12
Mászkálós, gyűjtögetős logikai játék pár csavarral
  • Aquir
    #12
    ok
  • muhpet
    #11
    Áá! Egy szót se szóltam, a második pályától jönnek elő...
  • muhpet
    #10
    Sajnos nem így van, majd utánajárok.
    Kösz, hogy válaszoltál!
  • Aquir
    #9
    így kéne lennie PCn is ha nincs, akkor dunno

  • muhpet
    #8
    Pont ezaz, hogy nem találom a listát, minden mást megtalálok; egyedi bábuk; feladatok, átvezetők visszanézése, de a hi-jinkeket nem látom sehol.
  • Aquir
    #7
    menünél lehet fent görgetni vagy külön lépegetni jobbra balra, ott vannak a leírások, hi-jinkek nevei, felfedezett karakterek, stb.
  • muhpet
    #6
    Steamen most volt akciós, megvettem, mert nagyon tetszett az alapötlet, és most már állíthatom, hogy a játékmenet is szórakosztató.
    Egy kérdésem lenne: Ha jól tudom a konzolos verzióban van egy lista a "Hi-jink"-ek neveivel, ami alapján kicsit könnyebb rájönni, hogy melyik babával mit kellene csinálni. A PC-s verzió tippjeiben benne van, hogy nyomjak caps lockot és lesz egy ilyen lista a menüben, de nem találom sehol.
    Meg biztos vagyok benne hogy már megcsináltam párat, még sincs semmi visszajelzés, holott néztem videókat a konzolos verzióból, és ott kiírta, ha csináltál valami értékelhetőt.
    Valaki tudna segíteni? (ha még játszik valaki egyáltalán vele)
  • Loál János #5
    Jó volt.
    Egyedi, aranyos, vicces.
  • Aquir
    #4
    "This Game is about 99 percent surprise buttsex"  
  • Aquir
    #3
    ezzel én is játszottam, és annyira nem rossz :)
  • sanyiute
    #2
    ???
  • cleric
    #1
    2012. március 6-án megjelent a játék PC-s változata. Én nem hallottam róla korábban, így nagyon kellemes meglepetés volt. Hangulatos, egyedi játék, a némafilmek világát idéző retro kivitelezéssel.

    Főhősünk egy matrjoska baba, egy szegény matrjoska család legkisebb fiú tagja (az eredeti formában leginkább lány babák léteznek, a játékban több fiú baba van, mint lány). A gonosz Baron foglyul ejtette a testvéreit, így elindul a kiszabadításukra. Mivel rettentő kicsi, a feladatok végrehajtásához nagyobb matrjoska babákba kell belebújnia (stacking), akiket azután irányíthatunk. Az egyes babák egyedi képességekkel rendelkeznek, amiket ki kell használnunk a feladatok elvégzéséhez.

    A játékmenet a logikai feladványok mellett a gyűjtögetést szeretőknek is kedvez, különleges matrjoska babákat találhatunk, amiket egy barátunk galériába szervez nekünk, egyes babák képességét felfedezve pedig külön elismerést kapunk. 21 Steam achit lehet még pluszban gyűjteni.

    Nekem bejött, egy próbát megér. Akinek szintén tetszik, Steamen 13-ig akciósan 14.99 helyett 9.99 euró.

    Linkek:
    Honlap

    Steam