43
  • nlght
    #43
    a TF sorozatra tényleg ráférne egy reboot, MB-re és a szereplőgárdára meg egy busz/kamion

    Cage meg úgy került be a szakmába, hogy a nagybátyja Francis Ford Coppola. Így könnyű. Ettől függetlenül voltak nagyon jó filmjei és újabban szinte minden forgatókönyvre rábólint, amik megosztják a népet. De az vesse rá az első követ, aki nem ezt tenné ha $ milliókat kapna a szerepekért. Egyszer élünk neki sincs már sok hátra, azt vállal be amit akar, szóval kedves fanyalgók: nem köteleő megnézni semmit sem.
  • 12346
    #42
    Akkor jár neki az oszkár^^
  • Zombee
    #41
    Sikerült ;)
  • 12346
    #40
    Ha sikerült megcuccolni, akkor tényleg megért 2 óra félkómát^^
  • asgh
    #39
    Oscart az nyer, ami bekerül az amerikai közbeszédbe. Azaz nem a film minősége az érdekes, hanem hogy beszédtéma lett-e: pl. Titanic, LotR. Ugyanezért esélyesek a politikai, kisebbségi, homoszexuatást boncolgató, vallásos-moralizáló, vak-elmebeteg stb. témájú filmek.
    A Málnát is hasonló elven adják ki, csak a loosereknek. Ha bekerül a köztudatba, hogy adott alkotás milyen szar volt, akkor eséllyel indul a málnáért. Az Alkonyat és a Transformers 3 is azért került a listára mert az übermarketinggel elérték, hogy beszéljenek róluk, az alkotók pedig megoldották, hogy az legyen a téma, hogy milyen szarok voltak.
  • wraithLord
    #38
    Azért vicces Al Pacino-t az Aranymálna-díj jelöltek között látni. :Ð El nem tudom képzelni, hogy rosszul játszik egy filmben. Max a szerepe szar. (A Jack és Jillt nem láttam.)
  • GoCa
    #36
    Nem volt valami jó, de azért a TF-et nem említeném egy lapon egy Alkonyattal pl. A TF 3- mat 2szer néztem meg moziban, mert az első után nem hittem el hogy igy elkurták (főleg ezzel a kacsapicsazájú lánnyal- álló képen ok, de mozgó képen nem szeretném többet látni). De másodjára rájöttem hog ez most tényleg nem sikerülm MB bácsinak el is aludtam rajta.
    De elaludtam az Avataron is, az életem legrosszabb filmje amiért pénzt dobtam ki... pedig kapott oscart...
    Ízlések és pofonok
  • Zombee
    #35
    Én csak az elsőt néztem meg, pusztán mert a csajt, akivel néztem, meg akartam... nekem ennyit megért :P
  • 12346
    #34
    :D
    Köszönöm^^ Az elsőt megnéztük asszonnyal, hogy miért rajonganak ennyien. Nagy kínlódás volt mindkettőnknek. Aztán valamelyiket még megnéztük, hátha jobb lett. De nem. Legalább az elsőben volt "autósüldüzés". A továbbiakban már csak ablakban merengés:c F*szt lehet ezen ennyire szeretni..
  • zetortraktor
    #33
    Te Alkonyatokat nézel? Minden tiszteletem.
  • 12346
    #32
    Cage málnás?? Én pedig csípem. Ezeket a filmeket már csak azért is megnézem egyszer, mert nem nagyon láttam még tőle szart. A Másnaposok 2 meg jó volt sztem, akárhonnan is nézzük:) Kifejezetten tettszett a tök ugyanolyan sztorivezetés. Az alkonyat helytálló. De már az első rész óta itt kellett volna lennie^^
  • Zombee
    #31
    Azért az új Marvel filmek sokkal jobbak a Transformers-nél, popcorn mozi mind, de a jobbak közül.
  • zeli
    #29
    Transformers-nek szerintem már az első része is borzalmas volt, már a másodikat sem néztem meg. De hát vannak, akiknek az ilyen Marvel-es filmek jönnek be, más az ízlésünk. Nekem a Vasember sem tetszett, pedig azt dícsérték anno ha jól emlékszem.
    Cage-hez: Ott van még például az Adaptáció.
  • kalapos01
    #28
    egy iqnulla egyetért a másikkal. :)) ki hitte volna.

