27
  • nikics97
    #27
    de kib@szottul várom már!!!!!!!!!
  • Dean Winchester
    #26
    Szerintem meg élvezni kell a filmet és nem kell keresni ok okozat összefüggést! Miért egy pisztollyal megy a főgonosz ellen? Hát mert a saját részében azzal nyomult. élvezzük a filmet, nem kell gondolkozni csak nézni és kész. Ezen film előtt mondjuk én még megnézem a thort mert ő róla lövésem sincs, hogy mit tud művelni a
    kalapácsával :D háttér info nélkül meg elég érdekes :D
    most egy semleges emberke megnézi a traillert akkor feltehetne egy ilyen idióta kérdést is!
    "ott egy faszi a kalapácsával mit tud kezdeni az idegenek ellen?"
  • zetortraktor
    #25
    Addig jó, amíg vannak értelmes filmek, persze a rongygenerációnak is kellenek ilyenek, fogyaszd egészséggel. Idővel úgyis kinövöd.
  • billbester
    #24
    ://nerdbastards.com/wp-content/uploads/2011/09/stanleeavengers.jpg írjatok a kettőspont mellé balra http-t . Ebbőla képből én arra következtetek és az Ultimate Univerzumból, hogy Stan Lee pont beleillik abba, hogy Bucky legyen öregen pont úgy néz ki.Talán túlélte az esést az Amerika Kapitány-os filmbe.
  • prophet88
    #23
    szerintem meg az ilyen fekethattyúkkal meg artist-okkat szemetelnek mert lehet valami oscar esélyes ha végignézhetetlen vonaglás az egész. a bosszúállókat aki nemszereti úgysem fogja végignézni engem sem tudnak leültetni egy belmondo film elé se ez van :)
  • wraithLord
    #22
    Szerintem az ilyen képregény-akcióhős filmekkel csak teleszemetelik a filmkészítést. Az Iron Man (első rész) viszont nagyon tetszett.
    Ha másért nem, Robert Downey Jr. és Samuel L. Jackson miatt (ezt is) meg fogom nézni.

    A másik meg, hogy elég nagy állatság, hogy Loki a főcsúnyafiú a filmben... Ő pont nem rossz karakter...
  • Zombee
    #21
    Amerika kapitány a saját filmjében a II. világháború alatt élt, az akkori ruhája igazodott a korhoz. De ne felejtsd el, hogy mi lett a film vége. Napjainkban nem hordhatja ugyanazt a ruhát.
  • Zombee
    #20
    Ezek ilyen sztorik, Szuperhősök, akik a képregényekből másztak át a nagy vászonra. Külön világ. Én amúgy bírom ezeket, kivéve a Sony eddigi Pókember filmjeit, meg a Daredevilt, ha a Marvel vonalat nézzük.
  • jonny1985
    #19
    Aki szereti a MARVEL karaktereket, az úgyis megnézi, aki nem, az meg kihagyja. Superman és Batman DCs karakterek, közük sincs a MARVEL-hez.
    A csaj pisztolya meg nem tudni, hogy mit fog lőni sima golyók helyett :D
    Engem igazából csak egy dolog zavar, hogy Amerika Kapitány miért ilyen szar ruhát kapott, amikor a saját filmjében sokkal masszívabban nézett ki.
  • narumon
    #18
    Azért Rambo nem repkedett, nem sosemvolt sohanemlétező technikával zsibbasztotta az agyat, és nem volt isten sem. Ellenben Rambot még most is bármikor meg lehet nézni, az ilyet meg....
    A kislányos verekedős filmekkel meg az a baj, hogy minimális fizika sincs benne. (Igaz ez már a golyótól hátrarepűlő embereknél is megbukott)
  • prophet88
    #17
    Istenem ez egy látványfil, nem a csavaros sztori miatt nezik meg . Nő a pisztojjal , mér annak idején rambo kinyirhatta az összes vietnámit egyedül az nemvolt gagyi .komolyan itt senkinek nemtetszik semmi mindig a sötét lovagos 5 òrás csűrés csavaràs fordulatos sztori arra ott van a többi film .hát nagyon elszoktunk az ilyenfajta moziktől bezzeg 20 éve .
