8
  • zetortraktor
    #8
    Tényleg te beszélsz olvasási gondokról? :)) Ez azért nem semmi.

    " sg-n még mindig az számít jó filmnek, ami sokat hoz a konyhára"

    Mióta? Nem sok nagy sikerű filmet istneítettek itt - pont most van kint az a cikk, amiben arról van szó, hogy szar filmek a sikeresek. Vagy csak úgy logikáztál, hogy erre azt írják, hogy zseniális és szerinted azért, mert sikeres? Nesze neked olvasási gondok.
  • NEXUS6
    #7
    Nem akarom lenézni a helyi média piacok fontosságát, de nem hiszem, hogy ebből az anyagból értelmes remaket lehetne csinálni.

  • NovaTerra
    #6
    Vagy csak olvasási gondjaid vannak. Egy koreai film Koreában miért ne termelhetne nagyobb bevételt, mint az aktuális amcsi sikerfilm?
    Egyéb továbbra is szánalmasnak tartom, hogy sg-n még mindig az számít jó filmnek, ami sokat hoz a konyhára.
  • Laza
    #5
    A nézettség nem feltétlen a történet eredetiségén múlik ... egy animációs film is elkenheti az eredet száját nézettségben :)
  • DontKillMe
    #4
    Hosszú lenne a lista azokról a filmekről, amik megvernék/megverik a vasember 2-t. L.O.L.
  • NEXUS6
    #3
    Őööö szerintem én most valamit tökre félre értettem, egy ilyen tresmuvi+ kategória, hogy veri meg az Eredetet, aminek volt egy "eredeti" sztorija, ennek meg nincs!!!:)

    Vagy izé, nem is arról az Eredet c. filmről van szó?
    Vagy csak egész eddigi életemben kimaradt, hogy a zacisok bizony iszonyat kemény emberek, akik gyakorlatilag a vállukon hordozzák civilizációnk megóvásának terhét.
    Vagy benéztem a naptárt és ápr 1 van?
    Vagy mi van?
  • NEXUS6
    #2
    Tényleg!!!?
  • endrev
    #1
    Hú, annyira érdekes történet, annyira várom mááááááár..!!!