Ijesztő lett a Csernobilos horrorfilm első előzetese
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
Ijesztõ? 😄 Akkor a cikkíró nem játszott még STALKER-rel. 😄 Mondjuk nem valami nagy durranás, de mivel nagy mániám ez a Csernobil dolog, ezért megnézem majd. 😄
facebook.com/dolgap - ambient, downtempo, trip-hop
Végül is van elég lepukkant orosz laktanya. Bármelyikben lehet egy ilyet forgatni kb 500 000 Ft, meg két éjszaka és megvan az egész. Helyi színesfémszakértõket is be lehet venni, akkor még maszkmester sem kell, hogy zombikat csináljanak.
<#nyes>#nyes>
<#nyes>#nyes>
Histeria est magistra vitae. Ez nem trollkodás, ez online graffiti! ;) https://suno.com/@nexus65ongs
Elég gyenge minõségûnek tûnik.
Elképesztõ... ezt is nálunk forgatták? xDDD
#7
Sztem sem rossz, bár már kiábrándító a fiatal tini bulizós túristacsoport, illetve a netrõl leszedett gyereknevetés-sample, viszont a horrorfilmötletemet lenyúlták 😊😄 02:03-nál, amikor surround-ból a bal hangfalból hirtelen elõtör egy sikoly. Na azon összefossuk magunkat a moziban...
#6
Ez az elõzetes egy akkora szar volt, most már tudom, miért nem nézek "horror" filmet. Ezt se fogom megnézni, az biztos. Még ingyen se.
Arra meg külön kíváncsi vagyok, hogy a Costa Concordiából mikor fognak horrorfilmet csinálni. Vagy mondjuk az amerikaiak külföldön elkövetett gyilkolászásaiból. No, abból lehetne, van hozzá anyag bõségesen.
Arra meg külön kíváncsi vagyok, hogy a Costa Concordiából mikor fognak horrorfilmet csinálni. Vagy mondjuk az amerikaiak külföldön elkövetett gyilkolászásaiból. No, abból lehetne, van hozzá anyag bõségesen.
#5
Le kellett volna védetni a "Chernobil" szót. Akkor most lehetne jóó nagy pénzeket leakasztani a szemétláda usákokról. Amit õk csinálnak a világgal, annak kapják már meg az ezredrészét!
Szerencsére csak az thiszed, hogy mindent tudsz. És még el is hiszed ezt a marhaságot magadnak.
#3
Azért én várom! Jónak néz ki! <#beka2>#beka2>
egyetértek az elõttem szólóval, ez nagyon gagyi... szerencsére kb mindent tudni lehet errõl a filmrõl amit a trailerben mutatnak
Mindenkinek igaza van, mindenkinek nagy fasza van Senkinek sincs saját neve, jó modort meg egye-fene