15
  • Narxis
    #15
    Alap, de nem is azt állította cikk hanem, hogy egy appnak van egy fix energiaigénye ami mint kiderült nagyrészt a reklámok betöltésére megy el. Gyengébb telefonoknál volt olyan játék ami akadozott ha be volt kapcsolva a wifi vagy mobilnet, ha pedig kikapcsoltad akkor sokkal jobban futott.
  • Airbus A380
    #14
    Használt teló üzletből van :P
  • nextman
    #13
    Hozzad kerult?
    Leesett a szekerrol, vagy talaltad? :)
  • Airbus A380
    #12
    Az enyémen nem volt kikapcsolva amikor hozzám került...
  • AZTA
    #11
    Gps alapból ki van nyomva, és wifi is csak akkor megy ha használva van.. speciel az angry birdshöz nem is kell. Szal ez inkább csak okoskodás.
  • Airbus A380
    #10
    Sziasztok , nekem a GPS ki van lőve, de wifizésre használom a telót, akkor ugyan ott vagyok ez ügybe ?
  • nextman
    #9
    Alap, hogy GPS es 3G alapbol ki van kapcsolva, es csak celzott hasznalat idejere kell bekapcsolni.
    Masreszt pedig az energia tobbseget a kapacitiv kepernyo markolaszasa viszi el, nem az appok.
  • Narxis
    #8
    Oké, csak az okostelefon sava-borsa az állandó internetkapcsolat. Én inkább rootolom a telót és droidwallt teszek fel vagy pedig reklámblokkolót.
  • talos86
    #7
    Többek között ezért van letiltva a kártyámon az internet. GPS gyanánt offlány progit használok, így kb 1 nappal tovább bírja az Xperia Ray-em, mint anyám X10 mini-je, amin minden csilli-villi, meg fél másodpercenként rohangál a netre.
  • thrawnguru
    #6
    Nekem szinte mindig le van tiltva az adatforgalom, így ugyan csak azokat az appokat tudom használni, amelyik így is hajlandó elindulni, de ez nekem megér ennyit. Az emailjeimet úgyis itthon menedzselem, a facebookot is itthonról inkább, mert (2.1-es androidon legalábbis - xperia x8) a facebook app egy kalap sz*r.
  • caius marius
    #5
    Csak tudnàm mi seggemnek követ az angry madàr?
    gps off, mobiladat off... ès lön boldogsàg :-)
  • Namelesske
    #4
    Szinte mindig lehet optimalizálni...
  • Namelesske
    #3
    Ezért van nekem hosts fájlom.
  • ADAMEX9
    #2
    És, ha nincs semmi ilyen appom, és mégis rohadt gyorsan merülök átlagos felhasználással? (Galaxy Ace)
  • Andr0
    #1
    tipp: tiltasd le az appokra a GPS-t (Csak maps meg Siri, és Runkeeper engedélyezett) egyből más lesz az ábra...