23
Game of Thrones MMO
  • Torzonborz
    #1
    A sikeres sorozat alapján a Bigpoint böngészőből futtatható ( Unity engine ) F2P MMO-t fejleszt. Részletek az idei GDC-n lesznek.

    Hivatalos oldal : http://www.gameofthronesmmo.com/

    2 kép van eddig



  • datango
    #2
    beszarás!
    Imádtam olvasni, imádom nézni, imádni fogom játszani ! :D
  • tutituti
    #3
    +fav!
  • Vaxi
    #4
    vazz +fav :D
  • 0Fritz0
    #5
    Sajnos a böngészős verziók erősen lebutított játékmenetet jelentenek.
    No majd meglátjuk.
  • Belkar
    #6
    Hát nem is tudom, ez a Bigpoint nem tett még le túl sok maradandó dolgot az asztalra. Nem fűzök ehhez a projekthez túl sok reményt
  • Jakuza001
    #7
    Unity engine = sux
  • kifli
    #8
    miért? Szerintem telefonon egész jó engine-nek számít
  • bakkerman
    #9
    szintlépés,tucat szörnyek ölésével xphez jutsz, küldesz sms-t kapsz kupont(én apám erősebb effekt) stb...pedig a sorozat kibaszott jó
  • Torzonborz
    #10
    Én sem bízok benne túlzottan de azért várjuk meg a részleteket és ne temessük előre.
  • Gubberx
    #11
  • KaBuTo666
    #12
    Ezt még gyakorold. :D
  • Gubberx
    #13
    mennyé má innen te kocka :D
  • kastil
    #14
    uff
  • Frosty01
    #15
    nemár... ezt a címet ilyen ...

    de miért pont böngészőben?
  • Torzonborz
    #16
    némi info ( gamekapocsról , hogy Ők honnét szedték nem tudom ) :

    "A játék Martin első regényét veszi alapul, ahogy arra a címe is utal; jó néhány fontos karaktert viszontláthatunk benne, mások csak a haláluk után lesznek érdekesek számunkra. Ha olvastad a könyvet, vagy láttad a sorozat első évadját, tudod, miről csacsogunk. A bejárható terület az északi faltól egészen a déli területekig, a King's Landingig terjed.

    A játékosok három nagy frakció közül választhatnak majd Westeroson: itt lesznek a Lannisterek, a Baratheonok és a Starkok. Egy kisebb nemesi házban vagy céhből indulunk a kalandnak, attól függően, hogy melyik uralkodói házzal szimpatizálunk. A céhek egyébként a játék során lavírozhatnak több ellenséges család között, attól függően, hogy elfogadják-e csábítást, azaz a riválisok kenőpénzét.

    Az MMO végső célja az lenne, hogy megtelepedjünk a királyok földjén, ahol az egész frakció különböző bónuszokat kap korlátozott ideig, amíg ott múlatja idejét. Hamisítatlan PvP-re épül az egész játék, szóval nem lesz könnyű dolog érvényesülni.

    Ha már szóba került a PvP, érdemes megjegyeznünk, hogy az egész világban lesznek kisebb arénák, ahol összecsaphatnak a játékosok dinamikus célokért, rendezett keretek között. Ahogy közeledik a végjáték, várostromokban is részt vehetünk, ha elfoglalunk egy erődöt, akkor miénk lesz az erőforrás és a polgárok adói is.

    Az autotámadás lehetősége kimaradt, sztenderd WASD-irányítást kapunk, háromféle támadástípussal: a könnyűtől kezdve a legerősebbig. Kombinálhatjuk a kunsztokat, s végül látványos kivégzéssel ölhetjük meg az ellenfelet. A választható skillek száma magas, egészen a 60. szintig fejlődhetünk.

    A zárt bétateszt ősszel veszi kezdetét, s ha minden jól megy még idén napvilágot láthat a Trónok Harca MMORPG. Az Artplant egyébként lepacsizott az HBO-val is, így ismerős színészek közbenjárására számíthatunk a játék közben. "
  • Torzonborz
    #17
    na megvan a forrás is.
  • Torzonborz
    #18
    Game of Thrones Interviews: Interview with Max Pfaff
  • Jockey
    #19
    meglassuk.. remelem nem a vak is ezt mondta effektus lep eletbe majd:P
  • Torzonborz
    #20
    egy elég jó shot nem tűnik vészesen rossznak :
  • Torzonborz
    #21
    első videó pár ingame jelenettel



    háttőőőő
  • toysoldier
    #22
    nekem tetszik :D
  • Jockey
    #23
    keves a lathato resz es nem biztato..:P