25
Sony Ericsson Live with Walkman
  • ZilogR
    #25
    Egy kicsit OFF leszek, de talán ti el tudtok igazítani: véleményetek szerint melyik lehet a legesztétikusabb és a leginkább jól felszerelt/használható walkman mobil? Előre is köszönöm a válaszokat!
  • Hunter of Deer
    #24
    valahol olvastam hoyg nem tamogatja csak a sajat headsetet, szal sima fulessel erdemes probalkozni. nekem is ez a telo van en Sennheiser CX-215-tel használom, sztem marha jól szól, de hat egy ~10k-s fulestol el is varja az ember :)
  • Aty01
    #23
    Üdv! Egy érdekes problémával találkoztam ennél a telefonnál (Sony ericsson live with walkman wt19i)és szükségem lenne segítségre. Van egy AKG K376 fülesem és mikor bedugom a telefonban a következő hibaüzenetet írja ki: " A tartozék nem támogatott" . Tudok-e csinálni valamit, hogy felismerje, mert ez eléggé dühítő, hogy egy egyébként zenehallgatásra épített telefon nem ismer fel egy ilyen jó minőségű zajszűrő fülest, egyébként mikrofonos és mondjuk pl. a samsung pocket neo támogatja ezt a fülest (kipróbáltam). Előre is köszönöm a válasz(oka)t.
  • Frenklin737
    #22
    Sziasztok ehez a telo-hoz hol lehet témákat le szedni?
  • Hunter of Deer
    #21
    hát azért ha már walkman mobil adhattak volna hozzá egy minőségibb fülest is.
    bár végülis én megoldottam, rendeltem vaterarol AKG K330-at jack hibásan rohadt olcsón, cseréltem rajta jacket és kaptam egy 16k-s fülest 5k-ért. iszonyat jól szól amúgy.
  • tescodr
    #20
    Én is most vásároltam egy ilyen telefont és marhára pozitívan csalódtam!
    Galaxy 3-ról váltottam.1000mhz es processzor marhára gyorsan teszi a dolgát ,nem lomha nem fagy mondjuk ez a 512 mb ram nak is köszönhető.Kijelzője penge éles igaz napon ezt is nehéz olvasni mint minden nem felső kategóriás telefon kijelzőjét.Kamerája gyönyörű az előlapi kamera pedig pont megfelelő skyp-ra vagy video chatre.Aki játékos lelkületű is kiélheti magát hiszen szinte minden játék röccenés mentesen fut Eddig amit teszteltem rajta:Max Payne Android,Nova,Battlefield Bad Company 2,fpse playstation emulátor ami szintén fix 50 fps-el futott quake2 ps1 és medal of honor underground ps1.
    Hangja csodaszép mind fülessel mind hangszóróján!Igazából az alsó-közép kategória királya!Ennél jobb telefon már csak a magasabb árkategóriában található!
  • Hunter of Deer
    #19
    Hali! Nem tudja valaki hogy lehet ezen a telefonon gifeket megnézni. Ha egy honlapon nézem akkor jó, de ha letoltom akkor csak sima képként jeleníti meg. Ha valaki tud megoldást erre pls írjon!
    Koszike!
  • Csibusz
    #18
    Hát mindegy végülis, hogy én a wavenél maradtam ismét :) Masszív, erős, okos :)
  • Farkassacred
    #17
    Nekem nagyon bejön ez a telefon( Live) :) Samsungot nem ismerem annyira.
    Mostanában Animéket kezdtem el nézni telefonon, és élvezhetőbb mint a gépen :D
    Szép kijelzője van ( nem nagy , de nekem tökéletes) , és a hang is perfekt
    Böngészgetni is kényelmes, játékra is jó, bár én inkább Animézek:)
    Ennél nagyobb képernyő szerintem már kényelmetlen.
  • Csibusz
    #16
    Sziasztok, remélem valaki majd válaszol a kérdésemre. Ami az lenne, hogy idáig volt egy Samsung Wavem.. Sajnos meghalt, és kéne vennem egy másik telót. Adott egy sam wave, és egy ilyen teló (live)... Mindkettő 30ért.. Nagyon hajlok a Live felé, mert minden téren veri a wavet CSAK a kijelző nem.. ÉS kicsit félek tőle, mert anno volt egy x10 mini prom, és annak nagyon csúnya, pixeles kijelzője volt.. Szóval melyiket? És milyen a kijelzője. Köszi előre is a válaszokat!
  • [HUN]FaTaL
    #15
    Baromság. Annyi, hogy iPhone kiosztású távirányítós füleseket nem támogat. Sima fülesből mindegyik megy vele, én valami noname fülessel használtam egy darabig, amíg nem volt jack hosszabbítom a régi HPM-70hez.