    "De a Kellékfeleség mit keres ott????? WTF??? A világ egyik legjobb vígjátéka!"
  • Angel5
    #27
    teljesen egyetértek veled
  • Wittgen
    #26
    Cage oltása nagy divat mindenhol, ha jól látom. Nekem viszont a filmjeinek többsége bejön. A Féktelen harag meg a Boszorkányvadászat jó kis filmek (bár inkább csak a középszer teteje, de szórakoztatóak, a Drive angry mindenképpen), de a 3. filmje eléggé kiszámítható volt. Azért fura, hogy mindenki hogyan oltja.
  • donceleger
    #25
    Mind a kettő, vagyis az Oscar is, meg a málna is egy nagy szarság!
    A statisztikában állandóan a kereskedelmileg fontos 18-49 éve korosztály a célközönség! Hát nekik nem éppen a nyálas, sírós melodrámás filmek jönnek be, mint amik tarolni szoktak az Oscar gálán! Nekem az Oscar egy valamire jó, legalább felhívja a film a figyelmemet, hogy még csak véletlenül se nézzem meg!
    Egy jó horror pl miért ne nyerhetne Oscart????
    A málna meg, hát arra meg szavak sincsenek!
    Transformers 3 szerintem jó volt. Mivel fantázia, így egy percig se kell komolyan venni, csupán élvezni kell a látványt, mert az meg van bőven!
    Nálam Adam Sandler verte ki a biztosítékot a legrosszabb színész kategoriában. Oké, a Jack és Jill tényleg egy fos volt, végig se tudtam nézni. Ha csak ez a film szerepelne a zárójelben, még egyet is értenék! De a Kellékfeleség mit keres ott????? WTF???
    A világ egyik legjobb vígjátéka! Manapság ritka ilyen kincset találni, amikor a szex és az, hogy 18 évesen még szűz vagy és ez vérciki téma megy állandóan, vagy az unalmas romantikus vígjátéknak nevezett csöpögős csajok filmek.
    Ezt a filmet végig röhögtem, szinte könnyesre nevettem a szemem! És erre van képük a legrosszabb.... kategóriába megemlíteni!
    Na itt is kezd elgurulni a gyógyszer!
  • NovaTerra
    #24
    Örülhetsz, te vagy a sablon látványfilmek célközönségének egyik tagja. Sok "jó" filmet fognak számodra készíteni továbbra is.
  • 000andras000
    #23
    A vámpír csókja nagyon jó film Cage-től.
  • WoodrowWilson
    #22
    Adaptáció, Angyalok városa, Madárka.
  • cateran
    #21
    A Fegyverneppert nem lattam, de Con Air? Na ne vicceljunk mar..amikor nagy morcosan benyogi: " Put... the bunny... back... in the box"...na neeee..Az is 1 olyan film, hogy fel sem tunt volna, ha nem szerepel benne..ha a karaktere 1 az 1-ben kimarad....A Cyrust alakito John Malkovich csukott szemmel,szellel szemben koroket ver ra...Az Al/Arc-ra meg nem emlekszem, pedig lattam...
  • Running
    #20
    Ál/Arc, Fegyvernepper, Con Air - A fegyencjárat - Kapásból 3 film, amiben kiváló alakítása volt, szerintem...
  • Angel5
    #19
    de ne haragudj ha megbántottalak biztos Uwe Boll rajongó vagy :D
  • Angel5
    #18
    Végülis közel a xxx-hez tinédzser vagyok :D rengeteg filmet láttam,gyér ízlésed meg szerintem neked van.
    Hát nem tudom én láttam ezeket a nagy oszkáros filmeket de a 80%a wc-be való mint az ízlésed akkor.
    Gondolom te oscárt adnál a való világnak vagy a megasz*arnak is.
  • zetortraktor
    #17
    Vagy csak még tinédzser vagy és rettentő gyér a filmes ízlésed. Láttunk már olyat, hogy valaki elég szar filmeket kedvel és jókat nem.
  • Zombee
    #16
    Pontosan ez az, amiért komolytalan. A film az ő problémáiról szólt, mellékesen óriásrobotok is voltak benne.
  • Zombee
    #15
    Ebben van igazság, anno a Rambo meg a Kobra is kapott Razzie-t, miközben kultfilmek. És a Titanic is kapott 11 Oscart...
  • Angel5
    #14
    ez az aranymálna díj egy nagy vicc de az osckár is, olyan filmek kapnak osckárt amik legtöbb esetben egy rakás sz*ar hányás az egész, málnára meg olyanokat jelölünk amik meg igen is jó filmek ez az egész felhajtás WC-be való.
  • aislado23
    #13
    szerintem a transformersek elég szórakoztatóak lettek volna ha nem kellett volna 5 percenként hallgatni, hogy a buzigyerek főszereplő idegbeteg csivava módjára NoNoNoNoNoNoNoNoNoNoNoNoNoNoNoNo-zik
  • Zombee
    #12
    A kettő megfér egymás mellett. Attól, hogy a TF3-ban jók az effektek, még lehet fos a film. Engem pl. nem vett meg kilóra a látvánnyal, mert attól még ugyanolyan bugyuta volt, mint a régi gyerekrajzfilmek. A képregénynek sokkal jobb története volt.
  • kalapos01
    #11
    Te is az a fajta vagy, aki szívesen néz nőnek öltözött férfiakat? A Gagyi mami 3-at ki ne hagyd. Zseniális.
  • morden
    #10
    Mostmár megnézem a JAck és Jillt azért is :D
  • cateran
    #9
    Cage mint szinesz? Hmm..most kapasbol 1 filmje sem ugrik be, ahol feltunt volna, ha nem szerepel....(Pl nagy kedvencem a A Szikla..na ott, mindenki lemossa szineszileg, de szo szerint, mindenki)
  • sempron07
    #8
    Az egész aranymálna díj csak egy vicc, nem kell komolyan venni. :)
    Bár a Transformers 3 negatív díjait elismerem, de hogy a legrosszabb rendezőként jelölték Michael Bayt érte, az már túlzás.
    Meg Nicolas Cage is fura a legrosszabb páros kategóriában, szerintem egyik filmje se fér bele oda, legalábbis színészileg nem.