  • JethroHUN
    #16
    Csaj tölti a végén a kispisztoly, (nem mondják h azzal indult világot megmenteni? ) aztán jön az az óriás robotkígyó, vagy mi. Elég poénosnak hat ez az egész. Külön külön a saját filmjükben/környezetükben, ott jók, de így egyben, nem hiszem.
  • NovaTerra
    #15
    "Jöttem segíteni az emberiségnek az idegenek ellen!"
    Erre azt is mondhatná, hogy maga az idegen, hisz most mondta, hogy másik bolygóról jött.
  • fika ferenc
    #14
    - Jó napot, maga meg kicsoda?
    - Én Szupermen vagyok, az acélember a Krypton bolygóról. Tudok repülni, nem fog rajtam a puskagolyó és lézert lövök a szememből! Jöttem segíteni az emberiségnek az idegenek ellen!
    - Várjon egy kicsit, hadd nézzem a listámat...nem, nem...sajnos maga nem szerepel a Marvel listán...majd talán máskor...és ember, különben is miért hordja kívül a piros alsógatyáját a kék harisnyáján....muhahahahahaha lol
  • Fresh Duke
    #13
    Látom Stark megint új ruhát kap.
  • Molnibalage
    #12
    Háááááááááááát, elég zsékatnak néz ki. Szépen csillogó, de Zskat. Az X-Man 2. része óta nem készült normális képregény adaptáció. Szégyen...
  • njozef1984
    #11
    Chris Hemsworth - Thor
    Scarlett Johansson - Natasha Romanoff / Black Widow (Fekete Özvegy)
    Jeremy Renner - Clint Barton / Hawkeye (Sólyomszem)
    Robert Downey Jr. - Tony Stark / Iron Man (Vasember)
    Chris Evans - Steve Rogers / Captain America (Amerika Kapitány)
    Mark Ruffalo - Bruce Banner / The Hulk
    Samuel L. Jackson - Nick Fury (Ő hozza össze a csapatot)
    Tom Hiddleston - Loki (Thor "testvére", gondolom gonosz szerepet ölt magára.)
    Így épül fel a csapat. Persze több variáció is létezik a képregényben.
  • Rotcsa
    #10
    Úgy tudom sólyomszem az  íjas. A színészt nem ismerem.
  • NovaTerra
    #9
    Scarlett kit játszik illetve ki az, akinél íj van? Hollywoodban készítenek olyan filmet manapság, amiben nem szerepel Samuel L. Jackson?
  • billbester
    #8
    Egy idegen fajjal a Skrullokkal harcolnak elvileg, de lehet, hogy más faj lesz.Superman nem Marvel-es.A legelső tagokat mutatják be a filmbe Pókember ilyenkor még nem volt benne.Bár az első tagok Hangya meg Darázs talán őket se hagyják ki és Fekete Párducot se.Talán valahogy benne lesznek.
  • Interfan
    #7
    Dehát ő nem Scarlett...;) :P
  • nessboth
    #6
    Elég mókás, hogy az amcsi hadsereg fegyverzete nem elég az ufók ellen, de azért bevetik Scarlett Johansson-t egy berettával...
  • narumon
    #4
    És mi ellen harcolnak? A zUFOK ellen? Mindenesetre ezt lehet hogy divxben azért megnézem, bár az alakok nagy része nem tudom kicsoda. Hol van pókember vagy superman? Azokat legalább ismerem :P
  • vg
    #3
    Nagyon gyenge így magyarul az utolsó vasemberes poén. Jól elfordították.
  • prophet88
    #2
    ez rossz nemlehet nagyon kemény :)
  • sempron07
    #1
    Tetszetős... :)
    Külön-külön is meg szoktam nézni a képregényfilmeket, nemhogy egybe "mind"! :D