41
MDK
  • mutantleg
    #41
    Mi lett velük rovat: http://www.roguerocketgames.com/forum/viewtopic.php?f=7&t=5
  • Martinez01
    #40
    Imádom, az elsővel nem játszottam, de a 2 az feledhetetlen volt ^^.
    Akik meg ugatnak:
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Szopjatok gombot!
  • Voyager5
    #39


    Köszi! Ezzel el is indult, bár szerintem sima Dosboxban is ugyanezt csináltam :D.
    Na mindegy, lényeg, hogy megy.

    Régi kellemes emlékeket ébresztett bennem:
    Sound Blaster, 220, 5, 1 :D
  • MerlinW
    #38
    CD-t is fel kell mountolni. Próbáld ezzel, ez egy okos GUI hozzá.
  • Voyager5
    #37
    Hát ezaz, hogy nekem nem akar menni a Dosbox-os, pedig szerintem mindent jól csinálok.
    Fel van telepítve, mountolva minden, mdk.cfg-ben a beállítások is jók, de kivág egy no cd drive founddal.

    GoG-os verzióért nem akarok pénzt adni, nem mintha egy nagy összeg lenne, de ha megvan rendesen eredetiben, akkor nem veszem meg még 1x. :)
  • MerlinW
    #36
    A simát Dosbox-al, illetve van GoG-os verzió is, az megy minden további nélkül.
  • Voyager5
    #35
    Na akkor beszéljük meg, hogy lehet elindítani win7 alatt :D
  • pxxl
    #34
    nem véletlenül :D inkább az MDK :P
  • tigeroo
    #33
  • zorrobomber
    #32
    én nemrég nyitottam egy nem 15 éves nagyon aktuális, kiváló játéknak topikot és a kutya se néz be, itt meg már 31 hsz van szóval úgy tűnik nem feltétlen a játék kora számít :)
  • pxxl
    #31
    én meg már kezdtem reménykedni hogy jön egy 2012-es remake :(
  • immovable
    #30
    Jó játék volt, sokat játszottam vele anno. Szép emlékeket idézet fel bennem a topik. :)
  • Ry0K3N
    #29
    Például te, mivel már vetted a fáradságot hogy ideböfögj a topicba. Ha nem tetszik nem kell kommentelni, minden joga megvan a játéknak hogy legyen egy topicja.
    End of story.
  • karajjj
    #28
    oké, és beszélgetni ki fog róla?
    mert ugye az lenne a lényege a topiknak, hogy beszélgessenek a játékról, de egy 15 éves játékról mit lehet még beszélgetni?
  • Evin
    #27
    HD tudtommal csak az MDK2-ből van.
    De GoG-on fent van mind a kettő, és azok ugye mennek Win7-en is.
  • Zsolek123
    #26
    Régen nagyon verettem, és nemrég kijött egy HD verzió. Bár még nem volt időm kipróbálni.
  • RED BULL F
    #25
    Nem értem, egyesek miért fikázzák. Igaz, hogy nem mai játék, de igen is nagyon jó hangulatú. Nekem a vele eltöltött 3-4 óra többet ért, mint akármelyik COD egyjátékos kampánya, pedig az sem rossz, csak éppen újat nem tud mutatni már szinte egyik sem. No de elnézést az off-ért, szerintem megérdemel magának egy témát a játék!
  • Büdös Bohóc
    #24
    nem mondanám
  • Voyager5
    #23
    Úristen mekkora játék volt!
    Imádtam minden percét, köszi a topiknyitást, már installálom is fel :D
  • Lammer
    #22
    mekkora feeling volt, kedvenc! nekem kártdridzsen volt a flimbos 64-en, piszok gyorsan toltott, ra is csodalkoztam, hogy floppyrol havernal miert tolt annyit :)
  • MerlinW
    #21
    This shit kérlekszépen keresztbe lenyeli a mai krájzisz-kod-szkájrim kirakat-shit-eket...
  • hugopareiros
    #20
    jó kis játék volt :)
  • Büdös Bohóc
    #19
    hát aki szereti a fiúkat, annak biztos tetszenek az ilyen csajok
  • Büdös Bohóc
    #18
    bírom, hogy az a pár drótszerű szar rajta olyan, mint egy ejtőernyő...
  • Teppik Amon
    #17
    Most mit vársz? tizenX éves játék. Tudod mekkora szám volt annak idején hogy egy teljes klipp volt benne? A csaj még mindig bejön belőle :p
  • szucsy89
    #16
    Anno teljes játék volt valamelyik Pc Guru-hoz, akkor toltam nem is keveset. Mondjuk a 2. része volt az igazi, a 4 kezű kutyával meg a dokival... :D
  • Klemice
    #15
  • Teppik Amon
    #14
    A legvégén lévő videó miatt vittem végig jópárszor! (az utolsó pályát legalábbis :)

