3
Fate of the World
  • zorrobomber
    #3
    Looking Back on the Limits of Growth
  • zorrobomber
    #2





    további képek...
  • zorrobomber
    #1

    Steam Store oldal
    Fate of the World Tipping Point trailer
    Nem találtam topikját, úgyhogy gondoltam megnyitom, mert nagyon megérdemli! Stratégia kártyajáték, melyben a föld közeljövőbeni problémáit(klímaváltozás, fogyatkozó nyersanyagok, konfliktusok) kell (megpróbálni) megoldani. Bár zárójelben van a \"megpróbálni\", de eleinte erős hangsúly lesz ezen :) A játékbeli klímaváltozások tudományos alapokon nyugszanak, a fejlesztők az Oxford-i egyetem kutatóival közösen fejlesztették(forrás). Általában az alapjáték egyetlen hibájaként a temérdek bugot hozzák fel, de a Tipping Point egy egyfajta javított kiadás, ami tartalmazza a kiadott DLC-ket is. Én személy szerint nem tartom kiemelkedőnek mint játékot, a kezelőfelület erős közepes. Folyamatosan a sötétben tapogatózik(szinte minden kártyának van hátulütője amire biztos hogy nem fogsz gondolni) folyamatosan a játékos, és emiatt eleinte elkerülhetetlen a bukás, de mivel általában a hibáiból tanul a legtöbbet az ember, és itt a kőkemény valóság a \"háttér\", így néhány játszmát nem hogy megérdemel, de egyenesen kötelező kipróbálni!