24
planking
  • bakkerman
    #24
    imádom ezt a sorit :DDDD
  • Lammer
    #23


    ennyi :)
  • mazsola89
    #22
    Értelme? Semmi!! Miért kell keresni az értelmét? Nem kell keresni! Tetszik és örömmel telt el a dolog? Csinálj egy képet és Nevessetek a haverokkal! Nem tetszik? Sz@rd le, lépj tovább és fogadd el h lesz egy olyan 'fogalom' az életeben amire nem találtál magyarázatot.

    Am nekem tetszik, van is 1-2 képem, sokaknak tetszett, akinek meg nem az meg nem szólt
    Megyek nyitok egy témát ahol megkérdezem miért jó kismacskát simogatni :DDD
  • Narxis
    #21
    omg 15 perc hírnév!!!!444 savazás!!!!444 a testi épséged!!!!4444
  • BenedekFeco
    #20
    Svájc-Morteratsch gleccser
  • commissioner
    #19
    hol készült a kép?
  • DIESEL DOG #18
    Na jó, de ez megint más, nem veszélyezteted a testi épséged mert nem valami lehetetlen helyen csináltad... én csak azokat nem értem akik nagyobb magasságban rizikóznak, és 24/7 nyomatják orrvérzésig... :)
  • BenedekFeco
    #17
    Tudom, azé' b@sztam el még jobban ilyen hülyeséggel... :-)
  • NagyiBMX
    #16
    ócska a táj
  • BenedekFeco
    #15
    Értelme? Semmi!
    Szvsz poén egy vagy két képet ellőni ilyen "baromságokra". Az, hogy felkapott lett a neten? Na, bumm! Láttunk már ilyet. És már le is csengett...
    Igen, jól gondoljátok! Nekem is van egy (1) ilyen képem. :-) Még akkor csináltam, amikor a csapból is ez folyt. Eszembe sem jutott a "15perc hírnév", meg hasonló baromságok. Egyszerűen poén volt és kész, a haverok meg röhögtek, hogy "ez de hülye". Ennyi!




    Jöhet a savazás! :-)

  • bakkerman
    #14
    :DDDD arra már voltak/vannak próbálkozások(aids,rák stb...),nem hiszem,hogy a plenking sikert érne el ezen a téren :DDDD
  • kemszi2
    #13
    legalább csökken a túlnépesedés
  • bakkerman
    #12


    és ez csak 1 haláleset,és akkor még hányan törték nyakukat-lábukat-kezüket a világ többi pontján...szánalmas balfaszok,inkább dolgozna az ilyen
  • V43 1105
    #11




  • berczely
    #10
    Tavalyi év mémje volt most már nem menő
  • DIESEL DOG #9
    Halovány gőzöm sincs hogy ennek az egésznek mi értelme...az olyan emberekről akik ezzel még a saját testi épségüket is veszélyeztetik, azt gondolom hogy simán nem normálisak. Felfeküdni a leglehetetlenebb helyekre ahol egy rossz mozdulat is elég a tragédiához, és ráadásul ehhez még asszisztál is pár hasonszőrű agyhalott háááát.... Csak tudnám hogy ezzel mit akarnak bizonyítani...
  • Dynamic
    #8
    Értelme? Semmi. Feltűnési viszketegségben szenvedők szánalmas próbálkozása 15 perc hírnévhez. Szerencsére megy ki a divatból, sz'al kicsit elkéstél a topikkal.
  • tigeroo
    #7
    ugyan olyan faszság mint a Friciing
  • tigeroo
    #6
  • Tinman #5
    Véleményem:

  • bakkerman
    #4
    3. képen lévő boltban ha én lettem volna a biztiőr,vagy eladó,addig vertem volna ezt a debilt ameddig lélegzik ASD:ASASDF:asASF
  • Calver
    #3
  • hugopareiros
    #2
    Készítettem egy elfogadható első posztot.
    És akkor a kérdésem:

    Mi a franc értelme van ennek?
    Akármikor látok egy ilyet az utcán, felötlik bennem a gondolat, hogy ez biztos debil.

    Egy másodpercre sem az jut eszembe, hogy húúú de menőőő.

    Ugyanez az owlingozásra vagy mi a kukira.

    Kérlek szépen, ha te is műveled ezt a...nem is tudom mit. Magyarázd el nekem, hogy miért. (részegen még érteném is a dolgot, de józanul ?:O)

  • hugopareiros
    #1
    wikipedia

    A planking (magyar nevén vigyázzban fekvés vagy deszkázás) játék lényege, hogy szokatlan helyeken kell hason feküdni. A szabályok szerint a két kéznek a test mellett szorosan kell elhelyezkedni. A játékhoz hozzátartozik az is, hogy a testhelyzetről fényképet kell készíteni és az interneten közzétenni. A játékosokonak minél izgalmasabb és extrémebb helyszínt kell választania, ami lehetőség szerint minél nyilvánosabb legyen és minél többen lássák az akciót.