a Mach-hoz hogy abból származik.
  • G_ArchAngel #12
    user error
  • sanyicks
    #11
    miért? köze nem volt az androidhoz, max annyi hogy néha néha ő is fejleszt az alapjához, a linuxhoz ;)
  • coolbboy83
    #10
    Win7 vs OS X ??? na ne már :-)
  • sola
    #9
    Hát lehet, hogy ma nem lenne Android ha anno elment volna dolgozni az Apple-höz.
  • SudoSu
    #8
    Hát Bagoly81 te a Windowst szoktad meg, azért jó neked.
    OSX-ben az a jó hogy nem mindegyik operációs rendszer UI-ja változik meg teljesen jó példa erre a Windows 7 és a Windows 8. Így kedvez azoknak a felhasználóknak akik nehézkesen megtanulták a Mac OSX Tiger-nek a felületét, mert ahogy láttam videókról majdnem ugyanaz mint a mostani Lion.
  • aronvirginas
    #7
    "nekem van egy osx es laptopom de legtöbbször az jut eszembe róla hogy kidobom az ablakon"

    Add el, más akár örülhet is neki. Sosem értettem miért kénszerítenek az emebrek magukra olyan eszközöket, amikkel nem elégedettek.
  • lamer the true
    #6
    Ez az ember azt csinálja, amit szeret. Pénze van bőven igaz nem milliárdok de mi fenének is kellene valakinek x milliárd dollár?
  • Bagoly81
    #5
    nekem van egy osx es laptopom de legtöbbször az jut eszembe róla hogy kidobom az ablakon, szívesebben használom a win7 et :D

    zeneszerkesztésre pont jó többre nemkell.
  • gosub
    #4
    valszeg nem egy gátlástalanul pénzéhes ember mint ezek az it óriások.
  • caius marius
    #3
    Lehet megèrezte Jobs szagát, ès ezèrt hőkölt vissza. :)
  • Solten
    #2
  • item
    #1
    Jó arc a csávó...