    Nem azért, hogy nyalni akarok nekik, de azért mégse érzem, hogy ott a helyük... xD
  • okosan gyerekek
    #7
    az.

    amikor rajzfilmes nyelven próbálnak felnőtteknek szóló történeteket tálalni, az érdekes tud lenni, le tudsz ülni a barátnőddel rá, hogy megnézzétek. viszont az, amikor filmes nyelven próbálnak "mesefilmet" csinálni az a legundorítóbb. és nem arról van szó, hogy az alapsztori gyerekeknek szólt, nézzük meg a Batmant, amit az Inception rendezőjétől kaptunk. fogta az egész sztorit - túl a látványon - és a legapróbb részletekig érdekes megközelítésekben világította meg. főleg Joker jellemábrázolása volt lenyűgözően friss és eredeti. ezzel szemben ez a szar egyszerűen csak kamerákkal és szinészekkel lett fölvéve, egy bóvli szar gyerekfilm...
  • a_n_d_r_e_w
    #6
    "Persze mindez és maga a díj is csak játék, még akkor is, ha gyakran előfordul, hogy pár, sokak szerint tűzrevaló film kedvelője nem rendelkezik humorérzékkel is szívére veszi kedvencének emlegetését."

    Amugy szerintem is a transformers szeria az egyik legnagyobb szemet amit hollywood ki tudott okadni magabol.
  • kalapos01
    #5
    Csak rajta akadtál ki? A két színésznő kategóriában 4 férfi van.
  • Dark Messiah
    #4
    Ez komoly? a legrosszabb 'SZÍNÉSZNŐ' Martin Lawrence?
  • zetortraktor
    #3
    Egyszerű a megoldás. Ne nézz rosszabb filmeket, és máris neked is a Trafó3 lesz a legrosszabb. :)))
  • Harkat 89
    #2
    Az ott Torrente a csúszdás képen? :D