43


Loadout (free2play)
  • chooselee
    #43
    Állandóan "Not enough physical memory to run loadout" hibát ír ki. 2 GB van a gépben, megnöveltem 4 GB-ra a lapozófájl méretét és még mindig kiírja. Nem találtam érdemleges megoldást. Van valakinek ötlete, akinek ugyanez a hiba fennáll?
  • bosco05 #42
    WSAD
  • chooselee
    #41
    Igen, de melyik gombot? Egér spec gomb, vagy Space esetleg?
  • bosco05 #40
    Gyorsan kétszer nyomod a gombot és a menüben tudsz rá állítani pár opció közül egyet.
  • chooselee
    #39
    Sziasztok! A "Double Tap Action" mit jelent? Hogy lehet beállítani?
  • bosco05 #38
    Nos a 19. játékórában találkoztam a 2. csalóval. Szerintem még mindig nagyon jó az arány, nagyon kevés hacker van. Érdekes a játék mert aki tud lőni az tarol, de ott vannak az unskilled cuccok, amivel a gyengébb képességű játékosok is élvezhetik a játékot, mint pl a hőkövetős rakétavető és barátai.
  • bosco05 #37
    17 éve kezdtem FPS-ezni ONLINE! Szerintem észreveszem ;)
  • alienenemy
    #36
    Inkább csak nem veszed észre, ki csal. Én már nem játszom vele, nektek jó játékot.
  • bosco05 #35
    Hát ezt a véleményt én egyáltalán nem adom. 12 óra játék alatt 1 csalóval találkoztam össz-vissz...

    Ez alatt az idő alatt megnéztem miket lehet ingame elérni:
    - van wh-s scope
    - van olyan képesség amivel "repdelhetsz"

    Továbbá a csapattársaidat is tudod buffolni amik által gyorsabban futnak nagyobbat sebeznek több hp-juk lesz stb...

    Amiket leírtál azt mind tudja a játék eleve. Kicsit nézd át a Tech Tree menüpontot és rájössz hogy egyikhez sem kell cheat amit leírtál :)
  • JethroHUN
    #34
    Nem rossz kis játék. Könnyed szórakozás. Csak szerintem elég gyorsan megunható.
    Ha meg rossz fegyvert fejleszt az ember mint én, akkor meg végképp elmegy tőle a kedve. A Rifle fegyver osztály szarra sem jó... 2 órányi kék akármit öltem bele.
    A tüzes, sniper csöves beam fegyver, na az az OP. De hihetetlenül. Meg a lézer követős rakétavető.
  • Heyho33
    #33
    Én eddig a 16 óra játékban töltött időm alatt egyszer nem találkoztam még csalóval szóval szerintem ennyire azért nem vészes a helyzet mint amennyire leírtad az ,hogy meg játszhatatlan a játék az erős túlzás.
    ui.: A napokban történt meg az első Bann wave; tehát nem kell aggódjunk folyamatosan szűrik a csalókat.
  • Caliph
    #32
    manapság minden multi fpst utolérnek a csalók...nem igaz hogy nem lehet ezt valahogy kivédeni.
  • alienenemy
    #31
    nagyon vicces játék. A baj az, hogy 10 emberből 2-3 általában aim botot használ (valójában átlátnak az objektumokon is, és gyorsabban mennek, néhányan még repdesnek is). Rákerestem, még ingyenes aim bot is van a játékhoz. Gyakorlatilag játszhatatlan a csalók miatt. Nem tudom hogyan akarnak így rankedet csinálni...
  • Ozzyehh
    #30
    most szedem kíváncsi vagyok :D
  • szutyi93
    #29
    Mégre egy ingyenes játék ami nem Pay to win semmi extrát nem lehet pénzért venni csak kinézetet ez tetszik :D
  • Zgurkaal
    #28
    Ma délután szedtem le, 5 órától tolom és egyből talál meccset, semmi probléma. Nem szoktam szeretni az ilyen "agyatlan" shootereket, de ez valamiért fun és játszatja magát.
  • XRV
    #27
    és ugye kell egy plusz reg... nem elég a steam. Csak tudnám minek?
  • oneal1
    #26
    még nekem sem sikerült bejutnom egyszer sem, 2 órája probálgatom
  • Smithwarden
    #25
    Szerintem le vannak terhelve a szerverek, keves van tul sok emberre. Tul sokan akarjak nyomni a jatekot igy indulaskor.
  • chooselee
    #24
    Nektek mennyi idő, mire talált egy meccset? Nekem nem akar csatlakozni.
  • kemotox
    #23
    Na kipróbáltam, beteg. Meccs úgy indul, hogy mindenki egy helyen spawnol, mind a két csapat... Vérfürdő.
    Rakétavető nagyon OP, az plusz valami automata rifle kivégzésnek, és jó is:P
  • kemotox
    #22
    Navégre mán, 6 óta várom hogy lehessen tölteni. Nem fűzök hozzá nagy reményeket hozzá, de kikapcsolódásnak jó lesz. Amúgy is bejönnek az ilyen poénos dolgok.
  • Smithwarden
    #21
    Kint van a vegleges jatek!!! (STEAM - Free to Play)
  • Smithwarden
    #20
    Uncensored Launch Trailer
  • Smithwarden
    #19
    Weaponcrafting Trailer:
  • Smithwarden
    #18
    On January 31, 2014 Loadout will be Free To Play for all players on Steam!
  • SzirmosSzisza
    #17
    Vagy 2014 február eleje :D
  • tutituti
    #16
    beta key lehetőség 1400 maradt most:
    http://www.gameitems.com/get-your-loadout-closed-beta-key-giveaway-460.html

  • zeli
    #15
    Jaj, most nézem én is kaptam hozzá béta kulcsot, csapatom is fel.
  • Bekalolz
    #14
    Szereztem 1db Closed Beta kulcsot és hát gondoltam kipróbálom ezt a játékot és csinálok is egy videót. :D
  • tutituti
    #13
    most jött az e-mail
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    JOIN US AT PAX EAST 2012!
    Where:
    The Boston Convention & Exhibition Center

    Booth #686
    Just a quick reminder that we'll be at PAX East 2012, later this week. For the first time ever, Loadout will be playable to the public. If you're going to be in the Boston area April 6th-8th, be sure to stop by PAX Booth #686, for your chance to play Loadout! Also, for our Beta Registrants: the closed-beta for Loadout should begin later this month.

    We have received thousands of requests for beta access. We'd like to thank all of you for helping us make Loadout the best game it can possibly be. Initially, Beta access will be limited to a smaller group. Be sure to follow us on Facebook and Twitter for more updates at the links below. See you in Boston!
  • Rage47
    #12
    hehe pontosan
  • zeli
    #11
    Ezt ki fogom próbálni!
  • Borg
    #10
    Nem mintha az Ascend annyira a csapatjátékra építene.. sajnos.
  • NEOreg3
    #9
    pay2win?
  • Smithwarden
    #8
    Neha az emberek nem a nagy taktikazast es a csapatjatekot keresik, csak a melo vagy suli utan egy kis agyatlan de szorakoztato hentelest. :)
    Ez ilyen poenos hent lesz ugy tunik. Kell ilyen is (ha dolgoznak vele eleget es jol csinaljak meg persze). :)
  • Borg
    #7
    n+1 agyatlan hentelős.... ha f2p akkor már inkább Tribes:Ascend.
  • jackoneill90
    #6
    Gépigénye?
  • Metalmilitiakid
    #5
    Sejtem, hogy kicsit TF2 hajazás lesz, de tetszik :D
  • Andr0
    #4
    betegállat:D
    jelentkeztem Bétára....