    Mostmár előg a yutubon rákeresni:
  • Fpocok
    #13
    Én anno playstationon nyomtam. Nem volt rossz.
  • Seth
    #12
    Jó ötlet, megyek is, nyitok egy Flimbo's Quest topikot..
  • Büdös Bohóc
    #11
    feltétlen nyitni kell úgy érzem pár nagyon jó commodore 64-es játéknak is topikot...
  • Elusive
    #10
    death, na
  • Elusive
    #9
    vagy murder deaht kill :)
  • Seth
    #8
    Imádtam. Annyi baromság volt benne, hogy nemigaz :D
    A 2. rész már annyira nem tetszett, de megért az is egy végigjátszást.
    Shiny azóta már megszűnt, pedig nagyon kreatív csapat voltak, jöhetne egy új rész
  • Maxtreme
    #7
    Nem késtél el ezzel a topikkal úgy cirka 15 évet?
    gyanítom hogy manapság kb senki (rajtad kívül :) ) nem foglalkozik már vele.
  • Fresh Duke
    #6
    Én a 2. részével játszottam még nagyon régen, jó kis móka volt.

    #2: A neve csak MDK, de ha jól tudom, az szimplán a karakterek nevének a rövidítése. (Max Doctor Kurt)
  • RED BULL F
    #5
    A lemaradt képek:




    És a hivatalos Trailer:
  • RED BULL F
    #4
    Na basszus, a teljes anyag oda lett :\



    Főhősünk Kurt HEctic, akinek elege lett hétköznapi életéből és valami olyanra vágyik, amivel kitűnhet a többiek közül. Így találkozik Dr. Fluke Hawkins professzorral és hű társával, Bones-al a kutyával. (Bár a kutya jobba szereti, ha max-nek szólítják) A professzor találmánya a csavart ruha, aminek a tesztelői mi leszünk. Ennek segítségével kell megmentenünk a földet az űrlények ellen, akik el akarnak pusztítani mindent. A ruha nem csak golyóálló kis mértékben, de tartalmaz egy beépített ejtőernyőt, gépfegyvert és egy 100x zoom-ra képes mesterlövész funkciót.
  • RED BULL F
    #3
    MDK (1997)



    Főhősünk Kurt Hectic, aki unja már a munkáját és valami olyanra készül, amivel ki tud tűnni a tömeg közül. Így találkozik az őrült professzorral, Dr. Fluke Hawkins-al és négy karú segítőjével, Bones-al a kutyával. (Habár a kutya jobban szereti, ha Max-nek szólítják). Hawkins doktor találmánya, a csavart ruha, melynek a kísérleti alanyai mi leszünk, ennek segítségével fogjuk megmenteni a Földet a gonosz űrlények ellen, akik mindent el akarnak pusztítani. Ez a különleges felszerelés nemcsak golyóálló kis mértékben, de van benne beépített ejtőernyő, mesterlövészmód a sisakban és egy gépfegyver a karjára erősítve.





  • Metalmilitiakid
    #2
    Esetleg bármiféle infó a játékról vagy a játék teljes neve (ha van neki) meg pár kép vagy egy videó vagy valami ?