    Mondjuk az enyém Mini Pro, nem LwW de ilyen téren nincs különbség.
  • Hunter of Deer
    #14
    köszi a válaszokat!
    amúgy még reggel megkérdeztem másik fórumon is amit itt is, gyorsan kaptam is rá választ, úgyhogy még délelőtt megvettem a kicsikét.
    nagyon zsír kis teló. elleszek egy darabig mire mindenre rájövök :)
  • Farkassacred
    #13
    Érdekes hogy én 4 sima fülhalhatóval , 2 headset-el próbáltam és működött :) ( és nincs köztük a 20000 Ft-os Live Sound*)
  • whiskeyman
    #12
    én a saját LG gyári HS-emmel próbáltam ki és nem működött vele
    De egyébként a saját headsete is egész jó, főleg, hogy 15k-nál kezdődik az ára...
  • Zsolti9014
    #11
    Kipróbáltam most a gyárin kívül 3 féle fülessel, egy régi mp3-lejátszóéval, egy thomsonnal és egy canyonnal, mindegyik szól. Igaz, egyik sem headset, abban az értelemben, hogy füles+mikrofon+vezérlőgomb lenne rajtuk.
    Pontosabban a canyon az mikrofonos lenne, csak ugye az külön jacken van.

    Headsettel nem tudom tesztelni sajnos.
  • sirdond
    #10
    azért ez így tényleg elég szánalmas lenne :D
  • Hunter of Deer
    #9
    "mint a Sony Ericssonoknál általában, ennél a készüléknél is felejtsük el, hogy akármilyen jöttment szabvány headsetet csatlakoztatunk. Szánalmas próbálkozásunk eredménye egy "Accessory not supported" üzenet lesz, nem zene. Sony telefonokba Sony headsetet!"

    ez vajon igaz? mert akkor meg sem veszem, ha az AKG K330 fülesemmel nem fog menni.
  • Zsolti9014
    #8
    ezt meg tudom erősíteni. nekem is nagyon tetszik, október vége óta használom, gyors, megbízható, egyetlen fagyása nem volt, az akksi is jól bírja. nyilván vannak jobb telefonok, de nekem ettől különbre nincs szükségem, így sem használom ki minden funkcióját.
  • Hunter of Deer
    #7
    Jó kis teló. Lehet beszerzek egy ilyet az LG KM900 helyett.
  • Bronx South
    #6
    jaja, nekem w300i van már vagy 4 éve de még eszembe nem jutott hogy lecseréljem, bár hamarosan időszerű.
  • Farkassacred
    #5
    Két hónapja használom és nagyon meg vagyok vele elégedve :)
    eszméletlenül szép hangzás , gyönyörű kijelző ( szerintem ennél nagyobb kijelző fölösleges)
    várom már az ICS-t :)
  • zsolesz92
    #4
    mármint hogy a SE átmegy Samsung irányba, azaz gyártsunk sok szart százezrekért..
  • zsolesz92
    #3
    Egyre jobbak a Sony Ericssonok, 6-7 éve nincs is más telefonom..
    Samsungokat nagyon nem szeretem pl, és meg vagyok győződve róla, hogy ár érték arányban a Sony Ericsson sokkal megbízhatóbb..
    De azért félek hogy átcsúszik lassan a Samsung gyártson sok szart százezrekért irányba :S
  • David Coulthard
    #1
    Sony Ericsson Live with Walkman